Def Leppard Hysteria logo stars-4.9

Hodnotenie: 4.9 / 5

Def Leppard Hysteria

 • Dátum vydania
  31.03.2022
 • Typ hry
  Slot mriežky 5x7
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.27%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Stredná
 • Maximálna expozícia
  x10000
 • Podporovaný OS
Def Leppard Hysteria image
Hrajte Def Leppard Hysteria zadarmo
Def Leppard Hysteria zadarmo

Def Leppard Hysteria: Slot Prehľad

Vývojár Play’n GO stiahol ďalšiu známu kapelu, aby rozšíril svoju obľúbenú značkovú rockovú škálu automatov. Tentoraz je to anglická skupina Def Leppard, ktorá vznikla v roku 1977 a odvtedy je na vzostupe. Slot s názvom Def Leppard Hysteria je stredobodom albumu „Hysteria“, ktorý skupina vydala v roku 1987 a stal sa ich najpredávanejším vydaním. Hysteria plná pästných melódií sa môže pochváliť nie menej ako siedmimi úspešnými singlami a celosvetovo sa predalo viac ako 20 miliónov kópií.

To ho zaraďuje medzi najväčšie kapely, s ktorými Play’n GO spolupracovalo, a pre Def Leppard Hysteria sa štúdio prešlo na štýl klastrových platiacich mriežok. Tiež prešli celými 80. rokmi a ako niektoré iné rockové sloty v sérii, hra sa odohráva na javisku uprostred dymu a reflektorov. Smutné je, že pre fanúšikov sú členovia kapely svojou neprítomnosťou veľmi nápadní a pódium pôsobí trochu osamelo. Nezáleží na tom, ak chcete prižmúriť oči a predstavovať si, že ste na koncerte, len predstierajte, že je to v elektrizujúcich momentoch, keď sa kapela práve chystá vystúpiť na pódium, alebo čakajú na trochu pochlebovania, kým vyradia prídavok. Pomôcť naplniť fantáziu je jedným z najväčších hitov skupiny Def Leppard, ktoré sa dostanú do vášho zvukovodu.

Stlačte tlačidlo Go a 35 symbolov padne na hernú mriežku usporiadanú v 5-stĺpcovej a 7-riadkovej formácii. Výherné zhluky sa na ňom tvoria vtedy, keď sa spája aspoň 5 rovnakých symbolov v horizontálnom alebo vertikálnom smere. Matematický model, na ktorom prebieha show, to robí stredne volatilným spôsobom (hodnotenie 6 z 10), pričom vytvára predvolenú, aj keď premenlivú hodnotu RTP 96,27 %. Môžete si vybrať stávky od 10 p/c do 100 £/€ a na usporiadanie koncertu sú vhodné stolné počítače aj mobilné zariadenia.

Ak ste dúfali, že sa kapela objaví na symboloch, potom sa pripravte na sklamanie z niektorých nejasne súvisiacich, aj keď dosť všeobecných symbolov. To zahŕňa pestrú skupinu hviezd a hracích kariet s nízkymi platmi v hodnote 0,1 – 0,3 x pre päť zhlukov symbolov, pričom stúpne na 20 – 40 x pre zhluky veľkosti 15+. Potom sú tu štyri o niečo príjemnejšie prémiové symboly, ktoré platia 0,2 – 2-násobok vkladu za zoskupenie 5 symbolov, až po 80 – 1 000-násobok za zoskupenie 15+. Divoké symboly, bez ohľadu na to, ako sú vložené do fracasov, môžu nahradiť akýkoľvek platobný symbol.

Def Leppard Hysteria: Funkcie slotu

V nadväznosti na predchádzajúci bod sú divočiny neoddeliteľnou súčasťou väčšiny funkcií v Def Leppard Hysteria, ako sú napríklad roztočenia Break It Up, Fire Me Up a Pour Some Sugar On Me. Medzi ďalšie doplnky patrí Sugar Me Sweet a kaskády.

Kaskády

Klasickým prvkom sprevádzajúcim mriežkové sloty je kaskádová mechanika. Keď klastre zasiahnu, táto funkcia ich odstráni. Symboly padajú do medzier a ak sa vytvoria nové zhluky, proces sa opakuje.

Skonči s tým

Náhodne sa pri nevýherných točeniach symboly presunú na nové pozície a na hraciu plochu sa pridá 3 až 6 divokých symbolov.

Fire Me Up

Pri každom roztočení sa náhodne vyberie typ výplatného symbolu. Výhry tvorené týmto vybraným symbolom sa používajú na naplnenie merača poplatkov. Keď sa meter naplní a už nie sú žiadne kaskádové výhry, do tabuľky sa pridá 3 až 6 divokých symbolov. Merač nabitia sa vynuluje, ale po spustení extra divočiny ho možno znova naplniť. Na naplnenie merača sú potrebné 4 výhry vybraných symbolov.

Nasypte na mňa cukor zadarmo

Keď dôjde k výhre na označenej pozícii, aktivuje sa písmeno. Pravopis SUGAR s aktivovanými písmenami vám vyhrá 5 bezplatných zatočení. Počas bezplatných zatočení sa počítadlo nabitia plní rovnakým spôsobom ako v základnej hre, ale teraz, keď je aktivované, udeľuje klesajúci multiplikátor. Tieto divočiny klesnú o 1 krok v každej kaskáde a zničia všetky symboly pod nimi. Každý krok zvyšuje svoj násobiteľ o +1, až do maximálnej hodnoty x7. Ak je súčasťou klastra viac ako jeden divoký multiplikátor, použije sa iba najvyššia hodnota multiplikátora.

Sugar Me Sweet

Pri nevýhernom zatočení v bezplatných zatočeniach sa náhodne vyberie 6 až 9 symbolov, ktoré sa premenia na symboly vybrané v počítadle poplatkov.

Def Leppard Hysteria: Slot Verdikt

Hoci ide o slušný slot pre muso, nenadobudli sme dojem, že Play’n GO sú obrovskými fanúšikmi Def Leppard. Dôvodom je to, že ak stlmíte zvuk, Def Leppard Hysteria nebude presne vyžarovať Def Leppard-ness. Pravdepodobne existoval dobrý dôvod, prečo sa členovia kapely v hre neobjavujú, no ich absencia vytvára nedostatok osobnosti. V porovnaní s tým nezískate párty s dojmom kapely z hry ako Kiss Reels of Rock. Samozrejme, že Def Leppard Hysteria odpáli niekoľko najväčších hitov kapely, za čo patrí. Napriek tomu, keďže vizuály sú také všeobecné, pravdepodobne by ste mohli nalepiť pásku Hysteria a odpáliť ju pri hraní akéhokoľvek starého slotu a dosiahnuť podobný efekt.

Takže k funkciám, ktoré sú rovnako ako zvyšok Def Leppard Hysteria dobré, ale chýba im hlavný charakter. Zbieranie symbolov na spustenie modifikátorov môže byť zábavné, keď je na rade sladkosť, aj keď opäť nemáte pocit, že Play’n GO vynaložilo všetky prekážky, aby si uctili svojich hrdinov. Možno sa však na detaily príliš zapotíme. Hudba je tu, funkcie sú v poriadku a potenciálne výhry až 10 000-násobok stávky sú na kartách. S trochou úsilia navyše mohla Def Leppard Hysteria odstreliť strechu a priblížiť sa k statusu rockovej legendy.

Celkovo vzaté, Def Leppard Hysteria je slušným doplnkom k rockovej škále automatov; len sa to mohlo rozkývať silnejšie. Je ťažké príliš tvrdo prelomiť funkcie alebo štatistiky hry, ale bolo by pekné, keby tam bol trochu viac Def Leppard. Pomerne neopísateľné vizuálne prvky by sa dali použiť v akomkoľvek slote, ktorý súvisí s kapelou, ako keby Play’n GO siahol do priečinka s vopred pripravenými hrami, nahodil nejaké skladby Def Leppard a pár symbolických škriatkov a potom to nazval deň.

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil