Blinged logo stars-4.7

Hodnotenie: 4.7 / 5

Blinged

 • Dátum vydania
  06.08.2020
 • Typ hry
  Slot mriežky 5x3
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.25%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Stredná
 • Maximálna expozícia
  x5000
 • Podporovaný OS
Blinged image
Hrajte Blinged zadarmo
Blinged zadarmo

Blinged: Prehľad

Mestský slovník definuje bling ako „honosné alebo krikľavé šperky, pomenované podľa zvuku generovaného pri nosení“. Sú to všetko tie lesklé veci, ktoré majú kričať „Som úspešný“, ale keď sa to preženie, môže to byť varovný znak pre zónu bez talentov. Prinajmenšom je to poplatok, ktorý niektorí ľudia vyrovnali. Nech už sú vaše myšlienky akékoľvek, šperky sú ústrednou doskou v Blinged od Play’n GO, tretej v sérii, ktorá začala Pimped, a po ktorej nasledoval rovnako cash-centrický slot That’s Rich.

Ak ste ešte žiadnu hru nehrali, možno ich bude ľahké odhadnúť podľa ich mien. Séria je však pomerne populárna. No, Pimped bol aspoň. That’s Rich nedokázal vystreliť úplne rovnakým spôsobom. Zdá sa, že Play’n GO to stiahne späť s Blinged, ktorý sa snaží zarobiť na tom, čo Pimped ponúkal. Po prvé, témy sú podobné a sú plné hip-hopových odkazov. Po druhé, obe zdieľajú veľmi podobné hry a funkcie. Niekoľko zmien však znamená, že tieto dva sa v niekoľkých kľúčových oblastiach značne líšia. Poďme zistiť, ktoré to sú.

Prvým je vzhľad hry, ktorý sa vracia ku koreňom Pimped. Avšak G-dogy boli nahradené mušou skupinou G-dogettes. Akcia sa hrá s 5 valcami a 10 pevnými výhernými líniami – kľúčové slovo je tu pevne stanovené, keďže v hre Pimped nie je možné žiadne jednoriadkové hrdinstvo – akcia sa odohráva v centre mesta, na prázdnej ulici pred tým, čo vyzerá ako newyorská Chrysler Building. Môžete si predstaviť posádku, natankovanú na vozňoch, ako sa plaví po Piatej Avenue, visí zo strešného okna limuzíny, zatiaľ čo okoloidúci hľadia na tú predstavu.

Prvým krokom k získaniu blinged je nastavenie stávky od 10 p/c do 100 £/€ na akékoľvek zariadenie – najlepšie na iPhone Falcon Supernova s ružovým diamantom. Pozrite sa na to, telefón za 48 miliónov dolárov, na ktorom môžete posúvať svoj Insta feed. Ostatné figúrky sa od posledných dvoch slotov prepadli. Predvolená RTP je teraz na 96,25 %, čo je mierny pokles, zatiaľ čo volatilita bola o niekoľko stupňov znížená, teraz na 6/10 alebo strednú hodnotu. V prekvapivom kroku sa potenciál znížil na polovicu, ale dotkneme sa toho neskôr.

Pravdepodobne máte dobrú predstavu o tom, kam smerujeme so symbolmi. Počnúc nízkymi platmi, ktorými sú diamanty pokryté 10-A royals, orámované zlatom. Ďalej nasledujú vysoké platy, podávajú bankovky, zlaté topánky, zlaté prstene a tri mladé dámy, za ktorými nasleduje ďalšia slečna v klobúku. Rad piatich prémií sa pohybuje od 25 do 75-násobku vkladu. Podoba Rihanny je divoká a má ešte väčšiu hodnotu pri 100x za päť na rade. Wild je tiež schopný nahradiť akýkoľvek iný symbol v hre okrem scatter.

Blinged: Vlastnosti

Ak ste hrali Pimped a mnohí majú niečo ako klasiku, potom budete mať väčšinu funkcií dole. V podstate sa toho veľa nezmenilo, aj keď došlo k zmenám na periférii.

Na valcoch 1, 3 a 5 sa objavujú symboly scatter. Scatters sú mimoriadne veľké diamanty, ktorým by každá dáma musela povedať áno, ak by s nimi bola navrhnutá. Pristátie 3 diamantových rozptylov naraz spustí 5 výherných zatočení. Výherné roztočenia budú mať za následok buď výhru, alebo spustia opakovania, ktoré sa budú znova spúšťať, kým sa neobjaví výhra.

Medzitým každé oživenie zvyšuje násobiteľ výhry o +1. Keď dôjde k výhre z opakovania, nahromadený multiplikátor sa prenesie do nasledujúceho roztočenia výhry. Funkcia môže byť tiež rozšírená. Vždy, keď sa rozhadzovač dostane na zatočenie s výhrou, pridá k zvyšnej sume jedno zatočenie navyše, maximálne však 20.

V novom zvrate, ak hráči dostanú obávanú dvojicu rozptylových škádlení, v skutočnosti získajú 1 výherné zatočenie namiesto ničoho. Pre tieto jednorazové výherné zatočenia platia rovnaké pravidlá ako pre celých päť opísaných vyššie.

Posledná zmena – chýba funkcia hazardu. Vyhráte niečo; ak si to necháte, nie je tu žiadny rozruch okolo toho, že idete na veľké veci. Niektorým hráčom to nevadí, no tí, ktorí radi tlačia na pílu, sa môžu vylúčením cítiť skrátka.

Blinged: Verdikt

Rýchly pohľad na screenshoty vyzerajúce zo starej školy a zbežné prečítanie tabuľky výplat vám môže prinútiť myslieť si, že Blinged je znova len Pimped, aj keď s ženskými hviezdami. Zatiaľ čo vo svojom jadre Blinged zdieľa veľa so svojím starším súrodencom, urobilo sa dosť zmien, aby sa dalo povedať niečo iné.

Podrobnosti o povrchu sú výpovedné, respiny s násobiteľmi výhier sú úhľadnou zmenou, ktorá môže viesť k dobrým veciam. Ďalšou zmenou je samozrejme odstránenie variabilných výplatných línií. Šialená volatilita, keď je zapojená jedna výplatná línia, sa vyparila ako hromada dolárových bankoviek v striptízovom klube. Výhodou je, že dva rozptyly prinášajú útechu Win Spin a kto nemá rád Win Spin? Sú to peniaze priamo vo vrecku, určite ďakujem, jo.

Absencia funkcie hazardu pomáha zabrániť tomu, aby Blinged bol výkonným hazardným automatom Pimped. To, čo tiež prispieva k tomuto posunu, je oslabenie matematického modelu a potenciálu. Je to nezvyčajný krok vzhľadom na tendenciu vývojárov ísť v pokračovaní opačným smerom. Kým predchádzajúce dva sloty mohli dosiahnuť 10 000-násobok, Blinged si vystačí s polovičnou sumou, takže 5 000-násobok maximálneho vkladu.

Na konci dňa zmeny znamenajú, že Blinged hrá inému publiku, možno ženskému publiku. Dajte to takto; ak by tieto dva sloty boli rapperi, jeden by vyrástol v Comptone a vydal skladby z Cell Block 8, zatiaľ čo druhý si strihol zuby na osamelý hit Vanilla Ice, ktorý synchronizuje pery na pódiu X-Factor.

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil