Cat Wilde and the Lost Chapter logo stars-4.1

Hodnotenie: 4.1 / 5

Cat Wilde and the Lost Chapter

 • Dátum vydania
  10.02.2022
 • Typ hry
  Slot mriežky 5x3
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.20%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Vysoká
 • Maximálna expozícia
  x10000
 • Podporovaný OS
Cat Wilde and the Lost Chapter image
Hrajte Cat Wilde and the Lost Chapter zadarmo
Cat Wilde and the Lost Chapter zadarmo

Cat Wilde and the Lost Chapter: Prehľad slotu

Stará garda dobre a skutočne odovzdala štafetu mladšej generácii v tomto druhom slote dcére hviezdneho archeológa Richa Wilda Cat. Cat Wilde and the Lost Chapter vidí dobrodružstvo smerujúce do časti sveta takmer povinne pre všetkých prieskumníkov – Egypta. Ak vám táto myšlienka okamžite vybaví zážitok typu „Kniha“, mali by ste pravdu. Stratená kapitola hojne využíva rozširujúce sa špeciálne symboly; má však aj niekoľko ďalších bitov, ktoré sa trochu líšia od normy. Stratená kapitola je síce známa, ale robí dosť na to, aby sa odlíšila od zvyšku skupiny.

Veci idú na pozitívnom základe, aspoň vizuálne. V komore v nejakej starodávnej štruktúre leží naša scéna plná horiacich grilov, zlata a hieroglyficky pokrytých stĺpov zasadených do teplého zlatého svetla. Lost Chapter nie je na prvý pohľad úplne vychytená kráska, ale má typicky vysoký štandard Play’n GO, a keď sa začnú animácie, ukáže sa, že je to skutočne celkom atraktívna hra. Trochu nemiestny je zreteľne nearabský soundtrack, ktorý hrá v pozadí a dodáva skôr dobrodružného ducha než exotiku, ktorú si s týmto druhom hier zvyčajne spájate.

Cat Wilde and the Lost Chapter, ktoré sa dajú hrať na akomkoľvek zariadení, robia veci trochu inak, pokiaľ ide o stávky. Je to preto, že výherné línie nie sú pevné, čo umožňuje hráčom vybrať si od 1 do 10, aby boli aktívni. Zmeniteľné spôsoby výhry znamenajú, že stávky je možné nastaviť už od 1 p/c na zatočenie až do 100 £/€, keď sú rady, mince a ich hodnoty maximálne. Lost Chapter je jednou z brutálnejších hier Play’n GO, kde bola volatilita hodnotená 10 z 10, zatiaľ čo predvolená RTP je 96,2 %.

Čo sa týka symbolov, okrem Cat ako najvyššieho platiteľa, zvyšok sú v niektorých ohľadoch so sídlom v Egypte. Po našej hrdinke nájdeme Anubisov so šakalmi hlavami, Ankhov, skarabov, za ktorými nasledujú kráľovské rodiny 10-A, ktoré síce nie sú obzvlášť egyptské, no malé ozdoby im pomáhajú zapadnúť. Hodnoty sú obrovské na vysokej úrovni, kde vyhráva päť stojí za zdravý 75 až 1 000-násobok stávky. Symboly s nízkou mzdou tvoria kombinácie, keď pristanú aspoň tri rovnakého druhu, zatiaľ čo štyri prémie vyžadujú len dve, aby ste mohli vyhrať. Pomáha im v tom nadrozmerné „W“ divoké. Nahrádza všetky symboly okrem rozptylu a má rovnakú hodnotu ako najlepšie platiaci symbol mačky.

Cat Wilde and the Lost Chapter: Funkcie automatu

Keďže Cat Wilde and the Lost Chapter nadväzuje na dlhú tradíciu hrania v štýle „knihy“, môžu platitelia očakávať množstvo aktivít pri rozširovaní symbolov. K tomu dochádza počas bezplatných zatočení, kde tiež nájdete nový prírastok s názvom Pyramid Spins.

Pristátie 3 alebo viacerých modrých pyramíd rozptýli 8 bezplatných zatočení. Pri každom točení zadarmo sa vyberie iný symbol platby, ktorý bude špeciálnym rozširujúcim symbolom. Tieto špeciálne sa rozšíria tak, aby pokryli všetky pozície na valci, ak môžu vytvoriť výhru. Symboly celého kotúča platia z akejkoľvek pozície; nemusia byť vedľa seba ako normálne.

Počas bonusov pôsobí rozptyl aj ako divočina. Za pristátie 2 alebo viacerých zatočení zadarmo získate zatočenia pyramídy – štyri za každý spúšťací rozptyl. Počas hry Pyramid Spins sú bežné bezplatné točenia pozastavené. Akýkoľvek špeciálny rozširujúci symbol bol aktívny pri spúšťacom roztočení, je podržaný počas trvania zatočení pyramídy. Nakoniec, každé divoké/rozptylové pristátie v Pyramid Spins pridá ešte jeden k zostávajúcej sume.

Cat Wilde and the Lost Chapter: Slot Verdikt

Zatiaľ čo o Cat Wilde a stratenej kapitole toho na základnej úrovni nie je veľa, čo by v minulosti nebolo objavené z množstva zaprášených hrobiek, Play’n GO urobilo dosť pre vývoj série. Okrem vynikajúcej grafiky aj niekoľko vecí robí Lost Chapter bokom od väčšiny podobne štylizovaných automatov. Číslo jedna je pozoruhodná vizuálna prezentácia. Play’n GO má fantastický tím efektov a kvalita v Lost Chapter je ľahko nadpriemerná. Obzvlášť dobre spracované sú animované symboly, ktoré do hry nič neprinášajú, no napriek tomu pozitívne ovplyvnia zážitok ako celok. Zďaleka to určite nie je len pozeranie sa na statické obrázky starovekého Egypta na mriežke.

Ďalšia vec, ktorá odlišuje Cat wild a bonusovú hru Lost Chapter od štandardnej šablóny, sú samotné rozširujúce sa symboly. Mať iný symbol na každom zatočení namiesto jedného je nezvyčajné, aj keď nie jedinečné, pretože sa objavilo podobným spôsobom v hrách ako Mysterious Egypt alebo Ali Baba’s Luck a, samozrejme, v klone Lord Merlin and the Lady of Jazero. Pyramid Spins sú novším prírastkom, ktorý je tiež vítaný. Je možné získať veľa divokých/scatterov, pridaním niekoľkých bezplatných zatočení na predĺženie kola. Spočítajte všetky časti a bonusová hra Lost Chapter vám príde ako celkom jedinečný zážitok. No, pri hre typu „kniha“ predsa nečakajte zmenu paradigmy.

Snáď najšťavnatejšou zmenou je obrovská hodnota symbolov Cat Wilde – 1 000x v rade piatich je dvojnásobok toho, čo sa zvyčajne objavuje v týchto druhoch hier. To znamená, že Lost Chamber môže priniesť výhry až 10 000-násobok stávky pri jednom roztočení, čo je obrovské množstvo. Nie je pravdepodobné, že by sa to stalo často, ale väčší potenciál v kombinácii s vysokou volatilitou by mal z Lost Chapter urobiť lákavú ponuku pre hráčov, ktorí majú radi hru Ra, no zároveň odmeňujúcu.

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil