24K Dragon logo stars-4.4

Hodnotenie: 4.4 / 5

24K Dragon

 • Dátum vydania
  19.11.2020
 • Typ hry
  Slot mriežky 5x4-8
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.20%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Vysoká
 • Maximálna expozícia
  x24000
 • Podporovaný OS
24K Dragon image
Hrajte 24K Dragon zadarmo
24K Dragon zadarmo

24K Dragon: Prehľad slotov

Názov by mohol znieť ako z automatu s ázijskou tematikou, ktorý vyvoláva obrazy zlatých zvierat omotaných okolo zelených alebo bordových kotúčov. 24K Dragon od Play’n GO je však založený na mýtických bytostiach obývajúcich fantasy literatúru alebo filmy. Názov má v skutočnosti viac spoločného s potenciálnymi výhrami, než s kovovou čistotou. Znamená to, že sa tu deje viac, ako sa na prvý pohľad zdá, a to viacerými spôsobmi. Okrem ďalšieho významu v názve má 24K Dragon aj funkcie, ktoré rozširujú riadky a vyhrávajú cesty.

Jasná akčná oblasť s 5 valcami a 1 024 výhernými spôsobmi sa nachádza v rozľahlom priestore, kde okolo kamenných stĺpov leží nahromadené bohatstvo v zlate. Výhľad je podobný ako na horu zlata, na ktorej spal Smaug vo filme Hobit. Potom zase veľa drakov spalo na hordách pokladov v beletrii, takže je to vhodné miesto. Rovnako výstižný je aj dramatický soundtrack, ťažký na dychu, ktorý znie ako drak letiaci, aby šíril hrôzu medzi obyčajnými ľuďmi. Môžete ľahko zavrieť oči a predstaviť si Dany na vrchole Drogona, ako zviera pustoší do Kráľovho prístaviska.

24K Dragon je k dispozícii na všetkých zariadeniach a ponúka štandardný rozsah stávok Play’n GO od 20 p/c do 100 £/€ na zatočenie. Hráči získajú predvolené hodnotenie RTP 96,2 %, aj keď to môže byť nižšie v závislosti od nastavení operátora. Automaty Play’n GO majú často tendenciu k vysoko volatilnej strane spektra a s takým obrovským potenciálom, ktorý sa dá uchmatnúť, je dôvod, prečo je aj 24K Dragon’s vysoký. Určite to tak dopadlo počas testovania, kde ani rozšírenie valcov na ich plnú výšku v bezplatných točeniach nebolo zárukou úspechu.

Všetky použité symboly môžu pristáť na sebe, pozostávajú z piatich nízko platených 10-A royals navrhnutých písmom, ktoré by nevyzeralo nevhodne v jednom z herných automatov Play’n GO. Potom je tu lev, zelený drahokam a pár skrížených mečov ako stredy v hodnote 2-2,5-násobku stávky. Posledný sú dvaja draci – strieborný a zlatý, obaja v hodnote 5-násobku stávky za päť kusov.

S frekvenciou výhier a hodnotou pomáha divoká truhlica s pokladom, ktorá sa objavuje na stredných valcoch. Divoký symbol nahrádza akýkoľvek bežný výplatný symbol na dokončenie kombinácie, pričom príležitostne zvyšuje hodnotu v základnej hre odhalením násobiteľa x2 alebo x4.

24K Dragon: Funkcie slotu

Tu je potrebné pokryť dva bonusy – funkciu opätovného spustenia a hru s bezplatnými rotáciami na valcoch. Nič nie je mimoriadne nové, obe sa objavili v minulých hrách Play’n GO v jednej alebo druhej forme. Boli však vylepšené od predchádzajúcich výletov a môžu byť mimoriadne účinné, keď má drak správnu náladu.

Kedykoľvek v základnej hre pristane symbol zlatého draka, udelí sa 24K Dragon Respin. Pre tento respin sa do mriežky pridá náhodný počet 1-4 riadkov navyše. Každý z týchto riadkov obsahuje 3 symboly a sú umiestnené nad strednými riadkami. Hráči získajú jediné zatočenie s extra riadkami a extra spôsobmi, ako vyhrať.

Nasleduje bonusová hra, ktorá sa spustí, keď 3, 4 alebo 5 diamantov rozptýli krajinu a udelí 8, 15 alebo 20 zatočení zadarmo. Rovnako ako v základnej hre, točenia zadarmo začínajú na štandardnej mriežke 5×3, 1 024 výherných spôsobov. Teraz, keď pristanú symboly zlatého draka, nespustia respin, ale namiesto toho sa zhromažďujú. Meter naľavo od obrazovky sleduje váš pokrok. Keď sa nazhromaždí určitý počet, nad hlavné valce sa pridajú ďalšie riadky podobným spôsobom ako pri respinoch, s tým rozdielom, že zostávajú v hre po dobu trvania. Systém zberu vyzerá takto:

 • 3 nazbieraní draci odomknú 1. riadok, čím sa výhry zvýšia na 2 000.
 • 7 nazbieraných drakov odomkne 2. riadok, čím sa výhry zvýšia na 3 456.
 • 11 nazbieraných drakov odomkne 3. riadok, čím sa výhry zvýšia na 5 488.
 • 15 nazbieraných drakov odomkne 4. riadok, čím sa výhry zvýšia na 8 192.

24K Dragon: Slot Verdikt

Vezmite stvorenia z Dragon Maiden, štýl Testament a možnosti rozšírenia kotúča oboch, potom ich zmiešajte, aby ste získali predstavu o tom, o čom je 24K Dragon. Herný svet bol dobre vytvorený s množstvom okrídlených zvierat, aby uspokojil fanúšikov fantasy, ktorí hľadajú nápravu. Strhujúca orchestrálna skladba, ktorá je graficky na pomerne vysokej úrovni, pridáva do hry ďalšiu podívanú, čo vedie k ďalšiemu pozoruhodnému slotu Play’n GO.

Keď sa posunieme ďalej, 24K Dragon nemusí byť super originálny, pokiaľ ide o hrateľnosť, ale celkovo je zážitok v akcii trochu svieži. Niekoľko zmien funkcií pomáha 24K Dragon odlíšiť sa od svojich predkov. Čo ho tiež robí výnimočným, je oveľa vyšší ako normálny potenciál. Play’n GO sa zvyčajne drží 5 alebo 10 000 výhier ako hodinky. Toto pravidlo bolo tentoraz zrušené v prospech potenciálneho až 24 000-násobku stávky – preto ten názov. Je záhadou, prečo sa rozhodli ísť do takej miery. Aj keď je to slušná hra, 24K Dragon sa necíti ako vlajková loď alebo hra, ktorú štúdio bude vo veľkej miere propagovať.

Celkovo vzaté, 24K Dragon je určite dobrý na pár zatočení, hoci Tolkienovi nadšenci získajú viac z vizuálov D&D. Bežní hráči sa stále môžu nakopnúť, najmä tí, ktorí sa snažia o veľké výhry, vďaka oveľa väčším výhram, než na ktoré sme zvyknutí vidieť z Play’n GO.

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil