Cash Noire logo stars-4.9

Hodnotenie: 4.9 / 5

Cash Noire

 • Dátum vydania
  24.06.2020
 • Typ hry
  Slot mriežky 5x4
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.06%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Nízka/Stredná
 • Maximálna expozícia
  x1030
 • Podporovaný OS
Cash Noire image
Hrajte Cash Noire zadarmo
Cash Noire zadarmo

Úvod

Cash Noire je online automat poháňaný spoločnosťou NetEnt, ktorý ponúka formát 1024 spôsobov výhry a široký rozsah stávok od 0,20 mincí do 200 mincí na zatočenie. Tento ošúchaný a atmosférický automat je verný filmovému žánru film noire a prichádza so širokou škálou vzrušujúcich bonusových funkcií, ako sú zatočenia zadarmo, zvyšujúce sa multiplikátory a kaskádové výhry.

Téma A Grafika

V Cash Noire NetEnt skutočne zachytil podstatu žánru film noire. Hra sa odohráva v kancelárii detektíva zo starej školy s tabuľou zločinu vedľa kotúčov, ktorá ukazuje, ako blízko/ďaleko ste k získaniu bonusových funkcií hry. Femme fatale sedí na pravej strane obrazovky a fajčí cigaretu, zatiaľ čo v pozadí hrá zlovestný soundtrack.

Ide o veľmi vydarený dizajn pre online automatovú hru. NetEnt odviedol fantastickú prácu pri tvorení pohlcujúceho sveta pre hráčov s funkciami, ktoré dokonale zapadajú do témy noire. V skutočnosti, ak prižmúrite oči, hlavné postavy skutočne vyzerajú ako Deckard a Rachael z Blade Runnera – takže je to celkom skvelá pocta.

Celková recenzia

Tento online automat prichádza s 1024 výhernými spôsobmi. Výherné kombinácie sa vytvárajú umiestnením troch alebo viacerých zodpovedajúcich symbolov na susedné valce.

Keď vyhráte, dôjde k kaskáde. Všetky symboly spojené s výhrou teda zmiznú a na svoje miesta zapadnú nové symboly, ktoré vám pomôžu získať ešte viac výhier.

Zatočenia zadarmo a bonusy

V automatoch Cash Noire od NetEnd je množstvo bonusových funkcií, ktoré si môžete vychutnať pri roztočení valcov.

Tajomným symbolom je bankový trezor. Keď sa tento symbol objaví na valcoch, všetky inštancie bankového trezoru sa premenia na jeden symbol. Ak sa v hotspote objavia nejaké záhadné symboly, všetky symboly v hotspote sa zmenia na záhadný symbol

Pri každom roztočení sa na valcoch objaví nový „hotspot“ (nazývaný v Crime Zone v tomto automate), ktorý zvýrazní špecifickú skupinu symbolov. Vždy, keď sa výherný symbol dostane do hotspotu, aktivujú sa položky na tabuli zločinu – tabuľka zločinu totiž funguje ako bonusový meter.

Tri výherné symboly v horúcom bode spôsobia zvýšenie hotspotu o 1 pozíciu Sedem výherných symbolov na horúcom mieste spôsobí jeho rast o jednu pozíciu navyše 13 výherných symbolov na horúcom mieste aktivuje bonus za točenia zadarmo Keď spustíte kolo bezplatných zatočení, mapa City Chase sa aktivuje popri valcoch a začnete s 1x multiplikátorom na všetky vaše výhry. Vždy, keď sa výherné symboly dostanú do zón zločinu, rozsvietia sa pozície na mape. Za každých 7 pozícií, ktoré sa rozsvietia, zvýšite násobiteľ 1x. Ak sa vám podarí uzavrieť puzdro rozsvietením všetkých pozícií na mape, váš multiplikátor zostane na hodnote 10x a získate celkom 3 ďalšie zatočenia zdarma.

Celková recenzia

Cash Noire je skvelý automat NetEnt, ktorý ponúka zábavnú hru s nízkou volatilitou pre hráčov s obmedzenejším rozpočtom. Hra vás skutočne zabaví pomerne častými výhrami a kaskádovými valcami. Zistili sme, že tajomné symboly v hre skutočne nerobia veľký rozdiel, ale je to pekný dotyk.

The Crime Zones skutočne prinášajú niečo nové a zaujímavé do hry Cash Noire a vnášajú do konceptu bonusového merača iný nádych. Ešte lepšie je, keď skončíte v kole bezplatných zatočení a mapa City Chase sa stane aktívnou.

Aj keď táto hra nemusí udeľovať také obrovské výhry, aké môžete očakávať v hre s vysokou volatilitou, frekvencia výplat a neustála aktivita sú skvelým kompromisom. Cash Noire poskytuje neuveriteľne vzrušujúci herný zážitok, pretože NetEnt demonštruje, že skutočne rozumie tomu, ako udržať hráčov zapojených.

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil