Celebration of Wealth logo stars-4.2

Hodnotenie: 4.2 / 5

Celebration of Wealth

 • Dátum vydania
  17.09.2020
 • Typ hry
  Slot mriežky 5x3
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.20%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Vysoká
 • Maximálna expozícia
  x5000
 • Podporovaný OS
Celebration of Wealth image
Hrajte Celebration of Wealth zadarmo
Celebration of Wealth zadarmo

Celebration of Wealth: Prehľad slotov

Vývojár Play’n GO sa snaží napraviť nedostatok progresívnych jackpotov vo svojom portfóliu prostredníctvom ázijského tematického automatu Celebration of Wealth. V klasickom móde Play’n GO sa nemôžu zastaviť len pri jednom. Namiesto toho je Celebration of Wealth prvým z tria automatov, ktoré ponúkajú rôzne funkcie v bohatom ázijskom prostredí. Dôraz je, ako by ste očakávali, na jackpot, no existujú aj ďalšie prvky, ktoré zvádzajú fanúšikov tohto formátu. Poďme na virtuálny východ a pozrime sa.

Celebration of Wealth sa odohráva na 5-valcovej, 3-riadkovej mriežke, ktorá poskytuje 243 spôsobov, ako vyhrať. Obrázok na pozadí má zrejmý ázijský nádych, ale nie je taký prepracovaný, ako zvyknú byť tieto druhy slotov. Vkusný bordový polkruhový dizajn rámuje mriežku, ktorá je priehľadná a opäť vkusne riešená v sivej, modrej farbe. Na oslavu mu chýba veľa živosti, ktorú nájdete na offline ázijských festivaloch, ale nie je to nič extra, dôraz sa tu kladie na výhry jackpotov, nie na zapaľovanie petárd.

Hráči môžu spustiť Celebration of Wealth na celom rade zariadení, pričom si môžu vybrať stávky od 20 p/c až po £/€ 100 na zatočenie. Hra odčerpáva 1,5 % z každej stávky, aby naplnila štyri jackpoty. Ak existuje jedna vec, na ktorú sa môžete spoľahnúť pri hraní väčšiny slotov Play’n GO, je to solídny matematický model. Ten, ktorým sa riadi Celebration of Wealth, je veľmi volatilný (8/10) a dodáva sa s predvolenou mierou návratnosti hráčov 96,2 % – slušná RTP pre automat s progresívnym jackpotom, ak ho s týmto nastavením nájdete na vašej stránke. kasíno.

Téma nachádza ďalšie vyjadrenie v škále použitých symbolov – prinajmenšom platí vysoké, kde nájdete hranaté dierované mince, symboly, sušienky, lampáše a ten najázijskejší zo symbolov, draka. Draci sú najlepšie pri 10-násobku vkladu, pričom symboly alebo mince sa znížia na 3-násobok. Čísla tvoria nízko platené 10-A kráľovské rodiny, navrhnuté semikaligrafickým spôsobom pre štipku kultúry.

Dvojité spojenie bubna jedným zo symbolov je chlapec a dievča, nepochybne Fu Babies, ktoré sa objavujú tak často. Fu znamená šťastie alebo šťastie, takže niet divu. Tieto deti Fu nezaručujú úspech, ale objavujú sa ako divoké a nahradzujú akýkoľvek symbol okrem rozptylu.

Celebration of Wealth: Funkcie slotu

Hráči získajú pri otáčaní Celebration of Wealth len dve funkcie, ale sú celkom dobré. Hlavnou udalosťou je jackpot, ale aj kolo bezplatných zatočení môže po spustení poskytnúť všetky možné výsledky.

Pre veľkú show dávajte pozor na zlaté kotúče. Pri akomkoľvek roztočení základnej hry sa jeden až päť valcov môže náhodne stať zlatými. Ak na zlatú cievku pristane divočina, hráči majú šancu vyhrať jeden z jackpotov. Ďalším krokom je vyberať mince, kým sa neodhalia tri zhodné symboly jackpotu, kedy je vyplatená zodpovedajúca suma jackpotovej ceny.

Ohňostroj plápolajúci nad symbolom pagody je rozptyl, ktorý pristane na akomkoľvek kotúči. Keď 3, 4 alebo 5 rozhádže, hráči si vyzdvihnú odmenu vo výške 5, 10 alebo 50-násobku vkladu. Ešte dôležitejšie je, že 3 alebo viac spustia funkciu bezplatných zatočení, kde si hráči vyberú jednu z piatich možností, ktorá najlepšie vyhovuje:

 • 5 bezplatných zatočení hraných na mriežke 5×6 s 7 776 výhernými spôsobmi.
 • 10 bezplatných zatočení hraných na mriežke 5×5 s 3 125 výhernými spôsobmi.
 • 15 bezplatných zatočení hraných na mriežke 5×4 s 1 024 výhernými spôsobmi.
 • 20 bezplatných zatočení hraných na mriežke 5×3 s 243 výhernými spôsobmi.

Piata možnosť je záhadný výber, ktorý môže viesť k akejkoľvek kombinácii vyššie uvedeného. Napríklad 20 zatočení zadarmo na mriežke 5×6 alebo 5 na automate 5×3 v štýle Blueprint Gaming. Počas bezplatných zatočení nenájdete nič, čo by nebolo prítomné v hlavnej hre – okrem väčšej mriežky a viacerých výherných ciest. Počas bezplatných zatočení sa tiež nezobrazujú zlaté valce. Tri rozptyly však znova spustia túto funkciu bez obmedzenia pomocou rovnakých možností výherných spôsobov/točení, ktoré boli pôvodne vybrané.

Celebration of Wealth: Slot Verdikt

Celebration of Wealth je slušný jackpotový automat, ktorý ponúka množstvo spôsobov, ako vyhrať značné sumy peňazí. Počas hlavnej hry sa toho veľa nedeje, hoci jackpoty sa môžu objaviť kedykoľvek, čo dodáva nádych drámy. Neskoré sú tu na to, aby hráči nevedeli, čo by sa mohlo stať ďalej, ale z väčšej časti je Celebration of Wealth celkom jednoduchá hra. Nemusí to byť najväčšia počiatočná suma jackpotu v okolí, ale zasiahnutie Grand by bolo dôvodom na oslavu.

Ďalšími pozitívnymi aspektmi sú úctyhodné hodnotenie RTP (ak ho ponúka vaše kasíno) a množstvo bezplatných zatočení, ktoré môžu byť zaujímavé. Tieto veci vytvárajú upokojujúci pocit, ktorý môže chýbať pri hraní jackpotového automatu s podobnými cenami, ale hroznými štatistikami. Play’n GO bude dúfať, že si to veľa hráčov myslí, pretože čím viac sa prihlási, tým väčšie budú jackpoty.

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil