Bull in a China Shop logo stars-4.3

Hodnotenie: 4.3 / 5

Bull in a China Shop

 • Dátum vydania
  21.01.2021
 • Typ hry
  Slot mriežky 5x3
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.20%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Stredná
 • Maximálna expozícia
  x5000
 • Podporovaný OS
Bull in a China Shop image
Hrajte Bull in a China Shop zadarmo
Bull in a China Shop zadarmo

Bull In A China Shop: Prehľad slotov

Musíte to odovzdať Play’n GO. Pri takom vysokom pracovnom tempe by ste si mysleli, že budú mať problém neustále prichádzať s novými nápadmi. Napriek tomu ich kreatívny tím neustále vytvára zaujímavé koncepty, funkcie alebo hrateľnosť. Samozrejme, nie všetky sú hitom, ale je prekvapujúce, ako často robia niečo šikovné, čo je pri spätnom pohľade zrejmé. Tak je to aj s Bull In A China Shop, ktorý by sme mohli mnohými spôsobmi klasifikovať ako ázijský automat, hoci jeho názov je tak všeobecne známy, že pritiahne pohľady mnohých hráčov v zostave.

Odohráva sa v čínskom obchode v Číne (duh), predstavuje sa nám kachľová štruktúra vyzerajúca ako pagoda, v ktorej sa nachádza 5-valcový herný priestor s 20 výhernými líniami. Kotúče boli navrhnuté ako obrazovky Shoji, pričom niekoľko symbolov ešte viac zdôrazňuje východný nádych. Ázijský vplyv je však ľahký, takže keď sa akcia rozpáli, nečakajte spŕšky drakov, tigrov alebo žiab, je to jemnejšie. To isté možno povedať o Bull In A China Shop aj z matematického hľadiska. Zďaleka to nie je hra Play’n GO, pretože má strednú volatilitu, ktorá bola ohodnotená 5 z 10. RTP sa na predvolenej úrovni pohybuje nad priemerom 96,20 %, hoci rýchlo klesá, ak operátor zníži nastavenie. Pred rozbitím niekoľkých tanierov je preto nutnosťou rýchly pohľad na súbory pomocníka.

Napriek značnému počtu modifikátorov a bonusových hier je Bull in a China Shop celkom jednoduchá hra. Ponúka stávky od 10 p/c do 100 £/€ na zatočenie, hra využíva deväť výplatných symbolov, počnúc palicami s nízkou mzdou, diamantmi, srdcami a pikami so vzorom Ming. Vysoké platy sú tiež tematické, kde nájdeme štyri jemné porcelánové kúsky a staršiu dámu, ktorá je pravdepodobne nervóznou majiteľkou podniku. Ak pristanete v rade piatich prémiových symbolov, získate výplatu od 5 do 25-násobku vkladu.

Bull In A China Shop: Funkcie automatu

Mať býka v názve znamená, že vo väčšine funkcií hviezdi šelma s kruhovým nosom. To zahŕňa množstvo náhodných modifikátorov a tri typy bonusových hier s roztočením zadarmo. Vždy, keď sa v základnej hre objaví symbol divokého býka, nielenže nahradí výplatné symboly a vytvorí výherné kombinácie, ale tiež spustí jeden z troch náhodných efektov:

 • Šťastný býk umiestni 2 až 6 divokých symbolov na náhodné pozície.
 • Hrdý býk premieňa až 5 valcov úplne divoko.
 • Nahnevaný býk sype na valce 2 až 6 x 2 multiplikátorov. Ak je na výhernej línii viac ako jeden divoký multiplikátor, ich hodnoty sa nesčítajú ani nenásobia.

Socha zlatého býka je rozptyl, ktorý sa objavuje na valcoch 1, 3 a 5. Keď sú tri zobrazené, ako súčasť bonusu sa udeľuje 10 bezplatných zatočení. Hráči si môžu vybrať z troch možností, ktorá im najviac vyhovuje:

 • Šťastné točenia zadarmo – zakaždým, keď sa objaví divoký býk, pridajú sa ďalšie nelepivé divočiny na ľubovoľných pozíciách v rastúcom počte. Prvýkrát, keď sa objaví, dostanete 2, potom 3 pri ďalšej spúšti a tak ďalej až do maximálne 14.
 • Hrdé točenia zadarmo – vždy, keď pristanú divoké symboly býka, vytvorí sa 1 až 5 naskladaných divokých valcov.
 • Angry free spins – keď v tejto hre pristane divočina, vytvorí sa 2 až 14 multiplikačných divokých. Tieto multiplikátory nesú hodnoty x2, x3, x5 alebo x10, náhodne vybrané tak, aby sa aplikovali na všetky divočiny.

Každú bonusovú hru je možné znova spustiť, avšak iba raz, čo znamená celkovo maximálne 20 zatočení zadarmo.

Bull In A China Shop: Slot Verdikt

Bull In A China Shop je jednou z tých hier, ktoré by mohli byť ľahko zamietnuté medzi prílivom nekonečných vydaní slotov. Tam, kde sa Play’n GO tomuto procesu prepúšťania do istej miery vyhýba, spočíva v premyslenom výbere témy a spracovaní. Väčšina ľudí pozná príslovie „býk v čínskom obchode“, ktoré odkazuje na niekoho, kto bezstarostne rozbíja všetko okolo seba, mentálne alebo emocionálne, rovnako ako fyzicky. Pritom všetko ostatné o hre dáva zmysel, namiesto toho, aby to bola len celkom štandardná hra s 20 výhernými líniami, rovnaké modifikátory v základnej hre sa znova použijú v bonuse.

Funkcie nie sú veľmi originálne, aj keď téma je viac. Vďaka tomu je Bull In A China Shop ako celok dosť výrazný, aj keď trochu priamočiary. Potom sa zase nemôžete príliš sťažovať. Bull In A China Shop vyzerá dobre, hrá dobre na to, čo je, a ponúka výhry až 5 000-násobok vkladu. Niet pochýb o odmenách, aj keď stredná volatilita bude pre niektorých odsunutá vzhľadom na trend vysokej volatility/vysokého potenciálu, ktorý je tu už niekoľko rokov. Na druhej strane, jeho vzhľad Pixar môže veľmi dobre zapadnúť do matematického modelu ako kúzlo pre hráčov, ktorí nemajú záujem mávať metaforickou červenou vlajkou na zúriaceho býka hry v čínskom obchode.

Zdá sa, že Play’n GO môže vytiahnuť slot každý druhý deň, ale je to čert, ak na to nie sú ani trochu múdri. Bull In A China Shop je ďalšia spoľahlivá hra s osobnosťou a potenciálom navrch a neexistujú žiadne konkrétne dôvody, prečo by nebola zábavná.

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil