Cat Wilde and the Doom of Dead logo stars-4.4

Hodnotenie: 4.4 / 5

Cat Wilde and the Doom of Dead

 • Dátum vydania
  25.06.2020
 • Typ hry
  Slot mriežky 5x3
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.29%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Vysoká
 • Maximálna expozícia
  x5000
 • Podporovaný OS
Cat Wilde and the Doom of Dead image
Hrajte Cat Wilde and the Doom of Dead zadarmo
Cat Wilde and the Doom of Dead zadarmo

Cat Wilde and the Doom of Dead: Prehľad

Rich Wilde, vážený učenec gentleman, je späť v tomto… Počkaj, počkaj chvíľu. Poškriabať to. Doom of Dead hrá jeho dcéru Cat Wilde, ktorá sa dostáva do centra pozornosti v ďalšom automate v štýle „Book of“ od vývojára Play’n GO. Dostaneme sa niekedy do štádia, keď každý pár slov v anglickom jazyku bude omotaný okolo „of“ na pomenovanie slotu? Možno, ale ten deň je ešte ďaleko, rovnako ako zdanlivo neukojiteľná chuť na tento štýl hrania. Ak ste nejaký hrali, je veľká šanca, že budete vedieť, čo môžete očakávať. Zmena hlavnej postavy je však nová, je niečo iné?

Téma nie je, takže sa pripravte na ďalšiu cestu do starovekého Egypta v 5-valcovom automate s 10 výhernými líniami. Vaše oči sa môžu pokochať chrámami, stĺpmi, hadmi a božstvami, a to všetko podľa typicky vysokého štandardu Play’n GO. Najmä rozširujúca sa divočina je strašidelne dobre nakreslená. Zasadený do staroegyptskej pohrebnej komory je faktor rozpoznávania vysoký, ak ste hrali iné automaty rovnakého žánru. Vizuály sú ostré a animácie skvele navrhnuté.

Hráči sa dajú hrať od zvyčajného rozsahu Play’n GO od 10 p/c do 100 £/€ za zatočenie a sú vyslaní na prieskum s búrlivým Cat Wilde. Tí, ktorí oceňujú vysokú volatilitu, budú nadšení hodnotením hry 10 z 10, ktoré je také nestále, ako by ste si mohli želať. Predvolená RTP je dobrá na 96,29 %, ale môže byť nižšia v závislosti od toho, kde hráte. Napríklad je možné nájsť Book of Dead, ako sa utápa v polovici 90. rokov, takže si pred spustením nezabudnite pozrieť výplatnú tabuľku.

Zaprášené pozadie dopĺňa množstvo symbolov s egyptskou tematikou. No, možno nie až tak málo platí 10-A, aj keď dotyk štýlu im pomáha zapadnúť do partie. Zvyšok tvoria prémie, pozostávajúce zo skarabov, Anubisov, Sfingy a našej hrdinky Cat Wilde. Automaty „Book of“ zvyčajne ponúkajú celkom dobré hodnoty symbolov a Doom of Dead nie je výnimkou. Napríklad päť prémií sa líši v odmene od 7,5-násobku pre skromných skarabeov až po 100-násobok pre húževnatú mačku.

Na trochu nezvyčajnú nôtu, hra prichádza so samostatným divokým, ako aj rozptylom. Kedykoľvek pristane štandardná divočina 1×1, rozšíri sa do plnej navijakovej divočiny zobrazujúcej egyptského boha. Divoké symboly nahrádzajú akékoľvek iné výplatné symboly a majú hodnotu 100-násobku vkladu v rade piatich.

Cat Wilde and the Doom of Dead: Vlastnosti

Okrem rozširujúcej sa divočiny sa nájazdníci do chrámov môžu tešiť aj na legendárnu hru s bezplatnými zatočeniami „Book of“. Táto legendárna funkcia sa spustí, keď 3 kompas rozhádže krajinu na valcoch 1, 3 a 5 súčasne. Udeľuje sa 10 bezplatných zatočení, ale pred ich začiatkom sa náhodne vyberie jeden bežný symbol z dolnej alebo hornej časti tabuľky výplat, ktorý sa stane špeciálnym rozširujúcim sa symbolom.

Keď je to možné, aby špeciálny symbol vytvoril výhernú kombináciu, rozšíria sa tak, aby pokryli celé valce. Špeciálne rozšírené symboly platia odkiaľkoľvek – nemusia byť vedľa seba. Ak ich teda priložíte napríklad na valce 1, 3 a 5, vyplatia sa tak, ako keby dopadli na prvé tri valce. Najlepším scenárom je pristátie piatich divokých symbolov alebo piatich rozšírených symbolov Cat Wilde pre maximálnu výplatu za jedno zatočenie.

Počas bezplatných zatočení sa naďalej objavujú rozptyly, takže túto funkciu možno technicky znova spustiť bez obmedzenia – hoci Play ‘n GO má zabudovaný limit výhry, ak by sa tak stalo.

Cat Wilde and the Doom of Dead: Verdikt

Už je to nejaký čas, čo Rich Wilde prvýkrát vtrhol na scénu a odvtedy je silný. Séria ho poslala do najrôznejších vzdialených destinácií a teraz vidí jeho dcéru prevziať rodinný podnik.

Ako sa jej teda darilo? Vôbec to nie je zlé, aj keď kopírovanie zaručeného víťazného vzorca jej určite pomohlo. Pri prvom samostatnom výlete je kópia knihy „Book of“ celkom bezpečná stávka, takže by bolo pekné vidieť, ako sa Cat rozvetvuje, ak sa Play n’ GO rozhodne v budúcnosti znova použiť.

Fanúšikov tohto štýlu poteší, že aj napriek zmene postáv zostáva hrateľnosť a potenciál stále na vrchole. Možno si myslíte, že po všetkých tých rokoch drancovania staroegyptských hrobiek by toho veľa nezostalo, ale Cat má zjavne iné nápady.

V skutočnosti netrvalo dlho, kým sa temperamentná Cat odtrhla od svojho otca. Zdá sa, že včera dynamická kombinácia archeológov otec/dcéra robila svoju prácu pri skúmaní vodnatých ruín v Rich Wilde a štíte Atény. Možno sa Cat cítila pod tlakom, aby vystúpila z tieňa svojho slávneho otca a dokázala svoju hodnotu?

No, jej sólový debut stojí za dosť, s potenciálom obmedzeným na 5 000-násobok vkladu, ktorý prichádzal raz za 1 miliardu zatočení počas simulácie hry Play’n GO. Jedna vec, ktorú treba mať na pamäti, je, že kvôli trochu obmedzeným hodnotám symbolov nie je možné dosiahnuť 5 000-násobok pri jednom otočení, ako je to možné v iných automatoch „Book of“. Ako vždy je to bonusové kolo, ktoré poskytuje príležitosť na rozkvet mágie. Tentoraz to nie je len z rozšírenia špeciálnych symbolov, ale z úplných divokých kotúčov, ktoré pridávajú viac príležitostí na výhru.

Čo môžete povedať na konci dňa? Cat Wilde and the Doom of Dead je ďalší atraktívny a veľmi zábavný automat v štýle „Book of“. Naplní ich komunita niekedy? Možno, ale nie je možné vidieť, ako na nich Cat utesňuje veko.

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil