Charlie Chance and the Curse of Cleopatra logo stars-4.9

Hodnotenie: 4.9 / 5

Charlie Chance and the Curse of Cleopatra

 • Dátum vydania
  30.09.2021
 • Typ hry
  Slot mriežky 6x6
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.25%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Stredná
 • Maximálna expozícia
  x5500
 • Podporovaný OS
Charlie Chance and the Curse of Cleopatra image
Hrajte Charlie Chance and the Curse of Cleopatra zadarmo
Charlie Chance and the Curse of Cleopatra zadarmo

Charlie Chance and the Curse of Cleopatra: Prehľad slotov

Ach, Charlie Chance, opäť sa stretávame. Musíte s tým chlapom cítiť, alebo sa dokonca čudovať, prečo sa stále obťažuje. Potom znova, ak ťa život zrazí, musíš vstať, oprášiť sa a ďalej žiť – ako náš muž Charlie. Tentoraz je aspoň mimo podsvetia, no svoj majetok ešte úplne nepremenil. Teraz je odvlečený do Egypta na nejaké nájazdy do hrobiek v nádeji, že narazí na bohatstvo faraónov. Keďže je to Charlie, prebudil Kleopatru, ktorá naozaj nie je príliš šťastná z obratu udalostí. Netrápme sa tým, ako presne sa prebudila, aby sme namiesto toho pomohli Charliemu vrátiť Kleopatru do jej bývalej nemumifikovanej slávy a dúfajme, že si cestou vyberie pár mincí.

Curse of Cleopatra sa radikálne líši od predchádzajúcich dvoch hier zo série, pokiaľ ide o hrateľnosť, no veľa z toho, čo urobilo Hell To Pay a XREELZ jedinečnými, zostáva. V podstate to znamená animovanú atmosféru Betty Boop z 30. rokov minulého storočia, ktorú Play’n GO znovu zachytilo pre Curse of Cleopatra. V strede hrobky leží mriežka 6×6, ktorá platí, keď zhluky najmenej 5 zhodných symbolov pristanú vedľa seba. Zvyšok vizuálov zobrazuje bohatstvo, truhlice, múmie a kostry, všetko so sklonom skôr ku komediálnym než strašidelným. V skutočnosti táto hra nie je na milión míľ vzdialená od filmu Asterix a Kleopatra, belgického animovaného filmu, ktorý vyšiel v 60. rokoch a má podobne zábavný prístup.

Hra Charlie Chance and The Curse of Cleopatra, ktorú možno hrať na akomkoľvek počítači, tablete alebo mobilnom zariadení, prichádza s úrovňami vkladov od 20 p/c do 100 £/€ za zatočenie. Dávajte si pozor na hodnoty RTP, ktoré sa líšia v závislosti od trhu. Požadovaná hodnota je 96,25 %, pričom v prípade menej žiaducich možností klesne na 94,27 % alebo nižšie. Ak uprednostňujete hranie najnestálejších mriežkových automatov na trhu, radšej teraz odvráťte zrak, pretože matematika Curse of Cleopatra má stredné nastavenie s hodnotením 6 z 10. Výherný potenciál je však celkom porovnateľný s tým najlepším, čo Play’n GO ponúka v tejto kategórii slotov.

Keď zasiahnu víťazné klastre, sú kaskádovým systémom odstránené z mriežky, čím sa prázdne pozície zaplnia dávkami nových symbolov. To môže spôsobiť, že sa vytvoria ďalšie zhluky, pričom sa kaskádový proces bude opakovať, až kým nezasiahne žiadna nová výhra. Po sebe idúce výhry nielen hromadia výhry mincí, ale vedú priamo k niekoľkým funkciám. Platobné symboly zahŕňajú 8 hieroglyfov s rôznymi popismi, ktorých hodnota sa pohybuje od 20 do 500-násobku celkového vkladu pre skupiny 15+ prémiových symbolov. Charlie vám tu skutočne pomáha, pretože sa objavuje na Charlie Mega Wild, aby nahradil akékoľvek iné výplatné symboly. Objaví sa iba prostredníctvom jedného z modifikátorov; pozrime sa na to.

Charlie Chance and the Curse of Cleopatra: Funkcie automatu

Konečný cieľ Charlie Chance and The Curse of Cleopatra spúšťa bonusové kolo bezplatných zatočení, ktoré je doplnené o násobiteľ výhier a tri modifikátory na strane. Násobiteľ výhry je aktívny v základnej aj bonusovej hre. Začína na x1 a za každé 3 po sebe idúce kaskády sa zvyšuje o +1. V základnej hre je multiplikátor maximálne 3x, zatiaľ čo pri bezplatných zatočeniach môže byť vyšší.

Náhodne sa pri akomkoľvek roztočení môže spustiť funkcia Flying Scarab Wilds. Keď sa tak stane, 5-8 lietajúcich skarabov sa vznáša okolo obrazovky a potom pristane na mriežke. Tieto divoké symboly nahrádzajú všetky ostatné symboly okrem rozptylu.

Pri akomkoľvek náhodnom nevýhernom točení sa môže aktivovať funkcia Hadia cesta. Po spustení sa na mriežke objaví had a vytvorí reťaz symbolov. Tento reťazec symbolov je buď zničený z pohľadu, alebo premenený na rovnaký zodpovedajúci symbol.

Tretím modifikátorom sú Cleo’s Columns, ktoré sa tiež spúšťajú pri náhodných točeniach. Keď je aktivovaný, pár valcov zobrazuje zodpovedajúce symboly – nové symboly, ktoré dopadnú na tieto valce prostredníctvom kaskád, sa nesynchronizujú. Takto sa môže objaviť symbol Charlie Mega, ktorý sa zablokuje na pozícii cez kaskádovú sekvenciu, potom sa všetky spojovacie symboly s nízkou hodnotou odstránia a do medzier zapadnú nové symboly. Symboly Charlie Mega sa potom zmenia na divokú a všetky výhry sú vyplatené.

Za pristátie 3 symbolov scatter získate 8 bezplatných zatočení, zatiaľ čo za každé ďalšie zatočenie zdarma získate +4 zatočenia navyše. Akýkoľvek aktuálny násobiteľ výhry sa prenesie. V bezplatných zatočeniach sa násobiteľ výhry zvyšuje každé 3 po sebe idúce kaskády ako v základnej hre, ale teraz môže ísť až do výšky x10 a medzi zatočeniami zadarmo sa neresetuje. Cleo’s Columns je tiež aktívny pri každom točení zadarmo s možnosťou aktivácie symbolu Charlie Mega. Nakoniec, každý rozptyl, ktorý pristane, udeľuje +1 ďalšie bezplatné zatočenie až do limitu 150.

Charlie Chance and the Curse of Cleopatra: Verdikt slotu

Všetci môžu mať rovnaký pohľad, no Play’n GO berie sériu Charlie Chance na uspokojivú novú tangentu v Curse of Cleopatra. Doteraz sme prešli od rýchleho 3-valcového hrania k 5-valcovému multiplikačnému chaosu a teraz k plnohodnotnému mriežkovému slotu plnému kaskád popri všetkých ozdobách, ktoré sa zvyčajne spájajú s týmto štýlom. Cez to všetko spájali sériu dve veci – atraktívny vizuál 30. rokov a kolísavé bohatstvo Charlieho Chancea.

Z finančného hľadiska, ak by ste si mohli vybrať jednu hru, aby ste maximalizovali Charlieho šťastie, nebola by to táto. Zo všetkých troch ponúka Curse of Cleopatra zatiaľ najnižší potenciál v ponuke. Nie je to však úplne štipľavá päsť, ktorá ponúka najvyššie odmeny 5 500-násobok stávky, čo je v porovnaní s veľkými hernými hitmi Play’n GO, napríklad Reactoonz alebo následným Reactoonz 2, priaznivé. Hrateľnosť nepredstavuje zmenu paradigmy oproti tomu, čo Play’n GO vydalo predtým, ale nie sú tu žiadne problémy ani s tým, čo robia Charlie Chance a The Curse of Cleopatra.

Ak nie ste vrtuľník s mriežkovými slotmi, ktorý vyžaduje mimoriadne pevne navinutý matematický model schopný produkovať monumentálne výhry, na Curse of Cleopatra sa toho veľa páči. Vďaka kombinácii plynulej hry, pozitívnych vizuálnych prvkov a vzájomne prepojených funkcií je ľahké ísť spolu s Charliem na jeho hľadanie bohatstva a zistiť, kde skončí.

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil