Dead or Alive 2 Feature Buy logo stars-4.5

Hodnotenie: 4.5 / 5

Dead or Alive 2 Feature Buy

 • Dátum vydania
  23.04.2019
 • Typ hry
  Slot mriežky 5x3
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.82%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Vysoká
 • Maximálna expozícia
  x1000
 • Podporovaný OS
Dead or Alive 2 Feature Buy image
Hrajte Dead or Alive 2 Feature Buy zadarmo
Dead or Alive 2 Feature Buy zadarmo

Hranie hry

Rovnako ako v prípade mnohých najpopulárnejších video automatov, Dead or Alive II Feature Buy vám dáva 5 valcov a 9 výherných línií s možnosťou roztočiť valce s neuveriteľne nízkymi stávkami.

Keďže ide o veľmi volatilný automat, originál (verzia s možnosťou nákupu bez funkcie) potreboval na spustenie bonusových zatočení pekných pár valcov, zatiaľ čo pri nákupe funkcie Dead or Alive II si môžete len kúpiť cestu do hier s bezplatnými zatočeniami. kde budete mať možnosť zostaviť súpravu vysoko platených symbolov!

Na vedľajších líniách čaká aj množstvo divokých symbolov, ktoré vám podajú pomocnú ruku. Apache Kid, Della Rose, Jesse James, Belle Star a Billy the Kid ako divoké symboly na valcoch 1, 2, 3, 4 a 5 v rovnakom poradí!

Navyše, bonusovú funkciu môžete vždy prirodzene spustiť pomocou skríženej pištole a byvolej masky. 2, 3, 4 alebo 5 rozptylov zaplatí 2, 4, 25 alebo 2 500 mincí, pričom pri 3 alebo viacerých dostanete bonusové roztočenia takpovediac zadarmo!

Bonusy a zatočenia zadarmo

Nákup funkcie: Ak si chcete kúpiť cestu do bonusu, kde si môžete vybrať, či budete hrať jednu z nižšie uvedených bezplatných hier, zaplatíte 600 mincí vynásobených úrovňou mincí. Scattery sa zoradia na valcoch, čo vráti časť investovaných mincí. Ako vedľajšiu poznámku môžete uviesť, že hru s točeniami zadarmo môžete spustiť s 3 alebo viacerými rozptylmi, čo je takpovediac bezplatná cesta!

High Noon Saloon Free Spins: Toto je bonus s vysokou variáciou. Divočiny sa držia na valcoch s x2 a x3 multiplikátormi aplikovanými na kombinácie, ktoré dokončia. Ak získate divokú hodnotu na všetkých 5 valcoch, získate 5 bezplatných zatočení.

Zatočenia zdarma v Old Saloon: Toto je bonus strednej odchýlky s x2 multiplikátormi pre všetky výhry. Každý divoký, ktorý pristane na valcoch, zostáva lepkavý pre zostávajúce točenia. Ak získate divokú hodnotu na všetkých 5 valcoch, získate 5 bezplatných zatočení.

Zatočenia zadarmo Train Heist: Toto je bonus s nízkou odchýlkou. Násobiteľ sa zvyšuje po každej výhernej kombinácii. Ak dosiahnete maximum 16, získate 5 zatočení zadarmo.

Stávkové veľkosti, rtp a varianty

Môžete nastaviť hodnotu mince 0,01-0,50. Na ‘Úrovni 1’ vsadíte 1 mincu na líniu (stávka na točenie 9 mincí), čo vám dáva minimálne 0,09 točení, zatiaľ čo na ‘Úrovni 2’ vsádzate 2 mince na líniu (stávka na 18 mincí), čo vám dáva maximálnu stávku 0,50 x 18 mincí = 9,00 za zatočenie. Dead or Alive II je stále hra s vysokou varianciou a teoretické RTP zostáva rovnaké na 96,82 %!

Záver

Nie je nič nové na spôsobe, akým sa hrá Dead or Alive II Feature Buy v porovnaní s pôvodným titulom Dead or Alive II, pokiaľ ide o výplaty, divočiny a funkcie. Je zrejmé, že veľkou zmenou tohto titulu je, že si môžete kúpiť cestu do bonusových kôl bezplatných zatočení! Cena za zatočenie zadarmo nie je lacná a nezaručuje, že sa vám investícia vráti.

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil