Conan logo stars-4.5

Hodnotenie: 4.5 / 5

Conan

 • Dátum vydania
  24.09.2019
 • Typ hry
  Slot mriežky 6x4
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.01%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Stredná/Vysoká
 • Maximálna expozícia
  x1000
 • Podporovaný OS
Conan image
Hrajte Conan zadarmo
Conan zadarmo

Ako hrať Conana

Hráči môžu stávkovať na automate Conan so stávkami od minimálne 0,20 £ do maximálne 200 £. Po nastavení stávky kliknite na tlačidlo prehrať, spustiť alebo zatočiť s čiernou šípkou. Môžete tiež použiť tlačidlo Autoplay na nastavenie vopred stanoveného počtu točení. Je tiež možné stlačiť tlačidlo Max Bet, vďaka ktorému budú všetky zatočenia automaticky odohrané s najvyššou hodnotou – ak si to môžete dovoliť, teda!

Keď začnete točiť, dávajte pozor na rôzne symboly, medzi ktoré patria Conanove zbrane a rôzne postavy vrátane samotného Conana. Conan je najlepšie platiaci bežný symbol v hre, a ak ho na línii dostanete šesť, vyhráte šesťnásobok svojho vkladu.

Okrem bežných symbolov ponúka automat Conan neuveriteľné a úžasné funkcie, z ktorých môžu hráči ťažiť a ktoré podrobnejšie vysvetlíme neskôr. Máte dva rôzne typy divočiny, ktoré vám všetky pomôžu získať väčšie výhry. Nechýbajú ani tajomné symboly, zatočenia zdarma na odomknutie a funkcia Thoth-Amon. Tieto funkcie môžu výrazne zvýšiť vaše šance na výhru a potenciálne povedú k obrovským odmenám.

Vlastnosti

Do automatu Conan sme zahrnuli množstvo rôznych bonusových funkcií, pretože vieme, aké zábavné môžu byť. V hre môžete nájsť všetky nasledujúce funkcie:

Tower Wilds

Tento špeciálny typ divočiny sa zobrazí iba na valcoch jedna a dva, ale keď sa objavia, rozšíria sa a zaplnia celý valec. Rovnako ako pri iných divokých, nahradia iné platobné symboly, čím pomôžu vytvárať výhry na valcoch.

Bojová divočina

Bojové divočiny sa nachádzajú na piatom a šiestom valci. Tieto špeciálne divočiny sa rozšíria do strán až na tri valce, aby pomohli vytvárať výhry nahradením iných platobných symbolov.

Tajomné symboly

Záhadné symboly sú zobrazené hadom a môžu sa objaviť na treťom a štvrtom valci. Kedykoľvek pristane tajomný symbol, premení sa na náhodný symbol, ktorý vám potenciálne pomôže získať výhry. Ak naraz pristane viacero záhadných symbolov, môže to spustiť násobiteľ záhad. Táto funkcia umožňuje Conanovi bojovať s obrovským hadom a každý úder jeho mečom pridá jeden k násobiteľu výhry. Tento bonus má minimálny multiplikátor 3x a maximálny 7x.

Funkcia Thoth-Amon

Ak sa všetky tri tieto funkcie aktivujú naraz, odomkne sa funkcia Thoth-Amon. Na valcoch sa nachádza divoká veža, divoká bitka a tajomný symbol, pričom na valce sa náhodne pridá tri až šesť tajomných symbolov.

Zatočenia zadarmo a bonusy Conan

Zatočenia zadarmo

Za tri, štyri, päť alebo šesť symbolov Scatter získajú hráči 10, 15, 25 alebo 50 bezplatných zatočení. Vďaka tomu môžu hráči zvýšiť svoje šance na veľkú výhru. Keď je aktivované kolo Free Spin, budete musieť zvoliť režim Free Spin, ktorý chcete hrať. Medzi tieto režimy patrí Temple of Serpent Free Spin, City of the Thieves a Walls of Tarantia Free Spin. Každý z týchto režimov roztočení zadarmo ponúka množstvo ďalších funkcií a dokonca zmení variácie hry. Ak sa nás však spýtate, Chrám hada je tou najlepšou voľbou, pretože vám ponúka naukladané tajomné symboly, multiplikátory a oveľa viac!

Záver

Barbar Conan bol hrôzostrašný bojovník s desivou povesťou. Chceli sme dať hráčom šancu zažiť dobrodružstvá Conana a zároveň priniesť domov zlato. Náš tím vynaložil veľa úsilia na navrhovanie postáv a jedinečných symbolov, aby hru oživil. Pridali sme tiež množstvo rôznych bonusových funkcií, ktoré si môžete užiť, vrátane nášho obľúbeného, zatočenia zadarmo. Ak máte radi možnosť vybrať si medzi rôznymi bonusmi za točenia zadarmo, budete milovať automat Conan a jeho kombináciu troch rôznych kôl točenia zadarmo!

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil