Eye of Atum logo stars-4.8

Hodnotenie: 4.8 / 5

Eye of Atum

 • Dátum vydania
  24.03.2022
 • Typ hry
  Slot mriežky 5x3
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.20%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Vysoká
 • Maximálna expozícia
  x2000
 • Podporovaný OS
Eye of Atum image
Hrajte Eye of Atum zadarmo
Eye of Atum zadarmo

Eye of Atum: Prehľad slotu

Eye of Atum je online automat od poskytovateľa softvéru Play’n GO, ktorý kombinuje dve obľúbené veci v štúdiu. Jedným z nich je trvalý záujem Play’n GO o všetko egyptské; druhou sú rozširujúce symboly. Avšak, napriek ‘of’ v názve, Eye of Atum nie je slot v štýle Book of Ra. Namiesto toho je to v podstate kópia ikonickej hry Merkur Eye of Horus, takže sa tu rozširujú iba divočiny. Ponúka však praktickú funkciu inovácie symbolov počas bezplatných zatočení namiesto rozšírenia bežných platobných symbolov. Táto funkcia je pomerne účinná, ale nie je to žiadny veľký surovec Play’n GO. Naopak, Eye of Atum je dosť slabý, čo je škoda, pretože neuspokojivé čísla nenahrádzajú bežný vizuál, ktorým Eye of Atum disponuje. Uvidíte, poďme sa na to pozrieť.

Eye of Atum vyzerá, no, vyzerá jednoducho, naozaj. Je to zreteľnejšie, pretože pochádza zo štúdia známeho vytváraním pútavých slotov. Nie je prekvapením, že v Eye of Atum je trochu suchozemský pocit, ako aj niečo ako uznanie predchádzajúcich slotov, ako je Book of Dead. Najpozoruhodnejšia vec na Eye of Atum je práve to, aké nevýrazné je. Podľa určitých systémov viery bol Atum prvým bohom, ktorý stvoril seba, ako aj výber iných bohov. Iní o tom diskutujú. Či tak alebo onak, Atum je poctený v automate, ktorý nesie jeho meno tým, že sa objaví na divokom symbole a je kľúčom k najkrajším momentom Eye of Atum.

Play’n GO môže mať povesť vytvárania veľkých a náročných egyptských automatov, ale Eye of Atum nie je presne jedným z nich. 2 000-násobný potenciál nie je veľký, hoci bol porovnaný s pomerne nestálym matematickým modelom, hodnoteným ako 7 z 10. Keďže Eye of Atum prichádza v niekoľkých konfiguráciách, dávajte si pozor na RTP, ktoré dosahuje až 96,2 %. v predvolenom nastavení. Stávky sa dajú hrať na stolných aj vreckových zariadeniach, od 10 p/c do 100 £/€.

Ak sa hrá na hernej sieti 5×3, 10 výherných línií, hráči získajú výhru, keď sa zodpovedajúce symboly dostanú zľava doprava z prvého valca. Nízke platy zahŕňajú kráľovské karty J-A, zatiaľ čo vysoké platy tvoria päť pomerne bežných ikon starovekého Egypta, ktoré nájdete v slotoch. Zasiahnutím päťnásobnej výhry pozostávajúcej zo symbolov nízkej hodnoty získate výplatu v hodnote 10-násobku stávky, ktorá sa zvýši na 20 až 50-násobok vkladu za výhernú líniu piatich prémiových symbolov. Divočiny pristávajú na valcoch 2, 3 alebo 4 a rozšíria sa, keď pristanú, aby pokryli všetky pozície na svojom valci. Prvou povinnosťou divočiny je nahradiť všetky platiace symboly, aby ste pomohli dokončiť výherné línie.

Eye of Atum: Funkcie slotu

Mrknite a funkcie Eye of Atum vám budú chýbať, keďže ich nie je veľa. Okrem rozširovania divokých hier existuje aj bonusová hra, ktorá sa spustí, keď pristanú 3, 4 alebo 5 symbolov scatter, aby sa udelilo 12 bezplatných zatočení plus výplata 2, 20 alebo 500-násobku stávky. Keď pri bezplatných zatočeniach pristanú divoké symboly, rozšíria sa ako v základnej hre, ale zároveň vylepšia vysoko platiaci symbol s najnižšou hodnotou na valcoch na ďalší vyššie na výplatnej tabuľke. Získajte dostatok divokých a môžete upgradovať všetky prémie na symbol najvyššej hodnoty pre zvyšok funkcie. Okrem toho, pristátie 1, 2 alebo 3 divokých symbolov na zatočení udeľuje 1, 2 alebo 5 zatočení zadarmo navyše. Počet bezplatných zatočení, ktoré môžete vyhrať, je obmedzený na 150.

Eye of Atum: Slot Verdikt

Pripadá mi to, ako keby Play’n GO zavolalo práve toto. Priama hrateľnosť Eye of Atum by mohla osloviť hráčov po niečom jednoduchom a ľahkom, prípadne egyptskí veteráni automatov môžu oceniť inú verziu automatu Merkur’s Eye of Horus (ktorý bola pravdepodobne pointa tohto vydania). Je tu však niekoľko problémov, s ktorými sa v hre Play’n GO zvyčajne nestretnete, čo môže byť pre starých aj nových hráčov nepríjemné. Totiž slabý potenciál a plochý vzhľad. Zvyčajne je to naopak, keď kontrolujete vydanie Play’n GO – zvýšte veľké výherné číslo a zároveň vás oslní lesklá grafika. Na rozdiel od toho Eye of Atum neurobil nič, čo by nás zaujalo, a zostalo zaseknuté na nízkej rýchlosti po zvyšok recenzie.

Ak budeme veľkorysí, možno hráčov očarených hrateľnosťou v štýle Eye of Horus zaujme rozširujúci sa divoký/vylepšený symbol od Eye of Atum. Divočina je zďaleka vrcholom šou. Ak nastane vysnívaný scenár zvýšenia všetkých vysokých platov na najvyššiu prémiu, potom je myšlienka dosiahnuť pevné výhry takmer pri každom roztočení celkom atraktívna. Náladu zabíja skutočnosť, že maximálna výhra v Eye of Atum bola obmedzená na 2 000-násobok stávky. Ak by to bolo vyššie, Eye of Atum by možno dávalo väčší zmysel, ale nízky potenciál, jednoduchý vzhľad a obmedzená hrateľnosť prispeli k slotu, ktorý sa sotva dokáže udržať nad priemernosťou.

To je jednoducho škoda, pretože rozširujúca sa divočina schopnosť upgradovať platobné symboly je výherná funkcia. Určite si to užívajú hráči v iných hrách Eye of Horus už mnoho rokov. Ak by bol Play’n GO o niečo štedrejší s výplatami, mohlo by to pomôcť zabrániť tomu, aby sa Eye of Atum cítil, ako keby ste sa uspokojili s druhým najlepším.

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil