Blood Suckers 2 logo stars-4.4

Hodnotenie: 4.4 / 5

Blood Suckers 2

 • Dátum vydania
  25.02.2017
 • Typ hry
  Slot mriežky 5x3
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.94%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Nízka
 • Maximálna expozícia
  x1000
 • Podporovaný OS
Blood Suckers 2 image
Hrajte Blood Suckers 2 zadarmo
Blood Suckers 2 zadarmo

Nasledujte Amiliu do pohrebnej komory Bloodsuckers II

V rohu blikajú sviečky a všade vrhajú tiene. Na ľavej strane je nádherne zdobený fialový sarkofág. Pred nami je ďalšia prepracovaná kamenná pohrebná rakva. Na konci miestnosti sú fialové závesy, ktoré sú zatiahnuté dozadu a zobrazujú zvláštny symbol. V miestnosti sú aj iné predmety, ale pri svetle sviečok je ťažké povedať, čo to je – možno truhlice s pokladmi?

Vieme, že ich musíme získať, aby sme dostali naše odmeny, ale ako získame odmeny a opustíme hrad bez toho, aby sme sa stali obeťou zabijakov upírov? Nie tak rýchlo – radi by si vašu spoločnosť užili o niečo dlhšie. Na ľavej strane obrazovky je Amilia nažive – a určite ťažko dýcha. Čoskoro zistíme prečo.

Zahryznite sa do rozptylu

Päť rozptylov krvavých ruží vám prinesie 10 000, štyri čisté 625, tri rozptyly 100 a dva rozptyly 5. Dva alebo viac rozptylov, ktoré sa objavia na valcoch v hlavnej hre alebo v kole bezplatných zatočení krvavých ruží, vyhrávajú mince.

Kuša rozpútava náhodnosť v krviprelievačoch II

Roztočili sme symboly v nádeji, že získame svoje mince skôr, ako oni dostanú nás, ale karmínová upírka zdvihne kušu, zamieri a vystrelí na symboly. Nielen to, teraz si olizuje pery a otvára ústa úprimne znepokojujúcim spôsobom. Ale jej výstrely z kuše spúšťajú bonusy, takže prehliadneme, aká je smädná.

Táto úloha má nielen funkciu bezplatných točení krvavých ruží, ale má aj divoké substitúcie, bonusovú hru so skrytým pokladom, funkciu náhodného bonusového výstrelu a funkciu rozptylového výstrelu. To je len pre začiatok. Potom máte svojich 25 výplatných línií, 1 až 10 úrovní stávok a nastaviteľné hodnoty mincí.

Zatočenia zadarmo Blood Rose

Trápna otázka, ako získať zatočenia zdarma krvavá ruža, je vyriešená, keď sa v hlavnej hre objavia tri alebo viac symbolov scatter. Môžu byť zobrazené kdekoľvek na valcoch a aktivujú 10 bezplatných zatočení krvavých ruží. Získajte opäť tri rozptyly počas bezplatných zatočení krvavých ruží a získate ďalších 10 bezplatných zatočení, ktoré sa pripočítajú k počtu zatočení zadarmo, ktoré vám aktuálne zostávajú.

Ak získate iba dva alebo viac symbolov scatter, či už v hlavnej hre alebo počas bezplatných zatočení Blood Rose, získate výhru, ako je uvedené na výplatnej tabuľke; to je úroveň výhry krát úroveň stávky. V každom jednom zatočení sa však vypláca iba najvyššia výhra. Inými slovami, rôzne výhry sa nesčítavajú.

Zatočenia zadarmo Blood rose používajú rovnakú úroveň stávky a hodnotu mince, akú ste používali pred aktiváciou funkcie. Počas bezplatných zatočení krvavých ruží sa však všetky výherné línie a bodové výhry vynásobia tromi. Keď sa zatočenia zadarmo krvavá ruža skončia, vrátite sa späť do ktoréhokoľvek kola hry, ktoré aktivovalo bezplatné zatočenia.

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil