Druids’ Dream logo stars-4.9

Hodnotenie: 4.9 / 5

Druids’ Dream

 • Dátum vydania
  23.03.2020
 • Typ hry
  Slot mriežky 5x4
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.00%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Nízka/Stredná
 • Maximálna expozícia
  x720
 • Podporovaný OS
Druids’ Dream image
Hrajte Druids’ Dream zadarmo
Druids’ Dream zadarmo

Sústreďte sa na Hru

Symboly Scatter sú dvaja Druidi prebývajúci v Začarovanom lese. Kedykoľvek sa jeden z nich objaví na valcoch s hromadou divokých symbolov, aktivuje sa funkcia Wild Charge. Po nabití mágiou Druida každý Wild udelí opätovné roztočenie a zostane na valcoch spolu s Scatterom.

Počas opätovných točení je možné aktivovať funkciu Nudge, aby ste získali šancu pristáť v druhom Scattere. Ak dvaja Druidi spoja svoje sily, začnú sa roztočenia zadarmo, pričom každý nabitý divoký prinesie ďalšie zatočenie zadarmo. Ešte viac ich možno získať, ak sa hráčom podarí vyvolať ducha Divokého medveďa, ktorý pôsobí ako tretí Scatter.

Živá farebná schéma v kombinácii s relaxačnými keltskými melódiami robí z Druids’ Dream dokonalú hru, na ktorú sa môžete naladiť a odpočinúť si po náročnom dni.

Stávkovanie

Druid’s Dream je hra s nízkou/strednou variáciou, ktorá sa hrá na 5×4 valcoch so 40 pevnými výhernými líniami, ktoré platia oboma spôsobmi. Rozsah stávok je 0,20 až 400 EUR na zatočenie. Hra je uzamknutá na RTP 96%. Maximálna výhra je 200x za zatočenie.

Budete chcieť získať Scatter, aby ste sa dostali do bezplatných zatočení, kde do hry prichádzajú lepkavé a nahromadené divočiny a je pravdepodobnejšie, že dôjde k veľkým výhram.

Pravidlá hry

Výherné kombinácie a výplaty sa uskutočňujú podľa tabuľky výplat. Úroveň stávky je počet vsadených mincí na stávkovú líniu. Výhra v stávkovej línii v minciach sa rovná hodnote uvedenej v tabuľke výplat vynásobenej úrovňou stávky. Výhra v stávkovej línii v mene sa rovná výhre v minciach vynásobenej hodnotou mince.

Vlastnosti

Wild & Scatter

Symboly Wild sa môžu objaviť ako jednotlivé symboly Wild na valcoch 1, 3 a 5 v hlavnej hre, na valci 3 v rámci Re-Spins a na valcoch 1 a 5 v Free Spins. Divoké symboly sa môžu objaviť ako kôpky na valcoch 2 a 4 v hlavnej hre a opätovných zatočeniach a na valci 3 pri Free Spins. Hromady symbolov Wild môžu pokrývať od jednej pozície až po celý valec, v závislosti od toho, ako valec dopadne.

Symboly Scatter sa môžu objaviť v spodnej časti zásobníka divokých symbolov na valci 2 alebo v hornej časti zásobníka divokých symbolov na valci 4 v hlavnej hre a opätovných zatočeniach a v strede zásobníka symbolov Wild na valci 3 vo Free Spins .

Divoké symboly nahrádzajú všetky symboly okrem symbolov Scatter. Rozptylové symboly nahrádzajú všetky symboly.

Wild Charge & Re-Spins

V hlavnej hre sa symboly Wild, ktoré pristanú na valci 2 alebo 4 spolu s jedným symbolom Scatter, nabijú a aktivujú opätovné zatočenia.

Každý nabitý symbol Wild udeľuje opätovné zatočenie. Symbol Scatter a všetky symboly Wild, ktoré aktivovali Opätovné točenia, zostávajú na valcoch až do konca Opätovných točení.

Funkcia Nudge

V Opätovných roztočeniach, kôpka Wild symbolov, ktorá pristála na valci 2 alebo 4 bez symbolu Scatter, aktivovala funkciu Nudge pri ďalšom opätovnom roztočení, aby ste mali šancu pristáť na valcoch druhý symbol Scatter. V hlavnej hre sa funkcia Nudge aktivuje spolu s Opätovnými zatočeniami, ak na valcoch pristane jedna hromádka Wild symbolov spolu so symbolom Scatter a druhá sada Wild symbolov pristane na valcoch bez symbolu Scatter. Funkcia Nudge končí, keď na valcoch dopadne druhý symbol Scatter alebo keď sa skončia opätovné roztočenia.

Zatočenia zadarmo

2 symboly Scatter pristávajúce na valcoch 2 a 4 v hlavnej hre alebo Opätovné zatočenia aktivujú 6 zatočení zadarmo. Každý nabitý symbol Wild na valcoch 2 a 4 udeľuje jedno dodatočné zatočenie zadarmo. Všetky symboly Scatter a Wild, ktoré aktivovali roztočenia zadarmo, sa premenia na symboly Wild a zostanú na valcoch až do konca roztočení zadarmo.

Vo Free Spins sa na valci 3 môže objaviť hromada divokých symbolov so symbolom Scatter. Symbol Scatter, ktorý pristane na valci 3, spolu so symbolmi Wild udeľuje 3 ďalšie bezplatné zatočenia.

Grafika a symboly

Títo dvaja druidi milujú pobyt v lese… a vy tiež, keď nahliadnete dovnútra! Je to graficky bohatá hra, ktorá sa zameriava na harmonickú kompozíciu. Vzduch je plný mágie… doslova vidíte, ako sa okolo vás pohybuje. Kotúče sú umiestnené na veľkom tablete s mystickými runami.

Symboly v hre:

Najvyššie vyplácajúca kombinácia symbolov je dva divočiny, ktorým zodpovedá iba biely vlk.

Druhým najvyššie platiacim symbolom je sova, ďalší priateľ Druidov, ktorý žije v lese.

Medzi ďalšie symboly v hre patrí Druid Drum… starodávne zariadenie, ktoré používajú na kúzla a vyvolávanie… a hlinená píšťalka (podobne).

Poslednou vrstvou symbolov sú krásne farebné kamene, popísané runami.

Scatters sú dvaja Druidi… strážcovia lesa!

Zvuk

Ak strčíte druidov do začarovaného lesa, môžete získať iba jeden zvuk – mystický! Druids’ Dream ponúka zvukovú scénu, ktorá zaujme vašu predstavivosť. Zvuky lesa sú votkané do hry, aby vytvorili skutočne pohlcujúci zážitok, ktorý si zamilujete. Hudba je zámerne navrhnutá tak, aby bola tichá a relaxačná, aby zaručila chladný zážitok.

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil