Dr Toonz logo stars-4.1

Hodnotenie: 4.1 / 5

Dr Toonz

 • Dátum vydania
  09.09.2021
 • Typ hry
  Slot mriežky 6x4
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.25%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Vysoká
 • Maximálna expozícia
  x22000
 • Podporovaný OS
Dr Toonz image
Hrajte Dr Toonz zadarmo
Dr Toonz zadarmo

Dr Toonz: Prehľad slotov

V živote, rovnako ako v beletrii, neexistuje nič ako dobrý príbeh, ktorý by skutočne zhmotnil postavu alebo skupinu postáv. Nemali by sme ani polovičné pochopenie ako Black Widow bez znalosti jej tréningu v neslávne známej Červenej izbe. Keby sme nevedeli, kto bol skutočný otec Jamesa Howletta, ktorý by mohol naplno pochopiť Wolverinovu dobrotu, hlboko pochovanú pod všetkými tými vrstvami bolesti. A tak sa dostávame k Dr Toonzovi z Play’n GO, ktorý by sa navonok mohol javiť ako nasledovník Reactoonz alebo Reactoonz 2. Avšak v hernom svete je Dr Toonz v skutočnosti predchodcom a tvorcom Reactoonz. Takže, ak ste niekedy chceli vedieť, ako sa tieto roztomilé postavičky premenili na bytie, Play’n GO užitočne vyplnil prázdne miesta.

Dr Toonz veril, že formy života možno vytvárať novými spôsobmi, a robí to na 6-valcovej, 4-riadkovej hernej mriežke, ktorá je zostavená ako séria skúmaviek. V týchto skúmavkách sa objavujú rôzne farebné symboly, ktoré vytvárajú kombá pomocou dynamického systému výplat a vytvárajú 4 096 až 262 144 spôsobov, ako vyhrať. Vedecké majstrovanie sa odohráva v modernom laboratóriu, ktoré vyzerá ako pod morom, aj keď sa môžeme mýliť, posiate rôznymi rôznymi vedeckými prístrojmi. Extra lols poskytuje sám Dr Toonz, ktorý sedí vedľa hernej mriežky, keď prebubláva. Dr Toonz má pocit z Reactoonz, najmä vďaka množstvu veselých zvieratiek, ale aj vďaka podobne zábavnému prostrediu.

Experimentovanie je možné na všetkých zariadeniach, od smartfónov až po stolné počítače, pričom ponúka stávky od 20 p/c do 100 £/€ za zatočenie. Jedna vec, na ktorú si treba dať pozor, je variabilné nastavenie RTP, kde najoptimálnejšia je 96,25% verzia. Z radu hier ‘Toonz’ má Dr Toonz výrazne vyššiu maximálnu výhru a navyše veľmi nestály matematický model. Play’n GO to neposunul na extrémne úrovne, no hodnotenie 8 z 10 určite robí z Dr Toonza nepredvídateľný zážitok.

Výherné kombinácie zasiahli Dr Toonz, keď tri až šesť zhodných symbolov pristane zľava doprava z valca číslo 1. To sa rovná 4 096 spôsobom, ako vyhrať, na začiatok, ktoré sa rýchlo rozšíria, keď sa začnú spúšťať dynamické výplaty. Platové symboly sú rozdelené do štyroch jednookých mimozemšťanov, ktorí majú nízke platy, a štyroch dvojokých mimozemšťanov ako najvyšších. Hodnoty sú pomerne nízke, pričom šesť kombinácií prémiových symbolov má hodnotu 0,5 až 1-násobku vkladu. Zatiaľ posledným symbolom je divočina, ktorá pristáva na ľubovoľnom valci a nahrádza niektorý z výplatných symbolov. Výplata Wilds, ale iba pre líniu šiestich, ktorá má hodnotu 2-násobku stávky.

Dr Toonz: Funkcie slotu

Funkcie v Dr Toonz majú pocit mriežkového slotu a fungujú rovnako efektívne, ak nie ešte viac, na 6-valcovej hernej mriežke. Doplnky zahŕňajú kaskády, tri funkcie Quantumeter, multiplikátory výplat a točenia zadarmo.

Výherné kombinácie sa z valcov odstránia pomocou kaskádovej funkcie. Nové symboly sa vrhajú do pohľadu, aby zaplnili prázdne miesta a potenciálne vytvorili nové výhry. Tento proces sa opakuje, ak sa neustále vytvárajú nové výhry, a zastaví sa, keď už nezasiahnu žiadne kombinácie.

Pri každom otočení základnej hry začína Quantumeter na 0-2 nabitiach. Každá víťazná kaskáda nabije glukomer o 1 a 3 nabitia znamenajú, že je plný. Plne nabitý Quantumeter sa aktivuje po skončení kaskádovej sekvencie a udelí 1 funkciu nabíjania za zatočenie alebo zatočenie zadarmo:

 • Quantum Wilds: pridáva 2 až 6 divokých na náhodných pozíciách na valcoch.
 • Metamorfóza: transformuje 5-8 bežných výplatných symbolov na iný typ symbolu.
 • Dezintegrácia: odstráni všetky jednooké mimozemské symboly a na valce pridá 2 divočiny.

Pristátie 3 alebo viacerých rozptylových symbolov dvojitej špirály spustí funkciu roztočení zadarmo. Keď sú zobrazené 3, 4, 5 alebo 6 rozptylov, odmena je 10, 15, 20 alebo 25 bezplatných zatočení, ktoré nie je možné znova spustiť. Počas bezplatných zatočení sa Quantumeter spustí s 1 alebo 2 nabitiami, čím sa zvyšuje šanca na spustenie modifikátorov Quantumeter.

Pri každom zatočení sledujte nad valcami, kde sa náhodne objavia x2 symboly výplat. Ak tak urobia, zdvojnásobia počet spôsobov, ako vyhrať na danom valci. Pristátie x2 na každom valci maximalizuje výplatu na 262 144.

Dr Toonz: Verdikt slotu

Podobným spôsobom ako životodarný doktor z tohto príbehu, Play’n GO spojil prvky niekoľkých predchádzajúcich hier, aby vytvoril silný mix, ktorým je Dr Toonz. Je tu samozrejme spojenie s Reactoonz, ale hlavne čo sa týka postáv a vizuálov, keďže hrateľnosť je veľmi odlišná. Dr Toonz prepne na kotúče, a hoci kaskády a merače náboja poskytujú prvok snehovej gule, nedosiahnete rovnako zdĺhavé výherné sekvencie ako v predchádzajúcich mriežkových slotoch.

To však nerobí hru menej príjemnou. Funkcie nabíjania Dr Toonza udržujú tempo v plynulom a v kombinácii s multiplikátormi výplaty môžu dostať hru na miesta, o ktorých môže Reactoonz iba snívať. Napríklad výherný potenciál teraz dosahuje 22 000-násobok stávky, čo sa rovná približne 4-5-násobku Reactoonz 1 alebo 2 (hoci tieto veľké potenciálne vydania PnG ešte nevidíme, aby splnili svoj deklarovaný potenciál, treba spomenúť). Veľká maximálna výhra je však len časťou príbehu a Dr Toonz nie je až taký nákazlivý, ako by mohli byť jeho súrodenci. Ďalšou možnou obavou je, že Dr Toonz čelí konkurencii vlastného slotu Play’n GO Hotel Yeti-Way. Tieto dva ponúkajú podobné formáty kotúčov a hrateľnosť, no Yeti prichádza s viacerými funkciami, ako aj s takmer 30% potenciálom navyše.

Dr Toonz však pokračuje v tradícii hracích automatov, ktorá sa ukázala ako veľmi populárna; preto vyžaruje rozpoznanie rodokmeňa a mena. Má tiež víťazný vzhľad, skvelé funkcie a výherný potenciál, aby sa stal dôstojným pokračovaním/prequelom.

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil