Cat Wilde in the Eclipse of the Sun God logo stars-4.4

Hodnotenie: 4.4 / 5

Cat Wilde in the Eclipse of the Sun God

 • Dátum vydania
  04.02.2021
 • Typ hry
  Slot mriežky 5x3
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.22%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Stredná
 • Maximálna expozícia
  x5000
 • Podporovaný OS
Cat Wilde in the Eclipse of the Sun God image
Hrajte Cat Wilde in the Eclipse of the Sun God zadarmo
Cat Wilde in the Eclipse of the Sun God zadarmo

Cat Wilde in the Eclipse of the Sun God: Slot Overview

Neohrozený prieskumník Cat Wilde je späť a čaká na ďalšie dobrodružstvo v automate so skutočným sústom mena. Cat Wilde in the Eclipse of the Sun God vezme dobrodružnú dámu do Strednej Ameriky, aby našla šťastie a slávu. Nie je to najoriginálnejšie miesto na nastavenie slotu a úprimne povedané, nedostatok originality preniká do mnohých aspektov hry. Ako môžete vidieť, je tu silný závan Gonzo’s Quest o tomto podniku – originál viac ako reštart Red Tiger Megaways. Napriek tomu sa Gonzo nestal klasikou nadarmo, takže so spoľahlivo vysokým grafickým štandardom Play’n GO v sprievode atraktívnej hlavnej dámy boli očakávania vysoké.

Spojenie s klasikou NetEnt je zrejmé v okamihu, keď sa hra rozsvieti. Nad 5-valcovou hernou oblasťou s 20 výhernými líniami sú známe progresívne multiplikátory, ktoré ožijú, keď zasiahnu výhry – väčšie ako predtým, než by sa mali pridať. Za valcami sa nad hustým zeleným dažďovým pralesom týči stupňovitá pyramída, zatiaľ čo v pozadí sa zasekáva rytmus džungle. Venujte veľkú pozornosť slnku v strede oblohy; budete dúfať, že mesiac príde, aby to zmazal, čo znamená posun do bezplatných zatočení.

Keďže máme do činenia s Play’n GO, hráči môžu očakávať dobre zostavený matematický model, ktorý vygeneruje hodnotu RTP 96,22 %. Toto je, samozrejme, predvolená hodnota, takže nezabudnite skontrolovať verziu, ktorú plánujete spustiť, pretože ju možno nájsť na nižších úrovniach. Bushwhackers by sa mali pripraviť na strednú volatilitu, ktorú možno zažiť na akomkoľvek zariadení, ktoré ponúka stávky od 20 p/c do 100 £/€.

Výhernú tabuľku tvoria veľké robustné symboly, rozdelené medzi 10 s nízkou mzdou až esá, za ktorými nasledujú slnečné hodiny s vysokou mzdou, kľúče, lebky a mačka ako najcennejšia. Výhry piatich druhov majú hodnotu 6 až 37,5-násobku stávky pre prémiové kombinácie, hoci hodnoty pri štvorici výrazne klesajú. Na vytvorenie výhernej kombinácie sú potrebné aspoň tri susediace symboly z prvého valca. Na tento účel sú užitočné divočiny Sun God, ktoré v základnej hre pristávajú na valcoch 2, 3 a 4 a nahradia akýkoľvek symbol okrem rozptylu. Majú tiež hodnotu 100-násobku stávky za päť kusov – jedinú dĺžku kombinácie, ktorú mimochodom vyplatia.

Cat Wilde in the Eclipse of the Sun God: Funkcie automatu

Gonzo on roids je celkom presný popis Cat Wilde v Zatmení boha Slnka a toto hodnotenie je spravodlivou jednou z funkcií. Začínajú kaskádami, vedú k progresívnym multiplikátorom a obe získajú impulz, keď sa spustia točenia zdarma.

Počnúc kaskádami, ktoré sa aktivujú po každej výhre, odstránením výherných symbolov, aby mohli pribudnúť nové, čo môže viesť k ďalším kombináciám. Táto mechanika je dostupná vo všetkých fázach hry, pričom kaskádový efekt pokračuje, kým sa neobjavia žiadni noví víťazi.

Zatiaľ čo sa to deje, je v hre multiplikátor výhier. Začína na x1 pre počiatočnú výhru, potom stúpa cez x2, x4, x6 a potom x10 po po sebe idúcich výherných kaskádach. Keď sa sekvencia skončí, násobiteľ klesne späť na x1.

Dávajte pozor na rozptylové symboly bohyne Mesiaca – 10 bezplatných zatočení sa udeľuje, keď sa objavia súčasne na valcoch 1, 3 a 5. Násobiteľ sa naďalej používa pri bezplatných točeniach, len tentoraz sa najvyššia úroveň stane x70. Rozptyl sa tiež stáva divokým a zbiera sa vždy, keď pristane. Nazbieraním 5 rozptylov získate 5 zatočení navyše, maximálne však 40. Násobiteľ výhry sa tiež zvýši, keď sa nazbiera 5 rozptylov, aj keď najvyšší zostáva x70. Posledným bodom je, že počas bonusového kola pristanú divoké hry na ľubovoľnom valci.

Cat Wilde in the Eclipse of the Sun God: Slot Verdikt

Ako už bolo spomenuté, očakávania boli vysoké a hra je zábavná, no môže sa aj trochu zamotať a ťažko nájsť energiu na zotavenie. To nebráni Cat Wilde v Zatmení boha Slnka v tom, aby bola spoľahlivo dobre vyzerajúcim vydaním Play’n GO, ktoré produkuje silný súbor štatistík. Hrateľnosť tiež nie je zlá – samozrejme pomáha aj vytiahnutie z hracej knihy Gonzo. Play’n GO má rozšírené multiplikátory, ktoré znamenajú obrovský rozdiel. Napriek mnohým pozitívnym bodom, pokiaľ sa vám to nepodarí spustiť, Cat Wilde in the Eclipse of the Sun God nie je všestranná vzrušujúca hra.

Hlavným problémom je, ako pomaly to môže byť. Je to ako keby hra od vás očakáva, že dodáte energiu, a nie byť vysokooktánovým alebo dokonca stredooktánovým automatom, ktorý vás napumpuje. Ak by to bolo ešte viac položené, ležalo by to rovno a tvrdo spalo. Rozhodne tam nie sú žiadne Gonzove prívetivé vyvádzania. Na jeho miesto dostaneme Cat, ktorá je na pohľad ľahšia ako Gonzo (prepáčte), no v tomto slote nie je taká udalosť, že prakticky chýba, čo dáva hre takmer všeobecný dojem. Ak by Play’n GO úplne vypustil Cat a nahradil jej symbol plechovkou farby, nič by to nezmenilo. Tu sa javí ako niekto, kto si dobre poradil so svojím vzhľadom, takže nikdy nepotreboval rozvíjať osobnosť alebo zmysel pre humor. Akoby si myslela, že jej úsmev stačí na to, aby deaktivoval nástražné pasce v skrytej hrobke alebo prinútil miestnych obyvateľov sklopiť luky.

Pre iný pohľad na vec Gonzo to stojí za pozretie. Potenciál sa zvyšuje vďaka väčším multiplikátorom a bezplatným zatočeniam, ktoré môžu viesť k významným výhram. Aj keď Cat Wilde v Zatmení boha slnka dokáže uspokojiť momenty a hostí bonusové kolo, ktoré sa môže zblázniť, veľa času je tiež výrazne nevýrazné.

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil