Diamonds of the Realm logo stars-4.2

Hodnotenie: 4.2 / 5

Diamonds of the Realm

 • Dátum vydania
  12.08.2021
 • Typ hry
  Slot mriežky 5x3
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.23%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Vysoká
 • Maximálna expozícia
  x20000
 • Podporovaný OS
Diamonds of the Realm image
Hrajte Diamonds of the Realm zadarmo
Diamonds of the Realm zadarmo

Diamonds of the Realm: Prehľad slotov

Vývojár Play’n GO vytlačí viac kilometrov z artušovských legiend vo svojom stredovekom tematickom automate Diamonds of the Realm. Toto nie je len pokračovanie dvoch predchádzajúcich vydaní s názvom The Sword and the Grail a The Green Knight; je to prakticky tá istá hra, aj keď s niekoľkými štatistickými úpravami. Stratili sme počet, koľkokrát Arthur a chlapci naplnili vydanie Play’n GO. Našťastie majú talent na to, že sú dosť dobrí, a ak nie vždy ide o zúrivé peklo inovácií, bez ohľadu na to sa na nich dá spoľahnúť, že poskytnú zábavné hry.

Niekoľko odsekov textu na hernom hárku pomôže navodiť náladu. V tejto iterácii artušovského príbehu padol na Camelot temný tieň v podobe Morgana a Mordreda. Vo svojej túžbe po pomste, alebo čo to je, čo ich motivuje, si duo pripísalo Diamonds of the Realm. Úlohou hráča je získať ich späť počas bezplatných zatočení, ktoré môžu poskytnúť značné odmeny za úspešnú službu.

Či už majú diamanty špeciálne schopnosti alebo len vyzerajú pekne, získať ich späť je dostatočne dobrá výhovorka na to, aby ste Artura a jeho rytierov navštívili ešte raz, ak vôbec nejaký bol. Play’n GO má slabé miesto pre tento druh hier a v ich zbierke sa ich už nahromadilo pomerne veľa. Diamonds of the Realm je jedným z tých chmúrnejších, čo dáva zmysel pri všetkých tých rečiach o tmavých tieňoch a tak ďalej. Mighty Camelot sedí v pozadí za 5-valcovým herným panelom s 20 výhernými líniami, zatiaľ čo nad ním je multiplikačná stopa, pripravená klesnúť v základnej hre a neskôr pri každom jednom točení zadarmo.

Matematicky došlo k niekoľkým zmenám. Teoretická návratnosť, po prvé, mierne klesla a teraz meria 96,23% v predvolenej konfigurácii. Volatilita medzitým zostáva vysoká, s plným hodnotením 10 z 10, vďaka čomu je Diamonds of the Realm rovnako nepredvídateľný, ako bol jeho predchodca „Grál“. Rovnako ako predtým, stávky sa pohybujú od 10 p/c do 100 £/€ na zatočenie, takže tam sa nemenia.

Zatiaľ čo sa snažíte zachrániť ríšu, pravidelné výhry sa vyskytujú, keď sa na ľavej strane valcov zoradia tri až päť zodpovedajúcich symbolov. Symboly zahŕňajú mince s vyrazenými písmenami J, Q, K, A a T, ako nízke platy, zatiaľ čo Mordred, Morgan, kráľovná Guinevere a kráľ Artuš sú 4 prémiové symboly. Zasiahnite líniu piatich prémií a získajte výhru v hodnote 7,5 až 100-násobku vášho vkladu. Na ľubovoľnom valci sa v hre objaví aj divoký symbol, ktorý nahradí všetky symboly okrem diamantových rozptylov. Rovnako ako kráľ, divočiny majú hodnotu až 100-násobku stávky v rade piatich z nich.

Diamonds of the Realm: Funkcie automatu

Diamonds of the Realm má dve úzko súvisiace funkcie, jednu, ktorá oživuje základnú hru, druhú predstavuje množstvo spustených bezplatných zatočení. V ktoromkoľvek bode hlavnej hry sa môže spustiť funkcia násobenia výhier. Keď sa tak stane, na valcoch sa objavia hodnoty násobiteľa x2, x5, x10 alebo x100. Ak v tomto točení dôjde k výhre, jej hodnota sa zvýši o ľubovoľný náhodne vybraný multiplikátor.

Ak chcete získať prístup k zatočeniam zadarmo, budete potrebovať aspoň 3 symboly rozptylu diamantov, aby ste mohli vidieť. Odmenou je 5 bezplatných zatočení s vždy aktívnym multiplikátorom, takže všetky výhry počas bonusu podliehajú počiatočnému násobeniu x2.

Diamantové rozptyly zostávajú žiadanými symbolmi počas bezplatných zatočení a zbierajú sa vždy, keď pristanú. Ich zhromaždením sa hráči presunú cez 3 ďalšie úrovne, napríklad:

 • Úroveň 2 – zbieranie 6 diamantov odmeňuje +5 bezplatných zatočení a zvyšuje násobiteľ výhry na x5.
 • Úroveň 3 – zbieranie 12 diamantov odmeňuje +5 bezplatných zatočení a zvyšuje násobiteľ výhry na x10.
 • Úroveň 4 – zbieranie 18 diamantov odmeňuje +5 bezplatných zatočení a zvyšuje násobiteľ výhry na x100. Po dosiahnutí úrovne 4 sú diamanty odstránené z valcov, takže ďalšie zatočenia zdarma nie je možné vyhrať.

Diamonds of the Realm: Slot Verdikt

Ak sa vám páčil The Sword and the Grail, nepochybne sa vám bude páčiť aj Diamonds of the Realm, keďže ide o rovnakú hru, ale so zvýšeným potenciálom. V skutočnosti, ak ste si vybrali niektorý z automatov inšpirovaných Arthurian z Play’n GO, urobili by ste dobre, ak by ste dali šancu aj Diamonds of the Realm. Každý z nich ponúka niečo podobné, čo sa točí okolo veľkých multiplikátorov vo všetkých aspektoch hry. Je to trochu formulka, aj keď vôbec nie zlá. Tieto sloty majú tendenciu vyzerať skvele, obsahujú veľa skľučujúcej atmosféry a zároveň fungujú ako rocková hra.

Dotknutá hrateľnosť znamená veľkú bonusovú hru, ktorá ide v stopách 300 Shields a zároveň ponúka príležitostný multiplikátor v základnej hre, aby sa veci vyvážili a zostali ste v strehu. Play’n GO radi hádže do hlavnej hry nepárny náhodný multiplikátor, ale zvyčajne nedosahuje až 100 x, čo môže spôsobiť vážne škody, ak sa objaví. Zatočenia zadarmo sú v hre Diamonds of the Realm rovnako intenzívne ako kedykoľvek predtým v hre Meč a grál. Všetko to začína krátkym výbuchom iba piatich zatočení, aby ste mohli začať vyhadzovať diamantové rozptyly v nádeji, že postúpite cez rôzne úrovne k legendárnemu kolu x100.

Rozdiel medzi touto hrou a predchádzajúcou je v tom, že odmeny za úspešné stráženie ríše alebo získanie diamantov či čohokoľvek iného sú dvojnásobné v porovnaní s tým, čo ponúkali dva vzácne tituly zo série pri 20 000-násobku stávky. Pravdepodobnosť, že sa tak stane, je v skutočnosti tiež o niečo lepšia, aj keď pri 1 z 90 miliónov otočení nečakajte, že sa to stane tak skoro.

Existuje pocit, že by sme sa pravdepodobne zaobišli bez Diamonds of the Realm, pretože toho veľa nerobí originál. Je však nepravdepodobné, že by sa hráči, ktorí sa chystajú na prepracovanejšiu, veľmi prchavú akciu riadenú Arthurom, sťažovali, najmä s väčšími možnosťami maximálnych výhier, ktoré sa dajú kúpiť.

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil