Asgardian Stones logo stars-4.1

Hodnotenie: 4.1 / 5

Asgardian Stones

 • Dátum vydania
  22.02.2018
 • Typ hry
  Slot mriežky 5x3
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.31%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Nízka/Stredná
 • Maximálna expozícia
  x500
 • Podporovaný OS
Asgardian Stones image
Hrajte Asgardian Stones zadarmo
Asgardian Stones zadarmo

Zamerajte sa na automat Asgardian Stones

Asgardian Stones™ je 5-valcový, 3-radový, 20-stávkový (fixný) automat. Obsahuje kolosálne symboly, bonusové koleso, roztočenia zadarmo, divoké substitúcie a funkciu Avalanche™. Všetky symboly v hlavnej hre a vo Free Spins sa môžu objaviť aj ako kolosálne symboly – obrovské symboly, ktoré vám dávajú väčšiu šancu na výhru

A potom je tu Odin, super kolosálny symbol, ktorý na valcoch zaberá celé 3×3 miesto. Kolosálne symboly niekedy rozdrvia symboly pod nimi a dávajú hráčovi obrovské výhry.

Ako hrať Asgardian Stones

Automat Asgardian Stones je naozaj jednoduchá hra, do ktorej sa zapojíte a je zábavná. Stačí si vybrať svoju stávku z ponúknutých možností a zatočiť. Pridali sme celý rad možností stávkovania od 0,20 £ do maximálne 200 £.

Asgardian Stones točenia zadarmo a bonusy

Bonusové koleso je špeciálny symbol 3×3, ktorý sa môže zobraziť na posledných troch valcoch. Bonusové koleso môže udeľovať okamžité peňažné výhry alebo točenia zadarmo. Ceny, ktoré rozdá, budú závisieť od toho, koľko riadkov pokryje.

Hráči môžu vyhrať točenia zadarmo z bonusového kolesa, pričom získajú päť, desať alebo pätnásť točení v závislosti od toho, ako koleso dopadne. Počas trvania tohto bonusového kola sa divočiny môžu stať kolosálnymi divokými. Bonusové koleso možno počas tejto funkcie znovu aktivovať, čím získate maximálne dvadsaťpäť roztočení zadarmo navyše.

Vlastnosti

Avalanche výhry znamenajú, že každá výhra spôsobí, že výherné symboly zmiznú a nové symboly padnú, aby ich nahradili. Táto funkcia pokračuje dovtedy, kým už nebude možné vyhrať.

Tieto špeciálne symboly vám pomôžu pri pokuse o výhru. Divoké symboly nahrádzajú iné platobné symboly na riadku, čo vám umožňuje jednoduchšie vytvárať rady.

Všetky symboly v hre okrem divokých sa môžu stať kolosálnymi a môžu dosiahnuť veľkosť 2×2 alebo 3×3. Počas lavín môže kolosálny symbol spadnúť a rozdrviť symboly pod ním. Keď sa tak stane, za každý rozdrvený symbol sa udelí multiplikátor, a to maximálne 4x.

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil