Animal Madness logo stars-4.4

Hodnotenie: 4.4 / 5

Animal Madness

 • Dátum vydania
  19.05.2022
 • Typ hry
  Slot mriežky 5x5
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.20%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Stredná
 • Maximálna expozícia
  x2250
 • Podporovaný OS
Animal Madness image
Hrajte Animal Madness zadarmo
Animal Madness zadarmo

Animal Madness: Slot Prehľad

Play’n GO môže byť dobre známy pre vytváranie hracích automatov s temnou tematikou, rockových hier, veľkých bláznivých mriežkových slotov alebo žolíkových hier (okrem iných). Avšak, Animal Madness je aspoň tretíkrát, čo štúdio vyrazilo z mesta, aby vytvorilo slot s farmárskou tematikou. Najnovšia bola Farma prasiatok a predtým, ešte predtým, boli Crazy Cows. Animal Madness sa môže mechanicky líšiť od svojich predkov, pretože je to klastrový platobný mriežkový slot, no je rovnako silne ponorený do života na farme, možno ešte viac.

Hru otvára rozsiahla orchestrálna partitúra, ktorá odhaľuje pastoračné prostredie, ktoré je lákavé a zároveň trochu zastrašujúce. Animal Madness je roztomilá hra plná roztomilých postavičiek, no obloha je zlovestne tmavá a v pozadí sa tvorí búrka? Akékoľvek pocity hrôzy, ktoré by mohol vyvolať prichádzajúci lejak, sa rýchlo zmyjú, keď sa valce začnú točiť. Animal Madness má neúprosné tempo produkované rýchlymi hitmi a hranou frekvenciou. Táto šialená aktivita je jedným z hlavných ťahákov hry a je potrebná na kompenzáciu skutočnosti, že neexistuje žiadne bonusové kolo.

Ale to predbiehame a prvým poradím dňa je výber stávky od 10 p/c do 100 £/€. Zasiahnutím točenia klesne 25 symbolov na herný panel 5×5, čím sa vytvorí výhra, keď sa spoja aspoň 4 zodpovedajúce symboly vo vertikálnom alebo horizontálnom smere. Nie je to masívna hra, hoci je stredne volatilná, ktorá dokáže naplno využiť svoj výherný potenciál na jedno zatočenie vďaka zahrnutiu kaskádovej funkcie. Tým sa odstránia výherné symboly z valcov a nové sa rozložia, aby sa vyplnili medzery. Kaskády pokračujú, kým nezasiahnu žiadne nové výhry, čím sa naplní matematický model, ktorý má teoretickú návratnosť 96,20 %.

Hráči získajú osem výplatných symbolov, s ktorými môžu vyhrávať, rozdelené medzi nízko platené plodiny a vysoko platené dobytok. Plodiny zahŕňajú pšenicu, kukuricu, paradajky a tekvice, pričom platí 0,2-násobok stávky pre štvoricu, až 40-200-násobok stávky pre skupinu 18+. Vysoké platy sú tam, kde narážame na sliepky, kozy, ovce a kravy, ktoré platia 0,8 – 2-násobok za štvoricu, čo je maximálne 400 – 1 800-násobok stávky pre skupiny 18+. Prostredníctvom funkcií možno na valce pridať rôzne divoké symboly; všetky divoké typy sú schopné nahradiť ktorýkoľvek z výplatných symbolov, aby pomohli vybudovať klastre.

Animal Madness: Funkcie slotu

Keď je výherný klaster odstránený z hracej dosky, priblíži sa k ústam slnečnice sediacej vedľa mriežky. Po nazbieraní určitého počtu kaskád sa na hraciu plochu pridá modifikátor.

Ďalšou funkciou je Rabbit Mayhem, ktorá sa udeľuje náhodne pri akomkoľvek nevýhernom točení. Keď je aktívna, náhodné symboly sa odstránia z hracej plochy, čím sa spustí kaskáda.

Animal Madness: Slot Verdikt

Len málo štúdií má také odborné znalosti v oblasti navrhovania mriežkových slotov ako Play’n GO a Animal Madness je úplne odlišný od väčšiny ostatných, ktoré robili. Nesleduje zvyčajnú šablónu zbierania výherných symbolov na nabíjanie merača, hoci keď sa nad tým zamyslíte, zbieranie po sebe idúcich kaskád na spustenie funkcií je v podstate to isté. Rozdiel medzi týmto a väčšinou hracích automatov Play’n GO spočíva v absencii konečného bonusového kola. Dokonca aj relatívne tlmený mriežkový slot, ako je Lordi Reel Monsters, spustil potenciálne zničujúce bezplatné roztočenie, keď bola sekvencia zberu dokončená. Ako sa hovorí, pestrosť je korením života a niektorí hráči môžu túto metódu skutočne preferovať.

Bez dlhodobého cieľa, akým je spustenie bonusového kola, má Animal Madness kvalitu ako na bežeckom páse, ktorú tvoria šprinty, keď sa funkcie spúšťajú a behanie na mieste po väčšinu času. Prinajmenšom na chvíľu to robí zábavu tým, že hity prichádzajú dosť husté a rýchle. To viedlo k pomerne častým spúšťačom funkcií, hoci dostať sa cez druhú úroveň nebolo ľahké. Tiež funkcia Rabbit Mayhem nebola príliš vzácna, čo odstraňuje niekoľko otravných symbolov pri kŕmení slnečnice v procese. Na funkciách umiestňovania divokých symbolov je dobré, že do značnej miery zaručujú výhru, keď sú pridané do mriežky. To znamená dve veci – dostanete nejaké peniaze a kaskády sa valia ďalej. Dobré je aj to, že na hornom konci výplatnej tabuľky môžu byť výplaty značné. Pri hraní Animal Madness je v najlepšom prípade možné vyhrať až 2 250-násobok stávky.

Ak chcete znova použiť analógiu bežiaceho pásu, po najazdení kilometrov, nakoniec, chcete jednoducho vykročiť, či už od vyčerpania alebo nudy, a príde čas, keď šialenstvo Animal Madness začne slabnúť. Kým sa tak stane, správny hráč si môže zahrať bezstarostné hry, uprostred návalu roztomilých zvieracích šašov.

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil