Court of Hearts logo stars-4.5

Hodnotenie: 4.5 / 5

Court of Hearts

 • Dátum vydania
  29.04.2021
 • Typ hry
  Slot mriežky 5x3
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.27%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Vysoká
 • Maximálna expozícia
  x8500
 • Podporovaný OS
Court of Hearts image
Hrajte Court of Hearts zadarmo
Court of Hearts zadarmo

Court of Hearts: Prehľad slotov

Šialený svet Krajiny zázrakov Lewisa Carrolla sa vracia, aby poháňal Court of Hearts, slot založený na postave Queen of Hearts a jej sprievodu. Court of Hearts nadväzuje na predchádzajúci vpád Play’n GO do Alicinej ríše, Rabbit Hole Riches, hoci technicky tieto dve hry nemajú veľa spoločného okrem ich umiestnenia. Tentoraz bolo urobených niekoľko zmien, vrátane maximálneho zvýšenia výhier a niekoľkých matematických úprav, vďaka ktorým je Court of Hearts komplexnejší ako predtým.

Začať veci jednoduchým spôsobom je však herná oblasť, ktorá je 5-valcovou, 3-riadkovou mriežkou s 10 pevnými výhernými líniami, na ktorých môžete získať výherné kombinácie. Toto je jednoznačný nárast veľkosti v porovnaní s akciou 3×3, ktorú Rabbit Hole Riches ponúkal. Do vytvárania príbehu sa vložila kvapka kreativity, aby hra získala viac osobitosti. Zdá sa, že Srdcový Jack bol postavený pred súd za nejaký škaredý skutok, ktorý nespáchal – nie že vina alebo nevina znamenajú veľa, keď je kráľovná v zlomyseľnej nálade. Každopádne, situácia Jacka pridáva trochu farby do už aj tak dobre vyzerajúcej hry, akú sme od grafického tímu Play’n GO očakávali.

Akékoľvek zariadenie je vhodné na to, aby sa Jack dostal z miery, od stolných počítačov, tabletov až po mobily. Pre hráčov, ktorí sa snažia natiahnuť rozpočet, je k dispozícii nižšia počiatočná stávka ako zvyčajne 10 p/c, zatiaľ čo tí, ktorí chcú ísť vo veľkom, môžu vyberať stávky až 100 £/€ na zatočenie. Court of Hearts s hodnotením 9 z 10 je určite nestály podnik, ktorý ponúka RTP rôznych hodnôt. Najštedrejšia verzia generuje teoretickú návratnosť 96,27 %.

Krajina zázrakov mohla byť plná najrôznejších divných a úžasných vecí, ktoré by Alicu podrazili, ale v Court of Hearts nenájdete nič také mätúce. Vyhráva napríklad, keď sa 3 alebo viac zhodných dlaždíc zoradí z valca úplne vľavo. Tu sa na znázornenie symbolov nízkej výplaty použili 4 kartové farby, zatiaľ čo medzi ďalšie postavy, na ktoré narazíte na valcoch, patria March Hare, Mad Hatter a modrý Jack of Hearts. Najžiadanejším symbolom je, neprekvapivo, samotná srdcová kráľovná. Za jednu zaplatí 20-násobok stávky za 5 druhu a navyše sa stane divokou, keď sú aktívne zatočenia zadarmo. Druhú divočinu hrá žezlo kráľovnej, ktoré má rovnakú hodnotu ako kráľovná a nahrádza bežné výplatné symboly na dokončenie komba.

Court of Hearts: Funkcie automatu

Môže byť trochu prekvapujúce, že Court of Hearts ponúka kaskádový systém, no na palube je jeden z nich, spolu s 3 modifikátormi náhodných valcov a bezplatnými zatočeniami s progresívnym multiplikátorom.

Kaskády sa spúšťajú po každom víťazstve vo všetkých fázach hry. Tento mechanik odstráni príslušné kombo z valcov a na svoje miesto zapadnú nové symboly. Opakované výhry sú možné, končia sa len vtedy, keď nepristanú žiadne nové kombinácie.

Tieto 3 modifikátory sa aktivujú vždy, keď sa objaví symbol králičej diery, čím získate jednu z nasledujúcich možností:

 • Cheshire Cat – divoká Cheshire cat sa rozšíri, aby pokryla všetky pozície na svojom kotúči, potom spustí kaskádu. Divočina s plným valcom sa presunie na inú pozíciu, pokiaľ sú vytvorené nové výhry.
 • Caterpillar – tu postava Caterpillar zmení 3 až 7 divokých symbolov.
 • Plch – na hraciu plochu sa pridáva mega divoký symbol, ktorý sa náhodne zväčšuje z 2×2 na maximálne 4×3.

Za pristátie 3 rozptylov v zobrazení získate 9 bezplatných zatočení plus 5 x výplatu. Na pomoc v tomto úsilí môže funkcia odmeny za králika pred otočením náhodne umiestniť na mriežku 2 rozptyly. V bezplatných zatočeniach sa vysoko platiaca srdcová kráľovná stáva divokou a nahrádza čokoľvek okrem rozptylov – získava odmeny za rozptyl + 1 ďalšie bezplatné zatočenie. Navyše, každá výhra v rade v bezplatných zatočeniach zvyšuje násobiteľ výhry bez stanovenej hornej hranice.

Court of Hearts: Slot Verdikt

Ešte raz, telefóny Play’n GO v kvalitnom slote, ktorý poskytuje solídne hranie bez toho, aby bol ako taký výnimočný. Počnúc témou, no, na vytvorenie hry Alenka v ríši divov si nevyžaduje veľa fantázie, okrem toho, že to urobili tak štýlovo, že je v tomto ohľade ľahšie prehliadnuť nedostatok kreativity. Kvalitný vizuál Court of Hearts a šialene vhodné zvukové efekty sú zabalené do uhladeného Play’n GO.

Pokiaľ ide o automaty Alice, a je ich niekoľko, Court of Hearts je hodný doplnok. Ponúka rozmanitý herný zážitok z predchádzajúcej, Rabbit Hole Riches, a to hneď niekoľkými spôsobmi. Je to oveľa viac volatilná hra s veľkými výhrami. To, čo je lepšie hrať, určite urobíme podľa osobných preferencií – každý z nich ponúka niečo iné. Court of Riches je smrteľnejší a má kaskádový systém, ktorý zvyčajne ide dobre. Na druhej strane, Rabbit Hole Riches má rýchly priebeh 3×3 a originálny súbor funkcií. Hodiť sa mincou môže byť namieste, ak sa naozaj neviete rozhodnúť, ktorú odpáliť. Ak je potenciál hnacou silou, potom je víťazom Court of Hearts, kde je možné vyplatiť až 8 500-násobok stávky v porovnaní s 5 000-násobkom druhej stávky.

Aby som to zhrnul, Court of Hearts nemusí priniesť na stôl nič nové – jeho téma, funkcie a hrateľnosť sú celkom bežné. Napriek tomu to všetko robí štýlovo a pred ponorením sa do králičej nory nie sú potrebné žiadne výhrady.

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil