Annihilator logo stars-4.3

Hodnotenie: 4.3 / 5

Annihilator

 • Dátum vydania
  23.04.2020
 • Typ hry
  Slot mriežky 5x3
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.20%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Vysoká
 • Maximálna expozícia
  x5000
 • Podporovaný OS
Annihilator image
Hrajte Annihilator zadarmo
Annihilator zadarmo

Annihilator: Prehľad

Ospevnite svoje ušné bubienky, 6. slot v heavymetalovej sérii Play’n GO je pripravený padnúť. Annihilator, založený na rovnomennej kanadskej thrashmetalovej kapele, ponúka úplný zoznam skladieb, ktorý si môžu fanúšikovia skupiny prelistovať. Tí z vás, ktorí možno o Annihilator nepočuli, nebuďte príliš prekvapení. Napriek tomu, že sú v hre viac ako 35 rokov a za ten čas vychrlili 17 nahrávok, nikdy celkom neprekonali veľkú ligu.

Možno čiastočne kvôli tomu, že skupina je viac-menej jednočlenná skupina Jeffa Watersa, ktorý je tam od začiatku. Zvyšok skupiny bol otočnými dverami hudobných náhradníkov, ktorí sa snažili konkurovať Spinal Tap. Pozrime sa, čo môže priniesť jedna zo starých rúk thrash metalu, od členov kapely až po točivé kotúče.

Po extravagancii Testament sa Annihilator cíti ako krok nadol. Je to pekne vyzerajúci slot, ale nemá to do tváre. Je zdržanlivejší a na prvý pohľad pôsobí ako celkom priemerný slot.

To by mohlo byť veľmi mimo, ale to je dojem, ktorý Annihilator vyvoláva. Vizuálne má však za úlohu pobaviť fanúšikov hudby a slotov svojou temnou a strašidelnou povahou. Atmosféru vytvára strašidelná brána v pozadí, ako aj krvou postriekané symboly. Ak sa cítite odvážne, nastavte si stávky od 10 p/c až po £/€ 100 a vstúpte do Fun Palace.

Pod creepom je hra priamočiara. Používa 5 valcov, 3 riadky a 10 výherných línií na zostavenie výhercov. Stáva sa to vtedy, keď na výplatnej línii narazia za sebou aspoň tri alebo viac zodpovedajúcich symbolov.

Začína sa 10-A kovovými kráľovskými prvkami navrhnutými v fonte loga kapely. Prémie nadväzujú na desivú tému a zobrazujú prasknuté zrkadlo, gitaru a Alice zvierajúcu svojho plyšového medvedíka. Alice má najväčšiu hodnotu z bežných symbolov pri 30-násobku vkladu v rade piatich. Jeff Waters sa objaví ako divoký a môže nahradiť akýkoľvek iný platobný symbol. Divoký Jeff tiež vypláca 40-násobok vkladu, ak sa v zostave objaví päť divokých.

Pod všetkými krvou nasiaknutými fanfárami sú štatistiky z matematického modelu celkom štandardné cestovné pre Play’n GO. Pokiaľ ide o návrat na stranu hráča, predvolená RTP je 96,2 %, hoci to možno nájsť na úrovni 94,2 % alebo nižšej v závislosti od kasína a trhu. Pokiaľ ide o volatilitu, šelma nie je taká divoká, ako by mohla byť, hoci pri 8/10 je stále vo vysokom rozsahu – čo nás vedie k vlastnostiam.

Annihilator: Vlastnosti

Výhernú tabuľku ukončia ďalšie dva symboly a aktivujú niekoľko doplnkov. Jedným z nich je rozptyl bonusov pre bábiky, ktorý sa objavuje na valcoch 2, 3 a 4 – keď pristanú 3, spustia bonusovú funkciu výberu Fun Palace. Hráči si tu vyberajú symboly bábik, aby odhalili okamžité ceny. Ak sa vyberie odmena vo výške 1x, 2x, 3x alebo 5x stávky, hráči si môžu vybrať inú bábiku a výhra sa akumuluje. Ak odhalí odmeny 10x, 15x, 20x, 25x alebo 50x, výhra sa zbiera a funkcia končí. Prípadne, ak tip odhalí symbol scatter spinu zdarma, spustí sa funkcia Zapnite svet.

Ďalším spôsobom, ako získať prístup k bezplatným zatočeniam Set the World on Fire, je, keď 3 bezplatné zatočenia pristanú kdekoľvek v zornom poli počas základnej hry. V každom prípade sa udeľuje 8 bezplatných zatočení s rozšíreným divokým symbolom Jeffa Watersa, ktorý je vždy viditeľný. Pred každým voľným zatočením sa rozšírená divočina presunie doľava alebo doprava o náhodný počet valcov. Pritom pohyblivá divočina zvýrazňuje určité pozície v ohnivej stope, ktorá môže mať výšku 1 alebo 3 symboly.

Ak sa divoký symbol dostane na niektorú zo zvýraznených pozícií, zmení celú stopu na divokú. Bonusový symbol počas tohto kola nepristáva, ale rozptyly áno a každý z nich pridá ďalšie 2 zatočenia zadarmo až do maximálnej hodnoty 50.

Posledný doplnok, funkcia In Command, sa náhodne objaví kedykoľvek počas základnej hry. Po spustení sa akýkoľvek viditeľný divoký symbol rozšíri a pokryje kotúč. Ak sa nezobrazia žiadne výhry, dôjde k opätovnému odozvu s rozšírenými divočinami držanými na mieste. Opätovné točenia pokračujú, kým nakoniec nedosiahne víťazstvo.

Annihilator: Verdikt

Možno si vývojári z Play’n GO potrebovali oddýchnuť po útoku Testament. Ten vyhodil dvere v každom ohľade. Testament, ktorý je jedným z automatov Play’n GO s najvyšším potenciálom, prekonal sériu a nastavil očakávania do neba.

Žiaľ, pre Annihilator ušla noha z plynu a výsledkom je zmiernenejšia a zdržanlivejšia hra. Fanúšikom kapely sa to však zrejme bude páčiť. Ich muž Jeff je všadeprítomný a zoznam skladieb im dá niečo, s čím si môžu pobúchať, kým sa točia za slávou.

Koľko slávy? No, ani náplasť na predchodcu. Potenciál Annihilator, ktorý predstavuje až 5000-násobok podielu, je štvrtinou toho, čo môže Testament ponúknuť. Nepomôže, že jedno zatočenie vyhráva maximálne pri 400-násobku vkladu a bez násobiteľa v dohľade budete určite potrebovať veľa šťastia počas zatočení zadarmo, aby ste prelomili obrovské sumy. Za zmienku stojí, že frekvencia bezplatných zatočení je nízka kvôli zahrnutiu bonusu za výber a rozširujúcej sa divočiny základnej hry.

Možno preto, že Annihilator je staršia kapela, tím cítil inšpiráciu na vytvorenie staršieho typu slotu. Po všetkej paľbe a chaose testamentu pri surfovaní davom sa zdalo, že séria by mohla ísť kamkoľvek ďalej. Teraz, s vyberavou hrou a jednoduchou mechanikou, sa slot Annihilator cíti ako zahrievacie akt skupiny, ktorú tak trochu poznáte, ale nikdy ste jej neprepadli.

Play’n GO však opäť vytvorilo ďalší slušný, nadpriemerný slot. Štatistiky sú úctyhodné, potenciál je dobrý a funkcie určite obsahujú určitý prísľub. Slot Annihilator môže byť obmedzený na rezervácie miestnych klubov a nie na štadióny, ale má svoje momenty.

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil