Diamond Vortex logo stars-4.9

Hodnotenie: 4.9 / 5

Diamond Vortex

 • Dátum vydania
  20.08.2020
 • Typ hry
  Slot mriežky 7x7
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.20%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Vysoká
 • Maximálna expozícia
  x5000
 • Podporovaný OS
Diamond Vortex image
Hrajte Diamond Vortex zadarmo
Diamond Vortex zadarmo

Diamond Vortex: Prehľad

Švédsky vývojár Play’n GO rozhodne siaha po mriežkových slotoch a celkovo boli veľmi úspešné. Jednou z výhod používania tohto formátu je flexibilita, ktorú poskytuje. Môžete si vybrať takmer akúkoľvek formu, od vulkanického tvaru sopky Gold Volcano až po šialenstvo 5×5 Moon Princess. Tentoraz Play’n GO oprášili svoje pravítka a vytvorili šesťuholníkový Diamond Vortex.

Diamond Vortex nie je prvýkrát, čo štúdio použilo šesťuholník. Objavilo sa to aj v slote Honey Rush zamorenom včelami, pričom obe hry usporiadali mriežku do radov 4-5-6-7-6-5-4. Teraz, namiesto toho, aby bol zasadený do hlbokých lesov, sa Diamond Vortex nachádza mimo sveta v hlbokom vesmíre pred víriacou hmlovinou. V niektorých ohľadoch Diamond Vortex postráda teplo Honey Rush, no napriek tomu má svoje čaro.

Diamond Vortex, ktorý je možné hrať od 20 p/c až do 100 £/€ za zatočenie na celom rade zariadení, ťaží z predvoleného RTP 96,20 %, hoci operátori to môžu zmeniť, takže môžete naraziť na nižšie nastavenia. Nie, že by sme vám to museli povedať, ale vždy sa oplatí skontrolovať, či máte najlepšiu verziu. Ďalším kúskom skladačky matematického modelu je volatilita, ktorú vývojár hodnotí 7 z 10, alebo stredná/vysoká.

Cieľom hry je vytvoriť zhluky rovnakých symbolov pre víťaza. Najmenej 6 alebo viac spojených zodpovedajúcich symbolov tvorí zhluk, ktorý sa potom odstráni z hracej plochy, aby sa nové symboly dostali do medzier. To vytvára viac šancí na výhru a bude v tom pokračovať, pokiaľ budú víťazi pokračovať v pristávaní. Viacero klastrov rovnakého typu symbolu, ktoré nie sú spojené, sa vypláca ako samostatné klastrové výhry.

Zúčastnené symboly sú zvláštne, napriek tomu, že ide o kúsky medzihviezdneho kameňa, majú slabý ovocný vzhľad. Nízke platy sú 4 jednotlivé kusy natreté rôznymi farbami, zatiaľ čo vysoké platy sú tvorené 4 väčšími kusmi podobnými kremeňu. Hodnoty sa pohybujú od 10-násobku pre skupinu 35+ s nízkymi platmi až po 100-násobok pre 35 a viac ružových prémií.

Diamond Vortex: Vlastnosti

Dobre, hráči, pripravte sa na trochu preťaženie funkciami. Ako to zvyčajne býva, tieto veci sa dajú oveľa ľahšie pochopiť v akcii ako písané slovo, ale dajme tomu bez ohľadu na to.

Najprv sa hracia doska skladá z troch sústredných krúžkov, z ktorých každý obsahuje bod a zónu. Zóny sú upevnené na mieste v hornej časti každého kruhu, zatiaľ čo Spoty začínajú v spodnej časti a otáčajú sa podľa výherných sekvencií, kým nedosiahnu zónu.

Pri každej výhre sa spustí funkcia Rotate. Tento mechanik pohybuje najvnútornejším krúžkom v smere hodinových ručičiek, stredným krúžkom proti smeru hodinových ručičiek a vonkajším krúžkom tiež v smere hodinových ručičiek. Nevýherné symboly sa pohybujú s prsteňmi predtým, ako sa do medzier vložia nové symboly. Majte na pamäti, že body sa pohybujú, ale zóny sa nikdy nehýbu.

Diamond Vortex obsahuje dve rôzne divočiny – štandardnú Core Wild a Sticky Wild. Existuje len jeden Core Wild, ktorý sedí v strede mriežky, zatiaľ čo Sticky Wilds môžu byť pridané počas kaskád. Keď sa pri výhre použije Sticky Wild, zostane na rošte, ale preskočí na nový kruh, bližšie k Core Wild.

Kedykoľvek Sticky Wild preskočí na Core Wild, aktivuje sa funkcia Consume. Teraz sa násobiteľ výhier hry zvýši o +1 za každú spotrebovanú Sticky Wild, až do maximálnej výšky x20. Tento násobiteľ výhier sa aplikuje na všetky výhry zahŕňajúce Core Wild. Pri novom roztočení základnej hry sa multiplikátor resetuje na x1.

Ďalej, kedykoľvek sa jeden z týchto bodov dostane do zóny, spustí funkciu Transform. Táto funkcia transformuje všetky symboly na príslušnom krúžku na rovnaký zodpovedajúci výplatný symbol. Všetky krúžky sa môžu technicky transformovať súčasne a vyplniť mriežku rovnakým symbolom. Pri novom roztočení základnej hry sa Spots vrátia na spodok hexu.

Poslednou funkciou pred krátkym oddychom je spustené kolo bezplatných zatočení. Kedykoľvek sa bonusový symbol otočí do zóny, udeľuje 5 bezplatných zatočení. Počas bonusového kola sa Spoty medzi zatočeniami nevrátia do svojej východiskovej pozície ani sa neresetuje Core Wild Multiplier. Bonusové symboly sa stále môžu dostať do zón, pričom zakaždým pridajú 5 bezplatných zatočení.

Diamond Vortex: Verdikt

No, dalo sa tam prejsť dosť veľa, tak dúfam, že sme cestou nestratili príliš veľa z vás. Ako už bolo spomenuté, akékoľvek otázky budú v praxi rýchlo vyriešené, pretože Play’n GO zabalil nesúrodé prvky do jedného súvisle príjemného balíka. Diamond Vortex je ideálny pre tých, ktorí hľadajú sofistikovanú mriežkovú štrbinu, ktorá sa rozbehne, keď sa všetky jej časti zbiehajú.

V oddelení vzhľadu je Diamond Vortex akousi zmesou Honey Rush a Starburst s podobne minimalistickou, galaktickou atmosférou. Nie je to ani brutálne volatilné, čo tieto mriežkové sloty sú len zriedka, takže môže vyhovovať hráčom, ktorí uprednostňujú trochu zhovievavejší matematický model.

Na konci kozmickej noci je Diamond Vortex ďalším vysoko kompetentným mriežkovým slotom od tímu Play’n GO so slušným potenciálom až 5 000-násobkom vkladu. Každý aspekt bol šikovne navrhnutý tak, aby spolupracoval a posúval hráčov ešte bližšie k opojnému vyvrcholeniu. Je určite schopný robiť to, čo by mal mriežkový slot; menovite, reťaz vyhráva spolu do dlhých roliek, kde sú možné funkcie pop, prepletenie a podstatné výhry.

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil