Blazin Bullfrog logo stars-4.5

Hodnotenie: 4.5 / 5

Blazin' Bullfrog

 • Dátum vydania
  01.07.2021
 • Typ hry
  Slot mriežky 5x3
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.20%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Stredná
 • Maximálna expozícia
  x1215
 • Podporovaný OS
Blazin Bullfrog image
Hrajte Blazin' Bullfrog zadarmo
Blazin Bullfrog zadarmo

Blazin’ Bullfrog: Prehľad slotov

Pre takéto skromné malé stvorenia určite nie sú žaby v priestore iGamingu nedostatočne zastúpené. Čiastočne kvôli svojmu očarujúcemu vzhľadu, čiastočne kvôli spojeniu s ázijskou kultúrou, kde sú vnímaní ako symboly šťastia a šťastia, zvyčajne vyskakujú, aby rozžiarili slot. Býčie žaby nie sú až také početné, sú agresívnejšie ako ich roztomilí zelení súrodenci. Svoje meno dostali podľa býčieho bučania, ktorý vydávajú počas obdobia rozmnožovania. Býčie žaby môžu vylučovať jed zo žliaz umiestnených za ušami, no aj tak sa im podarí skončiť na večeri, aspoň ich nohy áno.

Je to toto nepochopené stvorenie, ktoré si Play’n GO vybralo hrať vo svojom automate Blazin’ Bullfrog. V nepredvídanom dejovom zvrate je Blazin’ Bullfrog pokusom nadviazať na Fire Toad, no okrem horiacich žiab a ropúch majú tieto dve hry len málo podobností. Blazin’ Bullfrog je vylepšený automat, ktorý ponúka len málo na to, aby zaujal náročného hráča. Nebuďme príliš súdení pred úplnou pitvou, ale počiatočná odpoveď bola „plniaca“ po predbežnom pohľade a odtiaľ sa už nikdy nezotavil.

Blazin’ Bullfrog, ktorý sa hrá na 5-valcovom, 3-riadkovom hernom paneli a ponúka 243 spôsobov, ako vyhrať, má vzhľad starej školy, akýsi obyčajný, len s ohnivo červeným pozadím, ktoré kontrastuje so zlatou mriežkou a veľkým množstvom drahokamov. Vôbec mi to nepripadá spojené s Fire Toad. Namiesto toho sa zdá, že slabé spojenie bolo použité ako najmenšie ospravedlnenie existencie Blazin’ Bullfroga. Hráčov, ktorým sa páčil sopečný svet Play’n GO vytvorený pre Fire Toad, bude dizajn Blazin’ Bullfroga nudiť. Je tam zmienka o Blazin’ Bullfrogovi ako o dôchodku Ohnivej ropuchy, a ak áno, potom chudák potrebuje nejakého koníčka.

Blazin’ Bullfrog, ktorý je možné hrať na smartfónoch, tabletoch a plnohodnotných stolných zariadeniach, umožňuje výber stávok od 10 p/c do 100 £/€ za zatočenie. Play’n GO znížil volatilitu na stredné nastavenie (5 z 10), zatiaľ čo predvolená hodnota RTP je 96,20 %, hoci môže byť nižšia v závislosti od konfigurácií operátora. Pre Blazin’ Bullfrog bolo stiahnuté všetko, nielen matematický model. To znamená menej funkcií, menej vzrušenia a v konečnom dôsledku aj menší potenciál.

Výhernú tabuľku tvorí šesť bežných symbolov rozdelených medzi 4 drahokamy na spodnej strane stola a 2 symboly vysokej výplaty. Sú to BAR a 7, pričom tieto dva majú hodnotu 1,5 – 3-násobku vkladu, keď padne päťka z kombinácie. Ďalšie dva symboly použité v Blazin’ Bullfrog sú scatter a wild, ktoré sú v podstate rovnaké, ako uvidíte v ďalšej časti.

Blazin’ Bullfrog: Funkcie automatu

Hráči, ktorí hľadajú špičkový automat Play’n GO, ho nenájdu v Blazin’ Bullfrog. Hra prichádza s jednou jednoduchou funkciou, ktorá sa točí okolo divokých opakovaní podľa vzoru ikonického Starburst.

Na prostredných troch valcoch sa objavujú symboly Golden Bullfrog scatter a ich pristátie spúšťa funkciu Blazin’ Respis. Spúšťací rozptyl sa premení na hromadu divokých symbolov, ktoré pokrývajú všetky dlaždice na príslušnom valci.

Potom je udelený respin, kde je divoký stack uzamknutý na mieste. Ak pristane ďalší rozptyl, otočí aj tento druhý kotúč na divoký a získa sa ďalší respin. Na tomto respine budú k dispozícii dva naskladané divoké valce. Najlepším scenárom je mať všetky tri stredné valce pokryté divokými symbolmi v spojení s prémiami na vonkajších dvoch.

Blazin’ Bullfrog: Slot Verdikt

Možno si niektorí vyberú zjednodušený mix žabiek a šperkov, ktorý Blazin’ Bullfrog predstavuje, ale aj tak je nepravdepodobné, že by hra mala dlhú životnosť. Nie je tu nič, čo by stálo za zmienku, a naozaj, Blazin’ Bullfrog sa zdá byť mimo zostavy Play’n GO. Existujú podobnosti s Crystal Sun – odpoveď Play’n GO na Starburst, aj keď v menšom meradle. Zvyčajne, ak tím navrhne jednoduchú hru, objaví sa na obrazovke zaujímavá téma alebo obrázky alebo funkcia s aspoň stopou originality. Blazin’ Bullfrog nemá nič podobné, čo vyvoláva viac otáznikov ako záujmu.

Veľké výherné vozidlo to nie je, a hoci odozvy so strednými valcami naskladanými v divočine majú svoje momenty, sú obmedzené. Blazin’ Bullfrog je schopný vyhrať až 1 215-násobok stávky, čo by bola celkom spravodlivá sekvencia opakovania. V porovnaní s tým, čo robia iní, vrátane samotného Play’n GO, to však nie je nič zvláštne.

Zdá sa, že Play’n GO možno premeškal konečný termín a musel rýchlo niečo poslať von, aby držal krok. Je ťažké pochopiť, koho to môže osloviť. S rozšíreným používaním žiab v automatoch s ázijskou tematikou by ste mohli očakávať nejaký zážitok z Caishen, hoci to tak vôbec nie je. V skutočnosti to nie je ani ovocný slot, napriek prítomnosti sedmičiek a barov. Blazin’ Bullfrog skončí ako zmätená hromada rôznorodých prvkov, ktoré fungujú jednoducho.

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil