Agent of Hearts logo stars-4.4

Hodnotenie: 4.4 / 5

Agent of Hearts

 • Dátum vydania
  20.08.2021
 • Typ hry
  Slot mriežky 7x7
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.25%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Vysoká
 • Maximálna expozícia
  x5262
 • Podporovaný OS
Agent of Hearts image
Hrajte Agent of Hearts zadarmo
Agent of Hearts zadarmo

Agent of Hearts: Prehľad slotu

Hráči, rozlúčte sa s realitou s vývojárom Play’n GO, keď zakopnú do metaforickej králičej nory, aby navrhli automat s tematikou Wonderland s názvom Agent of Hearts. Štúdio má určite slabé miesto pre príbeh Lewisa Carrolla o Alici v krajine zázrakov, o čom svedčí niekoľko hier, ktoré zasadili do šialenej krajiny. Táto, Agent of Hearts, nasleduje po predchádzajúcich vydaniach, ako napríklad Rabbit Hole Riches a Court of Hearts. Každý z nich používal veľmi odlišné rozloženia, funkcie a pravidlá, pričom Agent of Hearts ako prvý ponúka nastavenie klastrovej platobnej siete.

Jednou z výhod používania Krajiny zázrakov sú všetky prepychové vizuálne prvky. Agent of Hearts nie je tak zdobený ako Rabbit Hole Riches, ale fialové stromy, plávajúce kamene, čajníky, šálky a karty nenechávajú žiadne pochybnosti o magickej povahe prostredia. Rovnako tak aj postavy, kde narazíme na niekoľko známych tvárí zo známeho príbehu. Každá postava sa stala agentom, ktorý spolupracuje s hráčmi na splnení špecifickej misie, všetko popísané v sekcii funkcií nižšie.

Pomocou mechanizmu klastrových platieb hráči vyhrávajú, keď je na valcoch vedľa seba spojených 5 alebo viac zodpovedajúcich symbolov, ktoré sú nezvyčajne rozložené v usporiadaní 7-7-5-5-5-7-7. Veľmi nestály, Play’n GO ohodnotil túto časť matematického modelu na 8 z 10, čo je charakteristika umocnená jednorazovou povahou centrálnej funkcie Queen’s Heart Free Spin. Ako vždy, RTP je variabilné, takže hľadajte najštedrejšiu verziu, ktorá generuje teoretickú návratnosť 96,25 %. Výber stávky by mal vyhovovať väčšine bankrollov, počnúc od 20 p/c až po 100 £/€ za zatočenie, čo je štandardný rozsah PnG.

Teraz k symbolom, z ktorých je osem pravidelných platov, z polovice klasifikovaných ako nízke platy, ktoré pozostávajú z drahokamov v rôznych farbách. Zostávajúca polovica sú symboly prémiových agentov, kde narazíme na také druhy ako Šialený klobučník, Cheshire Cat, Caterpillar a Dormouse. Hodnoty sa pohybujú divoko, kde zoskupenie pozostávajúce z 15+ prémiových symbolov spúšťa výplatu v hodnote 40 až 1 000-násobku vkladu. Okrem toho sa všade objavujú divoké znaky, ktoré pomáhajú pri zoskupovaní nahradením akéhokoľvek symbolu platby.

Agent of Hearts: Funkcie automatu

Hráči nie sú späť v ríši divov len kvôli tomu. Niekto zrejme ukradol kľúče od trezoru s kráľovniným srdcom. Keďže srdce skrýva tajomstvo bohatstva a prosperity krajiny, tieto kľúče treba nájsť.

Prvým prvkom v bloku je kaskádový systém, ktorý odstraňuje výherné zoskupenia z mriežky a vypĺňa prázdne medzery novými symbolmi, čo môže viesť k po sebe idúcim výhram zoskupení. Keď sa nedosiahne žiadna nová výhra, môže sa uskutočniť ďalšie zatočenie.

Hra poskytuje príležitostnú druhú šancu na nevýherné zatočenia prostredníctvom funkcie Random Hearts Wild. Tu sa na valce náhodne pridá 4-7 divokých, ktoré nahradia všetky symboly okrem kľúčov.

Symboly agentov s vysokou mzdou sa zbierajú pri vytváraní výherného zoskupenia a nazbieraním 6 sa odomknú príslušné funkcie. Prípadne sa Biely králik môže objaviť náhodne, aby okamžite odomkol funkciu agenta. Tieto funkcie sa spúšťajú po ukončení výherných kombinácií a kaskád. Nemožno ich znova spustiť a sú udeľované v stanovenom poradí, ak bolo odomknutých viac ako takto:

 • Cupcake Splat – plch beží od vrchu mriežky nadol a zanecháva za sebou stopu košíčkov. Košíčky potom explodujú a buď odstránia symboly pod nimi, alebo ich premenia na iný náhodný typ symbolu.
 • Smokin’ Phat – Caterpillar fúka 1-3 stopy dymu cez kotúče v diagonálnych líniách. Symboly pod chodníkmi sú buď odstránené, alebo transformované na iné symboly.
 • Grinning Cat – nad mriežkou sa objaví veľký fialový úsmev Cheshire Cat. Všetky nižšie uvedené symboly sú odstránené alebo transformované na iný náhodný symbol.
 • Mad Hat – na mriežke sa objaví 6 až 9 symbolov Mad Hatter. Klobúky odstránia všetky susediace symboly pred zmenou symbolu pod nimi na náhodne vybraný symbol.

Ďalšie symboly, s ktorými sa v Agent of Hearts stretnete, sú kľúče. Zozbieranie 3 kľúčov v jednom točení spustí točenie zadarmo Queen’s Heart. Toto je jedno zatočenie, ktoré nie je možné znova spustiť, a ktoré odohrá všetky štyri funkcie agenta opísané vyššie. Keď sa kaskády skončia, funkcia Random Heart Wilds sa prehrá a potom na mriežku vyskočí 3×2 Mega Wild, ktorý nahradí všetky symboly.

Agent of Hearts: Verdikt Slotu

Jednou z obáv pri opakovanom opakovaní tej istej témy je, že musíte prichádzať s čoraz novými nápadmi, aby ste ju udržali sviežu. Štúdiá tak môžu skončiť putovaním po najrôznejších čudných králičích norách v snahe byť originálny. Ako taký sa uhol agenta v Srdcovom agentovi zdá byť trochu komplikovaný, ale hej, poskytuje príbeh a zároveň ospravedlňuje spiatočnú cestu do Krajiny zázrakov. Hľadanie kľúčov k schovanému srdcu kráľovnej môže znieť trochu čudne, ale toto je koniec koncov Krajina zázrakov a misia spája vlastnosti dohromady.

Pre ostrý adrenalínový zásah to nie je oveľa intenzívnejšie ako vyhrať jedno nespustiteľné bezplatné zatočenie v bonusovom kole. Skutočnosť, že každá ďalšia funkcia je zmiešaná v padoch, sa však roztočí zadarmo Queen’s Heart – s Mega Wild navrchu pre dobrú mieru. Agent of Hearts môže vybuchnúť, bez výčitiek, aj keď by to mohlo byť vzrušujúcejšie, keby štyri funkcie agenta robili iné veci, než aby všetky viac-menej len odstraňovali alebo transformovali symboly. Play’n GO však vie, ako vytvoriť kvalitný mriežkový slot, a Agent of Hearts je taký chaotický, ako sa vám páči, keď jeho jednotlivé časti strieľajú – napriek tomu sa pri dosahovaní najlepších výsledkov do značnej miery spolieha na hodnotu svojho nepolapiteľného horného symbolu. . Čo sa týka odmien, na úspešných potápačov v králičích norách čaká solídna maximálna výhra v celkovej výške 5 262-násobok vkladu, pričom pravdepodobnosť výskytu je približne 1 z miliardy.

Použitie tak relatívne bežnej témy, akou je Krajina zázrakov, znamená, že hra musí pracovať trochu tvrdšie, aby sa presadila. Agent of Hearts rozhodne nemá okamžitú individualitu ako napríklad Reactoonz. Napriek tomu je Agent of Hearts viac než schopný naservírovať vzrušujúce momenty a je tak dobre namazaný, ako by ste od Play’n GO očakávali, čo z neho robí dobrú voľbu pre bláznivejšie hranie na mriežkových automatoch s partiou čajových večierkov.

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil