3 Clown Monty logo stars-4.7

Hodnotenie: 4.7 / 5

3 Clown Monty

 • Dátum vydania
  13.05.2021
 • Typ hry
  Slot mriežky 5x3
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.23%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Vysoká
 • Maximálna expozícia
  x20000
 • Podporovaný OS
3 Clown Monty image
Hrajte 3 Clown Monty zadarmo
3 Clown Monty zadarmo

3 Clown Monty: Prehľad slotov

Autor hororov Stephen King má na čo odpovedať. Okrem toho, že už desaťročia straší čitateľov svojimi najpredávanejšími románmi, nesie aj časť zodpovednosti za hanobenie zabávačov s namaľovanými tvárami a červenými nosmi, známych ako klauni. Vďaka netvorovi, ktorý mení tvary menom Pennywise vo filme ‘It’, klauni v reakcii na ich komediálne šaškovanie vyvolajú zmätok rovnako ako smiech. Slot 3 Clown Monty od vývojára Play’n GO s cirkusovou tematikou sa do značnej miery vyhýba vyvolávaniu pocitu hrôzy, no jeho postavy napriek tomu vyvolávajú určitú dávku pátosu.

Spolu s úpenlivými výrazmi dokáže príbeh 3 klauna Montyho potiahnuť aj za srdce. Stručne povedané, klaunská show, ktorá je tu uvedená, nikdy nezostane v jednom meste dlho predtým, než bude vyhnaná pre vykrádajúce sa deti. Na druhej strane, klaunské schopnosti pestrej posádky nemusia byť na najvyššej úrovni, ale hra v sebe skrýva obrovský víťazný potenciál. Všetko sa odohráva na 5-valcovej, 3-riadkovej hernej mriežke, ktorá poskytuje 10 pevných výherných línií, aby ste získali výherné kombinácie.

Okamžite môžete vidieť, že tento cirkusový zážitok nie je taký extravagantný, ako ostatní Play’n GO. Tento veľký vrcholový zážitok je o niečo viac zanedbaný, trochu ošúchaný, ako keby účastníci radšej boli doma a nasávali chladných a rozjímali o svojich dňoch slávy, než aby sa pokúšali rozosmiať cudzincov. Pod povrchom hry 3 Clown Monty víria hlbšie psychologické emócie ako v podobne tematických hrách, ako je rad Golden Ticket.

Vstup na šou je možný na akomkoľvek zariadení, kde je možné nastaviť stávky od 10 p/c do 100 £/€ na zatočenie. Klaunstvo môže byť pre deti, ale 3 Clown Monty je zameraný priamo na motivovaných hráčov, ktorí chcú využiť vysoko volatilný (9/10) matematický model, aby mali šancu vyhrať veľkú výhru. Ako vždy, pamätajte na RTP predtým, ako sa zapletiete s týmito klaunmi, ktoré sa v závislosti od trhu pohybuje od 96,23% na hornom konci stupnice po 94,23% alebo nižšie.

Vyhráva, keď tri alebo viac zhodných symbolov pristane vedľa seba na valci úplne vľavo. Existuje 9 bežných symbolov, s ktorými sa dá pracovať – 4 kartové obleky, potom krémové koláče, klaunské mobily a 3 klauni. Klauni sú považovaní za prémiové symboly v hodnote 10 až 50-násobku vkladu v kombinácii piatich druhov. Nie ste si istí, prečo by ste pustili 160-kilovú gorilu v rukáve s názvom Bite-E blízko detí, ale klauni ho aj tak zviazali. V hre je Bite-E divoký symbol, ktorý dokáže nahradiť akýkoľvek bežný platobný symbol a má rovnakú hodnotu ako najvyššia prémiová dlaždica.

3 Clown Monty: Funkcie automatu

Bite-E je v skutočnosti ústredným prvkom veľkej časti špeciálnej akcie v hre 3 Clown Monty. Prvý prípad je počas základnej hry, keď sa aktivuje multiplikátor. Keď sa tak stane, divočiny sa stanú multiplikátorovými divokými s hodnotami x2 až x25. Akékoľvek výhry, ktorých je divočina súčasťou, sa zvyšujú o túto sumu.

Ďalším symbolom, na ktorý si treba dávať pozor, je rozptyl, ktorý nemá žiadnu vlastnú hodnotu, ale pristane na ktoromkoľvek z piatich valcov – 2 v pohľade spúšťa funkciu Dealers Choice, zatiaľ čo 3 alebo viac rozptylov v zornom poli spúšťa zatočenia zdarma. Dealers Choice buď pridá na valce ďalší symbol scatter, alebo pridá 2 až 6 divokých. Ak je multiplikátor aktívny, potom extra pridané divočiny môžu byť multiplikačné divočiny.

3 alebo viac rozptylov odštartuje bonusové kolo prostredníctvom bonusovej funkcie v štýle pick-me, kde vyhráte 5 až 12 bezplatných zatočení. Počas bezplatných zatočení je multiplikátor vždy aktívny a divočiny sú vždy multiplikačné divočiny.

Play’n GO tiež pochoval ďalšiu funkciu v rámci bezplatných zatočení s názvom Monty Spins. Funkcia pick-me sa opäť spustí, keď sú viditeľné 2 alebo viac rozptylov, čím sa udeľuje 4 až 9 zatočení Monty. V hre Monty Spins je aktívny multiplikátor fixný na dobu trvania a všetky multiplikačné divočiny sú lepkavé. Na konci Monty Spins je tu šanca vyhrať +3 Monty Spins navyše alebo sa vrátiť k bežným točeniam zadarmo.

3 Clown Monty: Verdikt slotu

Špeciálne bezplatné zatočenia Play’n GO v rámci konceptu bežných bezplatných zatočení boli v 3 Card Monty posunuté na maximum, čím sa dosiahli vyššie než normálne výsledky. Play’n GO má teraz na konte niekoľko takýchto hier, pričom efekt Russian Doll sa objavuje v automatoch ako The Green Knight alebo Cat Wilde and the Lost Chapter. Ani jedna z týchto dvoch hier to však nevyužívala tak efektívne ako 3 Clown Monty. Netreba dodávať, že ak sa vám to podarí, aby ste spustili Monty Spins, potom je veľká šanca, že sa vám do cesty dostane solídny návrat.

Kým nedosiahnete túto úroveň, ako napríklad niektoré z týchto jednoducho navrhnutých hracích automatov Play’n GO, ktoré sme nedávno recenzovali, počas zahrievacieho aktu môže byť dosť čakania, kým sa niečo stane. Multiplier Wild dostupný v základnej hre je však celkom dobrý. Ak sa však trpezlivosť spája s dobrým šťastím, potom 3 Clown Monty dokáže vybuchnúť počas bezplatných zatočení – najmä ak do hry vstúpi funkcia Sticky Multiplier Wild. Vnorenie funkcií bolo s dobrým efektom použité v predchádzajúcich hracích automatoch Play’n GO, no nie také dobré, ako to môže dosiahnuť v 3 Clown Monty, kde sa hrá o pôsobivé výhry 20 000-násobku vkladu.

Zatiaľ čo funkcie nie sú úplne nové, 3 Clown Monty ich posúva na úrovne, ktoré sa v tomto štúdiu bežne nevidia. Téma je trochu strašidelná, a ak sa vám nepodarí dosiahnuť kladný finančný výsledok, mrzuté pohľady na tvárach niektorých klaunov nie sú práve zmierlivé. Avšak zaznamenať dobré kolo Monty Spins alebo dokonca slušnú výplatu Bite-E v základnej hre by vyvolalo úsmev aj u toho najchúlostivejšieho klauna.

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil