Elements The Awakening logo stars-4.1

Hodnotenie: 4.1 / 5

Elements: The Awakening

 • Dátum vydania
  11.11.2013
 • Typ hry
  Slot mriežky 5x3
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.02%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Nízka/Stredná
 • Maximálna expozícia
  x1500
 • Podporovaný OS
Elements The Awakening image
Hrajte Elements: The Awakening zadarmo
Elements The Awakening zadarmo

Ako hrať Elements: The Awakening

Tento priestranný slot je nabitý funkciami, ako je funkcia Avalanche™ a 4 rôzne režimy voľného pádu, z ktorých každý má inú divočinu. Funkcia Avalanche™ sa spustí, keď sa objaví výherná stávková línia. Symboly explodujú a miznú, čím sa vytvára priestor pre nové lavíny, ktoré zapadnú na svoje miesto na stĺpoch.

Avalanche Meter ešte viac zvyšuje vzrušenie. Skladá sa zo štyroch kryštálov, ktoré sa rozsvietia pri každom páde lavíny. Ak hráč získa štyri po sebe idúce Avalanches, spustí sa jeden zo 4 režimov voľného pádu. Avalanche Meter prináša do hry očakávanie a hráči sa budú dočkať prístupu k búrkam Free Fall.

Vesmír môže byť pre niekoho konečnou hranicou, no my sme ju už dávno dobyli. Pridajte sa k nám na ďalšie dobrodružstvo. Elements: The Awakening™ je intergalaktická cesta využívajúca špičkovú grafiku, zvuk a animáciu – a my ideme na čele!

Vlastnosti

Divoké symboly sa môžu objaviť na druhom, treťom, štvrtom a piatom valci. Tieto špeciálne symboly nahradia akýkoľvek iný platobný symbol v hre a pomôžu tak vytvárať výherné kombinácie.

Každá výhra vedie k voľnému pádu. Výherné symboly zmiznú z valcov a zhora padnú nové symboly. Každá nasledujúca výhra zaplní lavínový meter, pričom štyri výhry zaplnia meter úplne. V závislosti od symbolov použitých na naplnenie merača sa efekty v režime voľných pádov zmenia.

Elements: The Awakening Zatočenia zadarmo a bonusy

V Elements: The Awakening sú roztočenia zadarmo známe ako voľné pády, keďže zhora budú padať nové symboly. Hráči dostanú desať voľných pádov po pristátí štyroch po sebe idúcich lavínových víťazstiev. V závislosti od toho, ktorý prvok naplnil meter, sa na valce pridá jedna zo štyroch bonusových funkcií.

Fire Storm Wilds sa môže objaviť na druhom, treťom a štvrtom valci. Tieto špeciálne divočiny sa rozšíria na susedné valce ako zúriaci oheň a nahradia iné symboly.

 • Dva Air Storm Wild spadnú na valce na začiatku kola voľného pádu a po každom páde alebo lavíne sa presunú na susednú pozíciu.
 • Earth Storm Wilds sa bude držať na valcoch, kým sa nezúčastní jedného alebo viacerých výhier, troch lavín alebo kým sa nedosiahnu žiadne ďalšie výhry.
 • Water Storm Wilds sa objaví na valcoch dva, tri a štyri a rozšíri sa tak, aby pokryli celý valec.

Záver

Slot Element: The Awakening je fantasticky vyzerajúca hra, ktorá kombinuje jedinečné špeciálne funkcie s úžasnou grafikou a animáciami. Ucítite silu prvkov, keď špeciálne divočiny ovplyvňujú valce a pomôžu vám dosiahnuť veľké výhry. Náš dizajnérsky tím pomohol dať tomuto automatu jedinečný vzhľad a inú podobnú hru nenájdete! Ak chcete vyskúšať viac z našich vysoko inovatívnych automatov, pozrite si naše ďalšie video automaty. Môžete tiež nájsť úžasné ponuky kasínových bonusov, ktoré vám poskytujú bezplatné zatočenia a ďalšie špeciálne bonusy.

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil