Thunderstruck II stars

Hodnotenie: 4.90 / 5

Thunderstruck II

 • Dátum vydania
  17.10.2013
 • Typ hry
  Slot mriežky 3x5
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.65%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16: 9
 • Podporovaná platforma
 • Výherné rady
  1 (pevný)
 • Nestálosť
  Stredne
 • Maximálna expozícia
  120 000€
 • Podporovaný OS
teaser-image
Hrajte Thunderstruck 2 zadarmo
Thunderstruck 2

O hre Thunderstruck II

Thunderstruck II od Microgaming, nabitý bohmi, funkciami a potenciálom, zostáva jedným z benchmarkov slotov severskej mytológie a skutočným priekopníkom. Pôvodný Thunderstruck sa objavil v polovici rokov a stal sa medzi hráčmi veľmi obľúbeným. Ohlásenie jeho pokračovania vyvolalo búrku záujmu, keď bolo odhalené na londýnskej konferencii iGaming v roku 2010 – hre, ktorá sa stala jedným z najobľúbenejších automatov, aké kedy boli vydané. Mladším hráčom to nemusí pripadať špičkové, ale slot nezostarol tak zle. Kinematografická kvalita stále svieti, takže nie je ťažké si predstaviť, aký vplyv mala pri prvom uvedení na trh. Keď na scénu dorazil Thunderstruck II, severskí bohovia nikdy nevyzerali tak dobre a v mnohých ohľadoch odvtedy len zriedka.

Možnosti roztočení zadarmo

Thunderstruck II využíva klasický formát navijaka Microgaming, ktorý bol v čase vydania prelomový. S 5 valcami, 3 radmi a 243 spôsobmi výhry stačí, aby hráči vyhrali tri alebo viac zodpovedajúcich symbolov zľava doprava v ľubovoľnom rade. Teraz to môže znieť bežne, ale mať toľko spôsobov víťazstva bolo v tej dobe revolučné a kľúčovým dôvodom odvolania Thunderstruck II. Rovnako bola na tom aj grafika, ktorá spočiatku nemusela byť príliš zrejmá, len s trochou tematických úprav okolo valcov. Animácie v hre, nehovoriac o silných bubnujúcich bubienkoch, však vytvárajú silný senzorický dojem, vďaka ktorému je hranie lahôdok.

Postaviť sa medzi najmocnejších obyvateľov Valhally znamená nastaviť stávky od 30 p/c za jedno zatočenie až do 15 GBP/€. Spolu s prelomovou hrateľnosťou dostávajú hráči aj celkom štedré hodnotenie RTP 96,65% v spojení s nastavením volatility, ktoré je na rozdiel od všeobecného presvedčenia v skutočnosti klasifikované ako nízke. Výhry pristávajú častejšie na menšej strane, ale Thunderstruck II je určite schopný značných výplat, ako uvidíme.

Rozlúsknutie týchto výhier vyžaduje zoradenie symbolov a na pokrytie je 12 bežných a niekoľko špeciálnych. Začínajú s Royals 9-A predstavenými v silnom kamennom formáte, za nimi nasleduje loď, Bifrost do Valhally, Valkyrie, Loki, Odin a Thor. Hodnoty sa pohybujú od 1,67 -násobku vkladu za päť „9“ až do 16,67 -násobku vkladu za päť symbolov Thor. Logo Wild je veľmi praktické, pretože nahrádza akékoľvek iné platené symboly a tiež zdvojnásobuje hodnotu akejkoľvek kombinácie, ktorej je súčasťou. Logo je tiež veľmi lukratívnym symbolom a kombináciou piatich v hodnote 33,33 -násobku vkladu.

Thunderstruck II: Vlastnosti

Vďaka viac funkciám, ako má Thorova zbierka kladív, je toho veľa, čo musíte prekonať. Niektorým trvá zarobenie času, zatiaľ čo iné sa môžu objaviť kedykoľvek. Jednou z posledných kategórií je funkcia Wildstorm, ktorá sa môže objaviť pri každom otočení základnej hry.

Búrky a blesky nie sú zvyčajne žiaducou predpoveďou počasia, ale v okolí je to jedna z najlepších vecí, ktoré sa môžu stať. Počas funkcie Wildstorm Thor vyskočí na mriežku, aby elektrizoval hru tak, že až 5 valcov úplne divoký. To môže byť prekvapivo výnosné, najmä preto, že všetky valce, ktoré sú divoké, majú hodnotu prekvapivo 8 100 -násobku vkladu práve tam.

Rovnako adrenalínová je aj funkcia Veľkej siene zatočení, ktorá sa dodáva v štyroch variantoch s rôznymi odmenami a modifikátormi. Začínajú roztočením Valkyrie zadarmo a odomykajú sa v postupnom poradí, keď hráči spustia bonusové kolá. Kľúčové sú symboly rozptylu Mjolnir, pretože 3 alebo viac spúšťa bonusovú funkciu s nasledujúcimi v ponuke:

 • Valkýra je k dispozícii od prvého spúšťača bonusovej hry a udeľuje 10 roztočení zadarmo, pričom všetky výhry sa vynásobia x5. Bezplatné zatočenia valkyrie je možné znova aktivovať.
 • Loki je k dispozícii od piateho bonusového spúšťača a ponúka 15 roztočení zadarmo a funkciu Wild Magic. Keď sa na valci 3 objaví symbol Wild Magic, náhodne zmení ostatné symboly na ďalšie symboly Wild Magic. Počas bonusovej hry aktivujte 2, 3, 4 alebo 5 bonusových symbolov 1, 2, 3 alebo 4 zatočenia zadarmo.
 • Odin je k dispozícii od desiateho spustenia bonusu a udeľuje 20 roztočení zadarmo pomocou funkcie Wild Raven. Dvaja havrani visia nad valcami a príležitostne klesajú, aby zo symbolov urobili multiplikátory 2x alebo 3x. Ak obaja havrani pristanú, môžu udeliť multiplikátor x6.
 • Thor je k dispozícii od 15. spúšťača bonusovej hry a prináša 25 zatočení zadarmo s funkciou Rolling Reels. Rolovacie valce odstraňujú výherné kombinácie z mriežky, aby nové symboly spadli do medzier a získali viac šancí na víťazstvo jediným roztočením. Multiplikátor výhier sa tiež zvyšuje po prvej výhre na x2, x3, x4 a x5 s každým ďalším víťazstvom Rolling Reel. Pri ďalšom novom roztočení sa tento multiplikátor resetuje späť na x1.
 • Jedným z posledných sladidiel so symbolom Mjolnirovho rozptylu je, že 2, 3, 4 alebo 5 v pohľade stoja za výplatu 1x, 2x, 20x alebo 200x stávky – z akejkoľvek pozície.

Thunderstruck II: Verdikt

Aj na papieri nie je ťažké pochopiť, prečo je Thunderstruck II jedným z najobľúbenejších online automatov vôbec. Nie je to len významné zlepšenie

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil