Coils of Cash logo stars-4.0

Hodnotenie: 4.0 / 5

Coils of Cash

 • Dátum vydania
  07.01.2021
 • Typ hry
  Slot mriežky 7x3-4-4-4-4-3
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.20%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Vysoká
 • Maximálna expozícia
  x30000
 • Podporovaný OS
Coils of Cash image
Hrajte Coils of Cash zadarmo
Coils of Cash zadarmo

Coils of Cash: Prehľad slotov

Jednou z výhod trvalého výpisu slotov Play’n GO je to, že medzi výplňami alebo vyhadzovkami možno nájsť poriadny podiel leštených drahokamov. Jednou takouto hrou, ktorá zapadá do druhej kategórie, je jednoduchá, no klamlivo odvážna hra Coils of Cash. Spočiatku to tak nemusí vyzerať, no pri rýchlom prečítaní tabuľky výplat budete neveriacky krútiť hlavou. Z akéhokoľvek dôvodu sa spoločnosť Play’n GO rozhodla ísť na trh Coils of Cash vo veľkom a výsledkom je veľmi zábavný automat, ktorý dokáže odmeniť ako máločo iné v ich veľkom zadnom katalógu.

Coils of Cash zavedie hráčov späť na koniec 19. storočia, kde vynálezcovia ako Tesla, Edison alebo Westinghouse posúvali hranice vedy a viery. Aj keď najdivokejšie predstavy týchto vedcov možno nenadobudli formu, svet má z ich tvorivých myslí obrovský úžitok. V našich časoch, keď je tma, stačí stlačiť vypínač a už nie je tma. Tento proces je taký jednoduchý, že ani nezaregistrujeme zmenu paradigmy v kvalite nášho života, ktorú prinieslo využívanie elektriny. Každopádne, je to tento priekopnícky svet vedy, do ktorého sa Coils of Cash odohráva.

Pri prvej kontrole Coils of Cash pripomína Megaways, a to najmä vďaka jedinému horizontálnemu valcu, ktorý beží pozdĺž hornej časti 6 hlavných valcov. Hlavné valce však majú iba 3 pozície a výherné cesty sú „len“ obmedzené na 2 304, čo rýchlo zmení vaše vnímanie. V súlade s témou pozadie evokuje obrazy raných elektrických zariadení s nápismi v štýle Art Deco. Je to príjemný, aj keď nenáročný pohľad, ktorý prezrádza len málo zo vzrušenia, ktoré príde neskôr.

Hráči sa môžu zapojiť do elektrickej revolúcie na akomkoľvek zariadení a vyberať si stávky od 10 p/c do 100 £/€. Potenciál je tu pozoruhodné číslo, ale ostatné čísla sú rovnako úctyhodné. Predvolená hodnota RTP 96,2 % pre jedného nie je zlá, aj keď môže byť nastavená nižšie, takže si nezabudnite overiť, ktorú verziu sa chystáte riešiť. Volatilita je vysoká, 10 z 10 na stupnici Play’n GO, je taká smrteľná, ako len môže byť, a ideálne prostredie pre oddaných hráčov na prelomenie veľkých výhier Coils of Cash.

Možné sú výherné kombinácie troch až šiestich zodpovedajúcich symbolov. Prvých šesť platobných symbolov sú ikony kariet 9-A, zatiaľ čo zvyšné štyri sú retro-futuristické pomôcky, ktoré sa prakticky vymykajú popisu. Hlavným bodom je pristátie radu šiestich obrázkových symbolov, výsledkom čoho je výhra 2,5 až 5-násobku vášho vkladu. Pomocné kombinácie formulárov sú divoké „W“, ktoré sa nachádza iba na horizontálnom valci, kde nahrádza akýkoľvek bežný výplatný symbol.

Coils of Cash: Funkcie slotu

Jadrom hry je kaskádová mechanika, ktorá sa spustí po každom víťazstve. Výherné symboly sú odstránené, čo umožňuje, aby nové symboly padali na prázdne miesta a prípadne vytvorili ďalšie kombinácie. Tento systém pokračuje, kým nezíska žiadna nová výhra.

S kaskádami sa spája štvorpolohová horizontálna cievka známa ako Power Coil. Každý symbol na napájacej cievke môže mať aktivovaný multiplikátor, ktorý sa zvyšuje o +1 pre každú kaskádu symbolov na príslušnom valci – až do maximálnej hodnoty x5. Výhry, ktoré obsahujú symbol na napájacej cievke nesúcej násobiteľ, majú násobiteľ aplikovaný na ne. Ak existuje viac ako jeden násobiteľ, hodnoty sa násobia spolu až do x625. V základnej hre, keď sa kaskádové sekvencie skončia, multiplikátory sa vynulujú.

Pristátie 3, 4, 5 alebo 6 rozptýli odmeny 10, 15, 20 alebo 25 zatočení zdarma. Akékoľvek multiplikátory Power Coil zo spusteného točenia sa prenesú do bonusového kola, kde sa neresetujú, kým sa funkcia neskončí. Akékoľvek pristátie scatter počas kola pridáva ďalšie dve točenia zadarmo.

Coils of Cash: Slot Verdikt

Coils of Cash je ako predmet, ktorý si všimnete v obchode so starožitnosťami a ktorý na prvý pohľad vyzerá zvedavo, no keď sa ponoríte hlbšie, rýchlo sa ukáže, aký výnimočný je. Prvým prekvapením je zistenie, že ide o jeden z najlepšie platených automatov Play’n GO k dnešnému dňu. Bolo by zvláštne, aj keď nie nezvyčajné, keby masívne multiplikátory boli podporené skromným potenciálom. Častejší výskyt, než by ste si mysleli. Play’n GO sa tejto nepríjemnej situácii vyhne tým, že budete postupovať podľa násobiteľa 625x s potenciálnymi výhrami až do výšky 30 000-násobku vkladu. Zo štúdia sme zvyknutí na 5 000, občas na nepárnych 10 000, ale s Coils of Cash to naozaj odpálili.

Prečo sa tak rozhodli urobiť, v tom, čo sa na prvý pohľad môže zdať ako malý slot s nízkym kľúčom, si môže každý domyslieť. Ale tu to máte, takže pre hráčov, ktorí chcú sledovať masívne výhry, je Coils of Cash celkom zábavný spôsob, ako to urobiť. Multiplikátory, vzájomné násobenie sú zvyčajne receptom na úspech, čo je určite prípad Coils of Cash. Prirodzene, mega výplaty sú zriedkavé (menej ako 1 na 100 miliónov), ale množstvo multiplikátorov Power Coils môže rýchlo spustiť priemernú výhru do stratosféry. Na papieri je porovnávanie tejto schopnosti s vysoko volatilným nastavením vzrušujúce; v akcii možno budete musieť ustúpiť, aby ste sa vyhli iskrám. Použitie kaskádového výherného systému je ďalším vítaným doplnkom, ktorý pridáva na pocite Megaways a zároveň poskytuje extra zábavu pri točení pre tých lákavých multiplikátorov.

Podobne ako elektronické zariadenie z 19. storočia, aj priblíženie sa k Coils of Cash si vyžaduje dávku opatrnosti. Je to hra, ktorá ponúka veľa, no môže aj spáliť neopatrných, pretože nebude ľahké ju prelomiť. Ak sa tak stane a elektrické cievky sa rozbehnú, budete mať závraty ako Edison, keď konečne správne fungoval svoju 10 000. žiarovku.

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil