Agent Destiny logo stars-5.0

Hodnotenie: 5.0 / 5

Agent Destiny

 • Dátum vydania
  07.05.2020
 • Typ hry
  Slot mriežky 5x3
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.26%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Vysoká
 • Maximálna expozícia
  x5000
 • Podporovaný OS
Agent Destiny image
Hrajte Agent Destiny zadarmo
Agent Destiny zadarmo

Agent Destiny: Prehľad

Švédsky vývojár Play’n GO vyhodil ceruzky a atrament, aby priniesol na valce nadchádzajúcu akciu v štýle knihy s Agent Destiny – automatom zo 60. rokov so špionážnou tematikou, ktorý je plný padouchov, vedcov, trezorov, prístrojov a prsnatých dám. Agent Destiny môže mať kreslený štýl, ale nie je to tak, že sobotňajšie ranné detské televízne programy sa často objavujú v slotoch. Nie, Agent Destiny má dospelejšiu noirovú atmosféru, ktorá sa inšpiruje Strieborným vekom komiksov. Herný svet je high-tech, no zároveň retro, kde agenti rovnako pohodlne krútia pohárom martini na miliardárskej párty, ako aj vyhadzujú zloduchov z podzemných laboratórnych portálov. Stručne povedané, je to zábavné miesto na nastavenie slotu so skvelým vzhľadom, ktorý preberá miesto, kde Mission Cash skončil.

Vzhľad môže byť pre Play’n GO celkom čerstvý, ale štatistiky vychádzajúce z matematického modelu sú celkom typické – a to nie je zlé. Po prvé, predvolená RTP je 96,22%, čo je dobré číslo. Navyše, Agent Destiny prichádza s maximálnou volatilitou Play’n GO a bláznivými výkyvmi, ktoré si zvyčajne užíva väčšina hardcore hráčov. K dispozícii je tiež široká škála stávok na pokrytie väčšiny požiadaviek na hazardné hry. Na nižšej strane stávky začínajú na 10 p/c a môžu dosiahnuť až 100 £/€ za zatočenie. Po výbere sa hráči môžu obliecť a konať ako Bond-ish.

Agent Destiny prichádza s množstvom funkcií na svojej 5-valcovej, 3-riadkovej mriežke, ale všeobecné pravidlá nepotrebujú veľa dešifrovania. Na začiatok sa výherné kombinácie tvoria umiestnením troch alebo viacerých zodpovedajúcich symbolov zľava doprava na jednu z 20 výherných línií. K dispozícii je 8 bežných symbolov, ktoré sú rozdelené do skupín po 4 nízkych a 4 vysokých. Nízke platy sú všadeprítomné 10-A kráľovské rodiny, ktoré sa objavujú všade, ale Play’n GO ich vyšperkovalo niekoľkými bodkami a trochou kabeláže, aby im dodalo viac vzhľadu tajných agentov.

Vysoké platy tvoria agentka Green, agentka Blue, podradne vyzerajúca vedkyňa, a napokon samotná agentka Destiny. Hodnoty symbolov sú celkom slušné vo všetkých smeroch s radom 5 prémií v hodnote 6- až 15-násobku vášho vkladu.

Agent Destiny: Vlastnosti

O divokom symbole sa zvyčajne hovorí v predchádzajúcej časti, ale keďže sú technicky 2 a zohrávajú v hre významnú úlohu, poďme sa o nich zmieniť. Prvým je Wild Safe, ktorý môže nahradiť čokoľvek okrem scatter symbolu. Divoký trezor a všetky symboly postáv s vysokou mzdou sa môžu objaviť ako Mega symboly rôznych veľkostí. Mega symboly sa objavujú náhodne alebo keď sa kôpky rovnakého symbolu na susedných valcoch spoja. Divoký trezor je tiež najcennejším symbolom v hre, pričom päť na výplatnej línii má hodnotu 60-násobku vášho vkladu.

Ďalej je tu funkcia Linked Reels, ktorá sa môže objaviť náhodne pri akomkoľvek roztočení. Tu susedné valce 4 a 5 alebo 3, 4 a 5 zobrazujú rovnaké symboly. Keď sa to stane v základnej hre, udelí sa aj respin a identické symboly sa posunú sprava doľava, pričom na pravej strane sa objaví viac rovnakých symbolov.

Obrázok dopĺňa ešte jeden špeciálny symbol, ktorým je divoký rozptyl, ktorý sa objavuje na valcoch 1, 3 a 5. Keď sú v dohľade 3, spúšťajú 9 bezplatných zatočení. Funkcia Linked Reels sa vyskytuje pri každom točení zadarmo, pričom začína na valci úplne vpravo a pri každom otočení sa posúva o jednu pozíciu doľava. V hre sú aj mega symboly, ktoré v kombinácii s prepojenými valcami môžu viesť k značným výplatám. Nakoniec, ak počas bezplatných zatočení pristane divoký rozptyl, pridá sa jedno zatočenie zadarmo navyše – bez obmedzenia.

Agent Destiny: Verdikt

Ak oceňujete typ hrateľnosti a matematický model, ktorý Play’n GO neustále ukazuje, potom Agent Destiny stojí za pozretie. Play’n GO má spoľahlivý vzorec, ktorý dobre funguje pre hráčov a ktorý bol dobre využitý s Agent Destiny. Spolu s niektorými zaujímavými funkciami, ktoré môžu legitímne viesť k úplným víťazstvám na gride, nie je ani potenciál zlý. V priebehu jednej miliardy simulovaných točení boli zaznamenané výhry v oblasti 5 000-násobku vkladu. To nemusí byť epická postava všetkých čias, ale je to ďalšia spoľahlivo solídna štatistika.

Na prvý pohľad je Agent Destiny ďalšou skvelo vyzerajúcou hrou od Play’n GO. Postavy sú trochu klišé, ale to nevadí. Ian Fleming bol tiež trochu kýčovitý, ale to nezastavilo milióny ľudí, ktorí si užívali jeho knihy alebo filmy. Agent Destiny je menej technicky vyspelý ako predchádzajúci slot pre tajných agentov Play’n GO Mission Cash, ale dobre zachytáva zlatý vek špiónov.

Vývojár to urobil tým, že sa rozhodol pre vzhľad, ktorý je moderný a zároveň zo 60. rokov. V skutočnosti môže byť Mission Cash v niektorých ohľadoch priamym konkurentom Agent Destiny a ponúka o niečo vyššiu RTP, aj keď nižšiu volatilitu. Je to však naozaj na hráčovej voľbe, pretože obaja sú schopní zábavnej hry.

Na tajných agentoch je niečo, čo zasiahne verejnosť a Play’n GO to využilo s Agent Destiny. Možno je to viera, že by sme vyzerali rovnako dobre, keby sme zaparkovali Aston Martin v Monaku a vliezli do kasína Monte Carlo s Waltherom PPK pod pažou ako James. Je to pekný sen a vďaka Play’n GO nahliadneme do tohto sveta vo veľkom komiksovom štýle s Agent Destiny.

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil