Beasts of Fire logo stars-4.2

Hodnotenie: 4.2 / 5

Beasts of Fire

 • Dátum vydania
  23.12.2021
 • Typ hry
  Slot mriežky 5x3-4-4-4-3
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.24%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Vysoká
 • Maximálna expozícia
  x25000
 • Podporovaný OS
Beasts of Fire image
Hrajte Beasts of Fire zadarmo
Beasts of Fire zadarmo

Beasts of Fire: Prehľad slotu

Beasts of Fire je online video automat od Play’n GO, ktorý prichádza s celkom zaujímavým príbehom. Odohráva sa na Veľkých pláňach, ktoré podľa herného listu zasiahol pred stáročiami meteor „ako žiadny iný“, ktorý pristál na stáde bizónov. Teraz by ste si mohli myslieť, že takýto zásah by vyústil do devastačnej scény, ale namiesto toho, aby zlikvidoval divokú prírodu, meteor vlial do stáda nepozemskú ohnivú energiu. Tak sa zrodila Beasts of Fire, hra postavená na nahromadených symboloch, rozširujúcich sa valcoch a spôsoboch, točeniach zadarmo a opakovaniach, všetko zabalené do zvláštneho príbehu.

Možno si myslíte, že hra nachádzajúca sa v oblasti zvanej Great Plains by bola oveľa plochejšia ako v hre Beasts of Fire. Namiesto širokých trávnatých plôch, ktoré sa tiahnu až na koniec sveta, sú Beasts of Fire obklopené zasneženými horami – a tiež nie príliš lákavými. Tieto hory vyzerajú, akoby ich mala zotrieť fujavica, a je ťažké si predstaviť, že zvieratá v tomto prostredí bojujú o prežitie. Great Plains v Spojených štátoch sú však ohraničené Rocky Mountains, takže to všetko dáva zmysel. Impozantný výhľad z Beasts of Fire má svalnatý skalnatý nádych a nádych mystiky, trochu ako Blazing Bull od Kalamba Game alebo Blazing Bull 2.

Hrateľné od 10 p/c do 100 £/€ za zatočenie, samotné hranie prebieha na 5-valcovej mriežke zoradenej v rozložení 3-4-4-4-3. Spôsoby sa líšia od štandardných 576 až po 12 348 počas otáčania meteorov. S hodnotením 7 z 10 sa volatilita prikláňa k strednému/vysokému rozsahu spektra, zatiaľ čo RTP prichádza v rôznych konfiguráciách – 96,24 % je najoptimálnejšia.

Výhry nastanú, keď sa zhodné symboly dostanú zľava doprava z valca úplne vľavo, povolený je akýkoľvek riadok. Všetky platobné symboly na to potrebujú aspoň 3, okrem najvyššej prémie, ktorá sa vypláca, keď pristanú 2 alebo viac. Spomínaný symbol vysokej mzdy je byvol, potom nasledujú štyri ďalšie prémie za zvieratá – medvede, pumy, orly a niečo, čo vyzerá ako jazvec, ale môžeme sa mýliť. Bez ohľadu na to majú výherné kombinácie piatich prémiových symbolov hodnotu 3 až 6-násobku vkladu. Zostávajúce platové dlaždice sú 10-A royals, v hodnote 1,2 až 2,5-násobku stávky na päť kusov. Na valcoch 2, 3 alebo 4 sa zobrazuje divoký symbol na šírku. Divoké symboly nahrádzajú všetky symboly okrem rozptylov alebo meteorov.

Beasts of Fire: Funkcie automatu

Beasts of Fire sa môže pochváliť pôsobivou maximálnou výhrou a jej prenasledovanie si vyžaduje použitie funkcií ako Buffalo Stampede, Meteor Respins a Burnin’ Power Free Spins.

Buffalo Stampede

Táto funkcia sa môže spustiť náhodne pri akomkoľvek točení počas základnej hry. Po aktivácii sa počet symbolov byvolov na valcoch zvýši, čím sa zvýši miera zásahov a šanca na zasiahnutie niečoho špeciálneho.

Meteor Respins

Symboly Meteor Respin sa zobrazujú iba na valci 3. Pristátie jedného z nich spustí funkciu respins. Výška všetkých valcov sa zvýši o +1 a existuje väčšia šanca na spustenie Buffalo Stampede. Počas opakovania je možné, že zasiahne ďalší symbol meteoru, udelí ďalší respin a zvýši výšku kotúča o +1. Výška kotúča sa môže zvýšiť trikrát; keď dosiahne túto výšku, z kotúčov sa odstránia meteory. Zatočenia zadarmo nie je možné spustiť z opakovaní, pretože rozptyly nie sú k dispozícii a po zaplatení akýchkoľvek výhier sa valce vrátia do svojej normálnej výšky pre ďalšie herné kolo.

Burnin’ Power Free Spins

Na valcoch 2, 3 alebo 4 sa objavuje aj zlatý symbol scatter. Za pristátie 3 z nich získate 10 zatočení zdarma Burnin’ Power. Pri bezplatných zatočeniach sa odstráni najlepšie platiaci symbol byvola a nahradí ho symbol ohnivého zvieraťa, ktorého hodnota je dvojnásobná. Symboly meteorov zostávajú na valci 3 a po dopade spúšťajú opätovné otočenia meteoritov. V bezplatných zatočeniach, keď sa valce rozšíria, zostanú vo svojej rozšírenej veľkosti, kým sa roztočenia zadarmo neskončia. Za pristátie 3 rozptylov v tejto funkcii získate ďalších +10 bezplatných zatočení. Akonáhle skončí počiatočná dávka točení, nová várka začne od predvolenej výšky valca.

Beasts of Fire: Verdikt Slotu

Vzhľadom na to, aký populárny je byvolí tróp medzi poskytovateľmi hier, je zaujímavé, že toto je prvýkrát, čo Play’n GO okolo nich vybudovalo slot. Štúdio však už skôr použilo severoamerický outdoor v hrách ako Coywolf Cash alebo Thunder Screech, takže túto časť sveta dobre pozná. Beasts of Fire je náladovejšia hra s vyššími stávkami, než boli tieto dve, spája odbornosť Play’n GO pri vytváraní jemných vizuálov divočiny s množstvom efektívnych funkcií, ktoré fungujú dobre vo všetkých oblastiach.

Pri rozdeľovaní Beasts of Fire na jednotlivé časti sú mnohé z nich známe, pretože sa v rovnakých alebo podobných formách objavili v predchádzajúcich automatoch Play’n GO. Napríklad podobné rozloženie kotúčov bolo nedávno použité pre Kiss Reels of Rock, zatiaľ čo štúdio má slabé miesto aj pre rozšírenia kotúčov. Môžete vidieť, prečo uprednostňujú tieto funkcie, a keď sa Beasts of Fire spustí, je viac než schopný ponúkať vzrušujúce hry. Sčítanie schopnosti drasticky zvýšiť spôsoby v kombinácii so skutočnosťou, že všetky výplatné symboly môžu pristáť na sebe, pričom majú slušné hodnoty (vzhľadom na to, koľko spôsobov je možných), vedie k výhernému potenciálu až 25 000-násobku stávky.

Koniec koncov, Play’n GO navrhol slot odolný ako skalnaté hory, ktoré tvoria pozadie hry. Beasts of Fire nie je úplne prelomový, ale prichádza s množstvom rovnako odolných doplnkov, ktoré zahŕňajú jednorazové náhodné udalosti, ako je Buffalo Stampede, aby boli hráči v pohotovosti počas základnej hry, a funkcie bezplatného točenia/opakovania, ktoré občas pekne sa dopĺňajú. Výsledkom je vysokokvalitné hranie, ktoré je dostatočne pohlcujúce na to, aby zablokovalo príbeh štúdia o meteore, ktorý sa rúti na zem a zasiahne stádo byvolov.

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil