Alice Cooper and the Tome of Madness logo stars-3.9

Hodnotenie: 3.9 / 5

Alice Cooper and the Tome of Madness

 • Dátum vydania
  07.10.2021
 • Typ hry
  Slot mriežky 5x5
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.20%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Vysoká
 • Maximálna expozícia
  x3000
 • Podporovaný OS
Alice Cooper and the Tome of Madness image
Hrajte Alice Cooper and the Tome of Madness zadarmo
Alice Cooper and the Tome of Madness zadarmo

Alice Cooper and the Tome of Madness: Prehľad slotu

Alice Cooper, narodený ako Vincent Damon Furnier, je známy najmä ako spevák a skladateľ skupiny Alice Cooper, pričom zároveň vydal veľké množstvo sólových albumov. V priebehu rokov Alice Cooper predal milióny nahrávok, bol uvedený do Rokenrolovej siene slávy a popri tom získal niekoľko čestných doktorátov v odbore hudba. Teraz sa mu dostáva pocty iného druhu, hrá v online automate od Play’n GO s názvom Alice Cooper and the Tome of Madness.

Ako už názov napovedá, Alice Cooper and the Tome of Madness voľne vychádza z predchádzajúcej hry s názvom Rich Wilde and the Tome of Madness, hoci štúdio urobilo pomerne veľa zmien. Prvou podstatnou zmenou je vzhľad, a keďže hra je založená na Alice Cooperovi, dáva zmysel, že je tu temnejšia a strašidelnejšia atmosféra. Preč je elegantná postava Rich Wilde na pravej strane obrazovky, nahradená obrázkom Alice pokrytej reťazami a visiacimi zámkami – viac o tom nižšie. Stredobodom pozornosti je klastrová platobná mriežka s rozmermi 5 x 5 uprostred toho, čo sa v základnej hre javí ako kaplnka, ktorá sa presúva na plnohodnotný rockový koncert zatočenia zdarma. Ako by ste dúfali, hra je dodávaná s vhodným ťažkým soundtrackom, ktorý zodpovedá predmetu.

Hrateľné od 10 p/c a zvýšenie na 100 £/€ za zatočenie, matematický model bol nasekaný a zmenený, pretože Rich Wilde mal bash. Volatilita bola trochu zmiernená, hodnotená ako 7 z 10 v tabuľke volatility Play’n GO. Potenciál stúpa, rovnako ako predvolená hodnota RTP 96,2 %, hoci návratnosť je premenlivá, takže dávajte pozor aj na nižšie hodnoty. Medzitým vyhráva, keď sú štyri alebo viac zodpovedajúcich symbolov prepojených horizontálne a/alebo vertikálne, čím sa vytvorí zhluk. Víťazné zoskupenia sa potom odstránia z obrazovky pomocou kaskádového mechanizmu, pričom sa medzery zaplnia novými symbolmi a zastavia sa až vtedy, keď sa nevytvoria žiadne nové zoskupenia. Ako symboly nižšej hodnoty boli použité štyri ikony lebiek, po ktorých nasledujú pavúky, kríže, hady a srdcia ako vysoké platy. Najcennejšie klastre obsahujú 15+ zhodných symbolov a prémiové klastre tejto veľkosti majú hodnotu 40 až 200-násobku vkladu. Ďalším symbolom je tu bežný Tome wild, ktorý nahrádza všetky bežné platobné symboly. Ďalej je tu naskladaná Alice Mega Wild.

Alice Cooper and the Tome of Madness: Funkcie slotu

Play’n GO vybavilo Alice Coopera a Tome of Madness množstvom doplnkov od Reality Effects po Alice Cooper Mega Wild, Hat of Madness a Reality Spins.

Pri nevýherných točeniach existuje šanca, že sa náhodne spustí jeden z modifikátorov efektov reality. Sú tu štyri:

 • Insane Asylum – premení všetky vysoké platy na rovnaký symbol vysokej mzdy.
 • Dungeon – premieňa všetky nízke platy na rôzne vysoké platy.
 • Komora hrôzy – ničí symboly a vypĺňa medzery divočinami.
 • Temptation Room – pridáva divočinu a transformuje symboly na rovnaký symbol.

Na valcoch môžu pristáť aj špeciálne symboly kľúčov. Keď sa zbierajú kľúče, zanechajú za sebou divoký symbol. Ak sa nazbierajú 3 v jednom točení, odomknú naskladaný Alice Cooper Mega Wild, keď už nie sú žiadne výhry. Mega Wild sa pridáva na valce 2, 3 alebo 4 a prechádza doľava alebo doprava medzi kaskádami a potom z valcov úplne odíde.

Potom, keď zasiahnu výherné zoskupenia, počet použitých symbolov nabije Hat of Madness. Pri dosiahnutí určitých prahov zhromaždených symbolov v kaskádovej sekvencii sa spúšťajú rôzne funkcie Hat of Madness, ako napríklad:

 • 10 symbolov – 1-2 divoké sa pridajú do ďalšej kaskády.
 • 25 symbolov – 3-6 divokých sa pridá do ďalšej kaskády.
 • 50 symbolov – 3 roztočenia reality.
 • 75 symbolov – 3 zatočenia reality s násobiteľom x2.
 • 85 symbolov – 3 zatočenia reality s x5 multiplikátorom.
 • Ak sa dosiahnu točenia reality, udelí sa iba najvyššia úroveň. Potom sa hra presunie do výberového menu, kde si hráči vyberú zatočenia reality buď s Insane Asylum, The Dungeon, Chamber of Horrors alebo Temptation Room Reality Effects. Ktorýkoľvek efekt reality sa vyberie na konci každého roztočenia reality. Ak sa Alice Cooper Mega Wild pridá na valce počas roztočení reality, existuje šanca, že sa na valce pri pohybe pridajú 3 až 6 ďalších divokých.

Alice Cooper and the Tome of Madness: Slot Verdikt

Play’n GO má určite skúsenosti s tvorbou takýchto hier a Alice Cooper and the Tome of Madness je ďalším hrateľným doplnkom k značnému príspevku štúdia k žánru grid slotov. Trochu prekvapujúce vzhľadom na hardrockový predmet, ale hra je matematicky a z hľadiska potenciálu pomerne stredná. Play’n GO to však spojilo so zvláštnym príbehom o Alice Cooperovi, ktorý písal svoje spomienky do podivného denníka, ktorý vyvoláva príbehy iných Alice Cooperov v rôznych dimenziách – teraz musí pokračovať v písaní, aby zostal nažive. Je spravodlivé povedať, že hráči, ktorí majú radi cudziu stránku osobnosti Alice Coopera, sa môžu dobre predať.

Myslíš si, že Play’n GO meria toleranciu rizika/odmeny fanúšikov týchto hudobných umelcov a používa ich na plánovanie ich slotov? Ak áno, fanúšikovia Alice Coopera nemusia byť takí, ktorí žijú na hrane, stávajú sa divokými a bláznivými, ako by ste si mohli myslieť. Volatilita bola znížená z hodnotenia 10/10 vo verzii Rich Wilde, aj keď treba povedať, že potenciál sa zvýšil. Tam, kde bolo maximum, čo mohol Rich Wilde zo svojej verzie Tome of Madness vyžmýkať, 2 000-násobok, Alice to vylepšila o niečo ťažšie a zvýšila číslo na 3 000-násobok stávky. Napriek tomu si niektorí hráči mohli myslieť, že hviezda veľkého mena, akým je Alice Cooper, by vyvolala ešte väčšie číslo a tieto tri roztočenia reality môžu byť naozaj všetko alebo vzrušujúca jazda.

Aby som to zhrnul, Alice Cooper a Tome of Madness ponúkajú široký výber funkcií v nezvyčajnom nastavení mriežkového slotu. Pomôže vám to, ak ste fanúšikom The Godfather of Shock Rock, ale je tu dosť na pobavenie všeobecných hráčov hracích automatov, ktorí netúžia po enormnej hre.

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil