Excalibur logo stars-4.8

Hodnotenie: 4.8 / 5

Excalibur

 • Dátum vydania
  01.01.2011
 • Typ hry
  Slot mriežky 5x3
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  95.08%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Nízka/Stredná
 • Maximálna expozícia
  x1200
 • Podporovaný OS
Excalibur image
Hrajte Excalibur zadarmo
Excalibur zadarmo

Téma

Prirodzene, hra je plne zameraná na klasický príbeh o kráľovi Artušovi. Zvuky v pozadí navodzujú pocit prechádzania sa po stredovekom trhovisku s kňučaním koní, štebotajúcimi hlasmi a z diaľky hranou na flaute. Víťazné línie sú ohlasované výbuchom kráľovského trúbenia.

Symboly Excaliburu sú vykreslené v kreslenom štýle a sú verné starodávnemu keltskému dizajnu. Symboly nižšej hodnoty sú 10, J, Q, K a A namaľované bielou farbou na farebných rodových erboch alebo štítoch. Symboly vyššej hodnoty obsahujú postavy z príbehu Kráľ Artuš. Je zrejmé, že kráľ má najvyšší symbol. V zostupnom poradí ho nasleduje kúzelník Merlin, objímajúci sa Lancelot a Lady Guinevere, Dáma v jazere, Morgana a Čierny rytier.

Vlastnosti

Golden Wild sa objaví iba na 3. valci a nahradí všetky ostatné symboly okrem Scatteru. Vďaka veľkorysému multiplikátoru X4 má silu zoštvornásobiť vašu výhru.

Bonus

Hlavnou bonusovou funkciou Excaliburu je získavanie bezplatných zatočení priložením troch alebo viacerých symbolov Scatter. Tieto symboly predstavujú zlatý pohár známy ako Svätý grál naplnený červeným vínom a vstup do Free Spins je sprevádzaný energickými údermi bubnov. Pristátie na troch symboloch Scatter naraz vám poskytne 10 bezplatných zatočení, štyri Scatter vám poskytnú 20 a päť štedrých 30 bezplatných zatočení. Vyhrajte pri hraní v režime Free Spins a zistíte, že vaše výhry podliehajú 3-násobnému multiplikátoru, čo je skvelý spôsob, ako si rýchlo vybudovať banku.

hrať

Hranie Excaliburu je veľmi jednoduchý zážitok z automatov. Jeho ovládací panel je štandardnou ponukou spoločnosti NetENT s jasne označenými tlačidlami a prehľadným digitálnym displejom. Vďaka tomu môžete ľahko držať krok s aktuálnou úrovňou stávky, hodnotou mincí, hotovosťou a zostávajúcimi mincami. Valce sa točia o niečo pomalšie, ako ste možno zvyknutí, no výherné línie sú jasne označené drahokamami vsadenými do zlata po stranách obrazovky. Pokročilú automatickú hru je možné naprogramovať tak, aby sa roztočila kdekoľvek od 10 do 1 000 kôl pri jednej stávke a zastavila sa pri určitých peňažných výhrach alebo prehrách, alebo pri získaní bezplatných zatočení.

Limity

Excalibur ponúka flexibilné možnosti stávkovania s 20 stávkovými líniami a štyrmi úrovňami stávok, ktoré vám pomôžu prispôsobiť výšku stávky. Hodnota mincí sa pohybuje od 0,01 do 1,00, takže vaša minimálna stávka na zatočenie je iba 0,01 a maximálna 80,00. Vyhrajte až 120 000 mincí naraz.

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil