Captain Xenos Earth Adventure logo stars-3.8

Hodnotenie: 3.8 / 5

Captain Xeno's Earth Adventure

 • Dátum vydania
  30.12.2021
 • Typ hry
  Slot mriežky 5x4
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.20%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Vysoká
 • Maximálna expozícia
  x10000
 • Podporovaný OS
Captain Xenos Earth Adventure image
Hrajte Captain Xeno's Earth Adventure zadarmo
Captain Xenos Earth Adventure zadarmo

Captain Xeno’s Earth Adventure: Prehľad slotu

Poskytovateľ softvéru Play’n GO sa rozbehol s ich funkciou rozdeľovacích symbolov a tento koncept má ďalší kolotoč v online automate s názvom Captain Xeno’s Earth Adventure. Štúdio si veľmi obľúbilo rozdeľovacie zariadenie, ktoré sa objavilo v hrách ako Shimmering Woods a The Last Sundown, aby sme vymenovali iba dve. Pozemské dobrodružstvo kapitána Xena sa o niečo viac prikláňa k druhému, keďže ide tiež o automat s tematikou sci-fi, hoci nie je taký ťažký ako dystopické prostredie The Last Sundown. Táto hra spája funkciu rozdeľovacieho symbolu so skupinou divokých mimozemšťanov, elektrickými šokmi, núdzovými divočinami, dobíjaním motora a zatočeniami zadarmo.

Prvý na rade je kapitán Xeno, ktorý vyzerá ako objímateľná verzia Davyho Jonesa, celý s chápadlami a prelepenými očami. Vedie členitú posádku z dobývania mimozemského sveta na Zem, aby opravila svoju loď, ktorá je teraz trochu zbitá – bez toho, aby ju objavilo obyvateľstvo planéty. Základná hra sa odohráva v skalnatej oblasti podobnej púšti, súprava kotúčov je umiestnená v zadnej časti vesmírnej lode Cap a potom sa presunie do zobrazenia pri rýchlosti svetla a roztočení zadarmo. Hra má zábavnú atmosféru, Guardians of the Galaxy; no, je to aspoň navonok, zatiaľ čo vo vnútri to nemusí byť také priateľské.

Táto dvojaká povaha je z veľkej časti spôsobená veľmi nestálym matematickým modelom, ktorý Play’n GO ohodnotil ako 10 z 10, teda tak vysoko, ako sa len dá. Kontrola dokumentácie hry odhalí konkrétnu verziu RTP, ktorú hráte, pretože návratová hodnota kapitána Xena je konfigurovateľná. Malo by ísť o 96,2 %, pričom v závislosti od trhu klesá do menej ako 90-tych rokov. Napokon, oprava Xenovej lode bola umožnená na akomkoľvek zariadení, kde si hráči pred odstrelom vyberajú stávky od 20 p/c do 100 £/€ za zatočenie.

Na 5-valcovom, 4-riadkovom hernom paneli majú hráči 1 024 spôsobov, ako vyhrať – aspoň na začiatku. Keď sa symboly začnú deliť, spôsoby výhry sa zvýšia až do maximálneho počtu 100 000 pri plnej kapacite štiepenia. Sci-fi 10 až Ace royals tvoria nízke platy a vyhadzujú výhry v hodnote 0,3 až 0,4 násobku vkladu za päť kusov. Na valcoch sa tiež objavuje päť vysoko platených symbolov, všetky postavy sa volajú Atom, Drox, Boon, hlavný mechanik Filla a kapitán Xeno. Keď zasiahne päť kombinácií prémiových symbolov, hráči získajú odmeny vo výške 1 až 3-násobku ich vkladu. Divoké symboly môžu tiež pristáť kdekoľvek, majú rovnakú hodnotu ako najvyššia prémia a zároveň môžu nahradiť všetko okrem rozptylu.

Captain Xeno’s Earth Adventure: Funkcie automatu

Rozdelenie symbolov prináša niektoré mimoriadne vlastnosti rozpínania valca, čím výrazne zvyšuje možnosti výhry v tomto procese. Okrem základnej mechaniky sú modifikátory základnej hry a točenia zadarmo, kde systém zberu zvyšuje silu rozdeľovania symbolov.

Elektrický šok

Pomocou tejto funkcie sa náhodne vyberie 1 typ symbolu ako symbol rozdelenia. Všetky inštancie tohto typu symbolu v zobrazení sú rozdelené do 2. Môže to byť čokoľvek okrem rozptylov alebo divokých.

Núdzová divočina

Pri akomkoľvek normálnom točení možno na valce pridať 1-5 divokých symbolov. Keď sa to stane, výhra je zaručená.

Dobíjanie motora

Pri akomkoľvek normálnom točení môžu byť na valce pridané 2 rozptyly, aby sa zvýšila šanca, že hráči spustia bonusové kolo točenia zdarma.

Zatočenia zadarmo

Pristátie 3, 4 alebo 5 rozptýli 8, 10 alebo 12 bezplatných zatočení. Prvou výhodou bezplatných zatočení je, že hráči majú vyššiu šancu skórovať deliace symboly. Okrem toho sa spúšťacie symboly scatter zhromažďujú v zberači rozptylu a prenášajú sa do bezplatných točení. Všetky nové rozptyly, ktoré pristanú v bezplatných točeniach, sa tiež zhromažďujú v zberači rozptylu. Teraz vyplnenie zberača rozptylu vylepšuje funkciu symbolov rozdelenia a udeľuje extra točenia zdarma. Keď sa nazbiera 7 rozptylov, vyhrávajú sa deliace symboly rozdelené do 3 a +4 ďalších bezplatných zatočení. Ak sa nazbierajú ďalšie 4 rozptyly, rozdeľovacie symboly sa odteraz rozdelia na 4 a udelia sa +4 ďalšie zatočenia zdarma. Keď zberač dosiahne túto úroveň, z kotúčov sa odstránia rozptyly.

Captain Xeno’s Earth Adventure: Verdikt slotu

Predstavte si ďalší vyleštený futuristicky sci-fi automat s rozdeľovacími symbolmi a vysokým faktorom hrateľnosti. Pozemské dobrodružstvo kapitána Xena nie je veľkým vizuálnym sviatkom, ale rovnako ako pri všetkom ostatnom, čo Play’n GO robí, nie je možné, aby vás z hry boleli oči. Skutočne nikde nie sú žiadne prešľapy, takže hráči môžu spoľahlivo očakávať dobre premazaný, dobre zostavený slot, ktorý dokáže poskytnúť vzrušujúcu zábavu, keď sa plánujú opravy lode.

Podobne ako to, čo robí Nolimit City so svojou funkciou xWays, Play’n GO pokračuje vo vývoji systému deliacich symbolov. Pokrok je v hre Captain Xeno’s Earth Adventure pomerne jemný a nie je viditeľný, pokiaľ nezískate potrebný počet rozptylov v bezplatných zatočeniach. Ak to však urobíte, potom symboly rozdelené na 3 alebo 4 majú schopnosť raketovo stúpať a vyhrávať. Z nejakého dôvodu, Zemské dobrodružstvo kapitána Xena pripomenulo aj Infectious 5 xWays a nebolo by veľkým prekvapením, keby Play’n GO vložilo do budúcich slotov so symbolmi nejaký lepkavý prvok. Pozemské dobrodružstvo kapitána Xena tak ako tak funguje bez lepkavosti a prináša až 10 000-násobok výhier vášho vkladu, keď je loď úplne opravená.

Je ťažké zbaviť sa dojmu, že Play’n GO balíček skôr nasleduje, než aby ho viedol, pokiaľ ide o jeho funkciu rozdeľovania symbolov, ale to nebráni tomu, aby sa Zemské dobrodružstvo kapitána Xena stalo tonou zábavou, keď vystrelí. Okrem tohto drobného postrehu nie sú v hre Captain Xeno’s Earth Adventure žiadne veľké maličkosti, ktoré sa nakoniec stalo ďalším potenciálnym priťahovačom vlasov od majstrov vytáčania vysokokvalitných automatov s ohromujúcou pravidelnosťou.

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil