Charlie Chance in Hell to Pay logo stars-4.8

Hodnotenie: 4.8 / 5

Charlie Chance in Hell to Pay

 • Dátum vydania
  21.05.2020
 • Typ hry
  Slot mriežky 3x3
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.23%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Stredná
 • Maximálna expozícia
  x6666
 • Podporovaný OS
Charlie Chance in Hell to Pay image
Hrajte Charlie Chance in Hell to Pay zadarmo
Charlie Chance in Hell to Pay zadarmo

Charlie Chance in Hell to Pay: Prehľad

Švédski workoholici Play’n GO sa obracajú na nezvyčajné v Charlie Chance in Hell to Pay. Ako už názov napovedá, hráči sa vydajú na výlet pod zemský povrch do temného podsvetia. Tí, ktorí sú trochu uštipační, sa nemajú čoho obávať. Celá atmosféra je viac groteskná ako strašidelná, pretože vývojár zvolil priateľský kreslený prístup k hraniu slotu. Samotná hra je konvenčnejšia a obsahuje ovocný dizajn s 3 valcami a 5 výhernými líniami s množstvom klasických snímok.

Play’n GO založil hru voľne okolo fiktívneho detektíva Charlieho Chana, ktorý sa objavil v mnohých románoch, televízii a filmoch. Ak detektíva nepoznáte, niet sa čomu čudovať; knihy vyšli už v 20. rokoch 20. storočia. Zjavne boli vtedy celkom hitom, aj keď prečo Play’n GO oživilo postavu alebo éru, je tak trochu záhadou. Je to však dobrá voľba, pretože vzhľad hry je pomerne jedinečný, zasadený ako v Hádes.

Play’n GO vytvoril Charlie Chance v štýle starej rozprávky. Akože naozaj staré, kým neprišli na to, ako do nich vstreknúť farbu. Napriek rôznym odtieňom čiernej, bielej a šedej na pozadí pôsobí lákavejšie, než by ste si mysleli. Vzhľad je veľmi podobný strašidelnej karikatúre kostí od Disneyho, kde sa kostry navzájom používali ako xylofóny. Charlie stojí naľavo a vyzerá vystrašene, zatiaľ čo rohatý typ Betty Boop s trojzubcom sa vznáša napravo.

V strede scény je herná mriežka 3×3 s 5 pevnými výhernými líniami. Teraz získame nával farieb z jeho veľkých jasných symbolov, čím sa vytvorí pekný kontrast medzi bezfarebným pozadím. Pokiaľ ide o symboly, je to najmä ovocie s množstvom plameňov a reťazí hodených na mieru. Nízke platy zahŕňajú čerešne, citróny, nakrájané jablko a strapec hrozna. Vysoké platy sú BAR, trojité šestky a pekelné zvony ako najcennejšie. Možné sú len kombinácie troch druhov s hodnotami od 0,4x do 4x stávky.

Nezabudnite dať lodníkovi mincu pri prechode cez rieku Styx – čo je zdĺhavý spôsob výberu stávok. Na jednej strane sa môžu zúčastniť nízke valce s nákladmi na odstreďovanie 10 p/c alebo pre vysoké valce až do 100 £/€ za kus. Je zaujímavé, že vzhľadom na nastavenie má hra strednú volatilitu hodnotenú na 6/10, čo možno zjemňuje jazdu, ale ako uvidíte, hra má dobrý potenciál. RTP sa medzitým môže líšiť v závislosti od trhu, takže si pred nastúpením nezabudnite prečítať pravidlá. Ten, ktorý chcete, je 96,23% RTP, čo je najvyššie možné hodnotenie a predvolené hodnotenie. Vždy sa samozrejme oplatí skontrolovať.

Charlie Chance in Hell to Pay: Vlastnosti

Divočiny sú dôležité v Charlie Chance s 3 odrodami. Prvým je váš štandardný divoký, ktorý môže nahradiť ktorýkoľvek z bežných výplatných symbolov a vytvoriť tak výhernú kombináciu. Wild sa môže objaviť aj ako x2 alebo x3 divoký multiplikátor aplikovaný na akúkoľvek výhru, ktorej je súčasťou. Dobrá vec je, že viac ako jeden multiplikátor na obrazovke má svoje hodnoty vynásobené spolu. Výsledkom 3x3x3 je teda celkový násobiteľ x27, namiesto x9, ak by sa len sčítali.

Ďalej je symbol horiacej rohatej ženy, ktorý je rozptylom a môže pristáť v akejkoľvek polohe. Po pristátí 3 z nich sa spustí hracia doska s možnosťou odomknutia množstva cien:

 • Okamžitá peňažná odmena.
 • Resp s náhodnými divokými pridanými na valce.
 • Resp s náhodným násobiteľom x2, x3 alebo x25.
 • Výherná rotácia zaručuje výplatu.
 • Vyhrajte kolo bezplatných zatočení.

Vstup do funkcie bezplatných zatočení zahŕňa 8 zatočení. Počas tohto kola každé tri zbierané rozptyly udeľuje ďalšiu trhlinu na tabuli funkcií. Rovnako ako predtým ponúka hracia doska rovnaké respiny, peňažné odmeny, divočiny, multiplikátory, výherné zatočenia alebo viac bezplatných zatočení.

Charlie Chance in Hell to Pay: Verdikt

Napriek formátu starej školy je Charlie Chance in Hell to Pay celkom svieža hra. Robí to tak, je nezvyčajné prostredie, ako aj náhodné postavy, ktoré ho obývajú. Určite je to príjemná zmena navštíviť niekde inde, aj keď to znamená smažiť sa v podsvetí. V skutočnosti, čím viac o tom premýšľate, tým je hra cudzejšia. Zdá sa, že chudák Charlie platí za niečo, čo urobil rohatej dáme. Čo to mohlo byť?

Je nepravdepodobné, že sa to niekedy dozvieme, a to je veľká škoda, takže sa sústreďme na to, čo vieme. Pre klasické ovocné automaty odviedol Play’n GO skvelú prácu, aby bol automat do istej miery žiadúci. Hra je rýchla a jednoduchá, s mimoriadnou hĺbkou, ktorú poskytuje výber cien Feature Board.

Divoké multiplikátory môžu byť rovnako vzrušujúce s možnosťou x27 výhry na kartách, ak sa objavia tri. Maximálny výherný potenciál až 6 666-násobok vkladu je prekvapivo dobrý – číslo nad normálnou sumou, ktorú zvyčajne dostávate aj z automatu Play’n GO.

Napriek tomu je ťažké pochopiť, ako sa k tomuto číslu vôbec môže človek priblížiť. Počas testovania hry sa zdalo nepravdepodobné, že by sme dokázali dosiahnuť čo i len polovicu z toho. Tu je to všetko o multiplikátoroch a budete potrebovať respin s 25-násobným multiplikátorom v kombinácii s množstvom divočiny alebo vysokými platmi, aby ste dosiahli slušné výhry. Z väčšej časti však boli výplaty dosť sklamaním a matematický model dosť nemilosrdný. Celkovo je Charlie Chance očarujúca ponuka s jedinečným predpokladom, aj keď na náš vkus trochu príliš tesný.

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil