Aloha! Cluster Pays logo stars-4.7

Hodnotenie: 4.7 / 5

Aloha! Cluster Pays

 • Dátum vydania
  25.03.2016
 • Typ hry
  Slot mriežky 6x5
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.42%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Nízka
 • Maximálna expozícia
  x1000
 • Podporovaný OS
Aloha! Cluster Pays image
Hrajte Aloha! Cluster Pays zadarmo
Aloha! Cluster Pays zadarmo

Sústreďte sa na Aloha! Slot Cluster Pays

Tento 6-valcový a 5-riadkový automat obsahuje mechaniku Cluster Pays™, Sticky Win Re-Spins, Substitution symbols a Free Spins s funkciou Symbol Drop. Čoraz viac zodpovedajúcich symbolov zväčšuje veľkosť klastra a zvyšuje vzrušenie. Symbol Free Spins je poštová známka – počas bezplatných zatočení sú symboly nízkych výhier odstránené pre zaručené výhry! A tieto veľké výhry sa vám budú hodiť, keď si nakoniec zarezervujete let na Havaj – len nezabudnite poslať pohľadnicu! Táto hra je optimalizovaná pre iOS aj Android a hrá sa skvele bez ohľadu na zariadenie, ktoré používate. Naši kóderi a kreatívi sa postarali o to, aby sa používateľské rozhranie dokonale prispôsobilo obrazovke, čím sa inteligentne využíva dostupný priestor na poskytnutie skvelého herného zážitku.

Tiki môže žiť na slnečnom Havaji, ale v našej zbierke skvelých video automatov žije množstvo ďalších postáv. Nezabudnite navštíviť a rozhliadnuť sa!

Ako hrať Aloha! Cluster Pays

Tento 6-valcový a 5-riadkový automat funguje prostredníctvom mechaniky Cluster Pays, čo znamená, že na valcoch budete musieť vytvoriť zhluky rovnakého symbolu – na výhru je potrebných minimálne 9 symbolov. Pridali sme niekoľko funkcií, ktoré dodajú vašim výhram extra chuť: Sticky Win Re-Spins sa spúšťa náhodne po výhre a môžu viesť k šťavnatým odmenám! Pokiaľ ide o roztočenia zadarmo, na spustenie bezplatných zatočení budete musieť získať tri symboly bezplatných zatočení. Viac o tom v ďalšej časti.

Sticky Win Re-Spins

Táto funkcia môže byť náhodne spustená po výhre a uzamkne výherné symboly a znova roztočí zvyšok valcov, čo vám dáva šancu získať poriadny kus zmeny. Toto sa deje dovtedy, kým nedôjde k roztočeniu, ktoré buď nezväčší klaster, alebo klaster vyplní celú obrazovku a spustí maximálnu výhru pre daný symbol. V tomto bode sa kolo končí.

Ahoj! Zatočenia a bonusy zadarmo Cluster Pays™

Položte aspoň tri symboly bezplatných zatočení a získate DEVÁŤ krásnych zatočení zadarmo – a jedno navyše za každý ďalší symbol. Môžete získať maximálne DVANÁSŤ zatočení zadarmo.

Existuje niekoľko vecí, vďaka ktorým je Aloha! Cluster Free Spins skvelé. Jedným z nich je, že môžu byť znovu spustené. Po zatočení zadarmo získate 1 točenie navyše za 3 symboly, 2 točenia navyše za 4 symboly, 3 točenia navyše za 5 symbolov, 4 točenia navyše za 6 symbolov.

Tu je ďalšia vec o Aloha! Cluster Pays, vďaka ktorému sú magické: Po dvoch zatočeniach sa z valcov odstránia všetky symboly kvetov; po štyroch zatočeniach sa z valcov odstránia všetky symboly mušlí; po šiestich zatočeniach sa z valcov odstránia všetky symboly kokosu; po ôsmich zatočeniach sa z valcov odstránia všetky symboly ananásu. Takže ako postupujete cez bezplatné zatočenia, dostanete sa do bodu, kedy na valcoch zostanú iba prémiové totemy, čo vám môže priniesť skutočne veľkolepé výhry.

A ako posledný šťastný zvrat je tu toto: Ak vám posledné zatočenia zadarmo neprinesú výhru, získate ešte jedno zatočenie. Uistite sa, že ste si tiež pozreli našu skvelú zbierku ponúk kasínových bonusov, ktoré sú plné bezplatných zatočení a fungujú na najlepších značkách kasín online.

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil