Charlie Chance logo stars-4.4

Hodnotenie: 4.4 / 5

Charlie Chance XreelZ

 • Dátum vydania
  10.06.2021
 • Typ hry
  Slot mriežky 5x3
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.25%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Vysoká
 • Maximálna expozícia
  x20000
 • Podporovaný OS
Charlie Chance image
Hrajte Charlie Chance XreelZ zadarmo
Charlie Chance zadarmo

Charlie Chance XreelZ: Prehľad slotov

Hráči, nechajme si minútku pre úbohého Charlieho Chancea. Tu je muž, ktorého bohatstvo sa kýva dopredu a dozadu ako dementná hojdačka. Jednu minútu mu čudné ženy ponúkajú imanie; nabudúce je v podsvetí a premýšľa, kde sa to všetko pokazilo. Charlie vo svojom zhone za rýchlym zbohatnutím očividne zabudol prečítať drobné písmo a teraz zisťuje, že sám bojuje o prežitie. Pozitívom je, že hráči stále môžu zbierať bohatstvo, o to viac teraz v tomto remaku pôvodného automatu Play’n GO Charlie Chance in Hell To Pay.

Po vizuálnej stránke získame rovnaký očarujúci skorý čiernobiely animovaný vzhľad nesúci akciu. V slote Charlie Chance XreelZ však bolo urobených niekoľko zásadných zmien, a to mechanicky. Tento má tiež o niečo viac farieb, keďže veľkosť hernej siete sa rozrástla z 3×3 na 5 valcov, čím sa skok od hrania na ovocných automatoch stal modernejším, pričom sa zároveň rozšírili výherné cesty na 243. Doplnkom starej školy je soundtrack z epochy swingu, ktorý vytvára druh bezstarostnej neúcty, aký sa nachádza v prvých kreslených filmoch v štýle Disney/Betty Boop.

Charlieho hlavný protivník má určite atmosféru Betty Boop, ale tentoraz je oveľa vážnejšia. Tento posun odzrkadľuje aj herný engine, kde sa volatilita zvýšila zo 7 na 9 z 10 a predvolená RTP stúpla o kúsok na 96,25 %. RTP možno nájsť nižšie, v závislosti od trhu, na 94,79% alebo menej, takže si na to dávajte pozor. Najväčším posunom, čo sa týka čísel, je výherný potenciál, kde sa hrá o výrazne väčšiu kopu hotovosti. Zostup do podsvetia je možný na akomkoľvek zariadení, kde sú k dispozícii stávky od 10 p/c do 100 £/€.

Napriek vymyslenému názvu XreelZ sú výhry dosiahnuté normálnym spôsobom – na pripojenie k výhre sú potrebné aspoň tri zodpovedajúce symboly odmeny zľava doprava od prvého valca. Tu tvorí tabuľku 8 platov rozdelených medzi 4 nízke hodnoty, 3 stredné a 1 vysoký plat. Od stredu nahor, kde nájdeme veci ako škriatkov a zvončekov, má výherná kombinácia s dĺžkou 5 symbolov hodnotu 20-násobku vášho vkladu. Zložito navrhnutý divoký symbol má rovnakú hodnotu ako najvyššia prémia a zároveň nahrádza iné platové dlaždice na dokončenie radu. Je tiež prepojený s funkciou XreelZ; Pozrime sa.

Charlie Chance XreelZ: Funkcie automatu

Mechanika XreelZ funguje tak, že divoká výhra v základnej hre vytvorí zvýraznený kotúč. Zároveň je nad hernou mriežkou umiestnený multiplikátor, ktorý sa točí vodorovne. Násobiteľ, ktorý pristane na vodorovnom páse nad zvýrazneným kotúčom, sa udeľuje všetkým výhram vytvoreným z príslušného kotúča.

Okrem tejto funkcie je to aj druhá šanca a točenia zadarmo. Keď pristanú 2 alebo viac rozptylov, spustia sa opakovania druhej šance. Kotúče rozptylu sú držané na mieste ako zvyšok respon. Ak pristane ďalší rozptyl, proces sa opakuje dovtedy, kým sa už nevyskytuje rozhadzovač.

Čo sa týka bezplatných zatočení, tieto prichádzajú v troch rôznych verziách. Ten, ktorý budete hrať, zodpovedá počtu spúšťacích rozptylov. Rozdiely medzi nimi sú uvedené nižšie, ale všetky majú spoločné to, že mechanika XreelZ je aktívna pri každom roztočení bez potreby divokých symbolov na spustenie:

 • 3 rozptyly v pohľade udeľujú Flaming Free Spins s multiplikátormi x2, x3 a x5.
 • 4 rozptyly odmeňujú Inferno Free Spins s multiplikátormi x5, x6 a x8.
 • 5 rozptylov udeľuje zatočenia zadarmo Hellfire s multiplikátormi x8, x9 a x25.

Vo všetkých hrách s bezplatnými točeniami zostávajú všetky divočiny, ktoré pristanú, na valcoch počas trvania funkcie a pri každom točení sa presunú na novú pozíciu.

Charlie Chance XreelZ: Verdikt slotu

Môže to vyzerať podobne, ale toto je úplne iný Charlie Chance, než s akým sme sa stretli naposledy. Preč je praštěná, groteskná povaha, nahradená oveľa ťažšou, temnejšou a vážnejšou. Čokoľvek Charlie urobil, skutočne odradilo dámu z podsvetia a myslí to vážne, čo má za následok menej šťastný zážitok ako ten, ktorý sme našli predtým. Odmena pre hráčov z úpravy postoja je volatilnejšia hra, nabitá oveľa väčšími odmenami. Charlie Chance XreelZ má rovnaký pocit z 30. rokov ako predtým, aj keď odtiaľ podobnosti končia a je to úplne nová loptová hra.

Mechanika XreelZ je dosť efektívna, aj keď v podstate ide o multiplikátor náhodných výhier, koncept, ktorý Play’n GO použil v mnohých svojich hrách. Zvyšuje príťažlivosť roztočení zadarmo; to treba povedať, keďže viete, že každý zásah bude exponenciálne väčší ako väčšina zo základnej hry. S číhajúcim x25 multiplikátorom by vás možno zaujímalo, čo Charlie Chance XreelZ obsahuje v oddelení maximálnej výhry. Originál prišiel s číslom 6 666x, zatiaľ čo ďalšie valce, spôsoby a nové funkcie to posúvajú na 20 000-násobok vkladu. Tendencia Play’n GO produkovať stále vyššie platené hry pokračuje.

Charlie Chance XreelZ je relatívne jednoduchá hra, ktorá zdieľa len málo, ale estetiku prvej. Charlieho hravé huncútstvo sa môže ako vždy utiecť na povrch, no pod leskom sa skrýva úplne nový motor, navrhnutý tak, aby vzrušil úplne inú hráčsku kliku.

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil