Mirror Mirror logo stars-4.4

Hodnotenie: 4.4 / 5

Fairytale Legends: Mirror Mirror

 • Dátum vydania
  24.07.2018
 • Typ hry
  Slot mriežky 5x3
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.48%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Nízka/Stredná
 • Maximálna expozícia
  x1800
 • Podporovaný OS
Mirror Mirror image
Hrajte Fairytale Legends: Mirror Mirror zadarmo
Mirror Mirror zadarmo

Slot Fairytale Legends: Mirror Mirror Slot

„Zrkadlo, zrkadlo, na stene, aký je zo všetkých najkrajší päťvalcový automat 243 spôsobov, ako vyhrať, založený na rozprávke o Snehulienke?“ povedala kráľovná. ‘’Fairytale Legends: Mirror Mirror, od NetEnt’’ odpovedalo čarovné zrkadlo a všetci žili šťastne až do smrti.

Roztočte valce tohto očarujúceho hracieho automatu a môžete tiež žiť celkom šťastne, pretože prichádza s opakovaním valca, náhodnými funkciami v hre, bonusovými zatočeniami a multiplikačnými výplatami. Fairytale Legends: Mirror Mirror je ďalšia kvalitná hra, ktorá vyzerá úžasne a dokáže vás očariť svojou vzrušujúcou hrateľnosťou. Je to tretí zo série automatov s tematikou Fairytale Legends od spoločnosti NetEnt, po ktorých nasleduje Hansel a Gretel a Red Riding Hood.

Zamyslite sa na chvíľu nad týmto automatom a uvidíte, že ide o atraktívnu hru, v ktorej sa symboly točia na pozadí kopcov, s hradom ďaleko v diaľke. 3D grafika zahŕňa Snehulienku, ktorá stojí na ľavej strane, sleduje priebeh hier a oslavuje každé víťazstvo s vami.

Švédska spoločnosť NetEnt sa preslávila vývojom online a mobilných optimalizovaných automatov so vzrušujúcimi funkciami spolu so špičkovou grafikou. So všetkými ich hrami licencovanými množstvom úradov pre hazardné hry a certifikovanými pre fair play je k dispozícii široký výber dôveryhodných a spoľahlivých kasín NetEnt. Máte možnosť hrať bezplatné video automaty Fairytale Legends: Mirror Mirror alebo získať skutočné peňažné odmeny so stávkami už od 0,30 za zatočenie.

Víťazné spôsoby

S formátom 243 Ways to Win stačí priložiť zodpovedajúce symboly na susedné valce z ľavej strany, aby ste vyhrali cenu. Najmenšie odmeny získate, keď uvidíte symboly hracích kariet 9 až A, pričom tieto žiarivé ikony vyplácajú medzi 15 a 25 mincami pri pristávaní na všetkých valcoch.

Každý z lampáša alebo diamantu vypláca 10, 20 alebo 50 mincí pri pohľade na tri, štyri alebo všetkých päť valcov zľava, zatiaľ čo kráľovná a Snehulienka (alebo princezná, ako ju NetEnt nazval), sú obe. v hodnote 15, 30 alebo 75 mincí. Položte logo hry na valce jedna a dva a nazbierajte päť mincí s tromi, štyrmi alebo piatimi príkladmi tohto symbolu v hodnote 30, 60 alebo 150 mincí. Prekvapivo tu nie je žiadny divoký symbol, ale so siedmimi bonusovými funkciami, ktoré sa spustia, hráči v skutočnosti ani jeden potrebovať nebudú.

Bonusy v hre

Opätovné odozvy sa udelia, keď magické zrkadlo pristane na strednom valci v akejkoľvek základnej hre. Potom sa zobrazí buď kráľovná, alebo princezná, zatiaľ čo všetky príklady postavy, ktoré už sú v pohľade, spolu so zrkadlom zostanú uzamknuté na mieste, aby ste ich mohli voľne opakovať. V ktorejkoľvek základnej hre ste mohli vidieť aj náhodne spustené funkcie, vrátane zrkadla umiestneného na stredový kotúč po otočení, čím sa spustí respin.

K dispozícii je tiež zaručená výhra z funkcie Fairy Surprise, vďaka ktorej sa symboly postupne transformujú na akýkoľvek symbol strednej hodnoty, až kým sa nevytvorí výherná kombinácia. V bonuse Rozprávková mágia sa na valcoch prekryje náhodný zhluk piatich až siedmich symbolov strednej hodnoty počas jedného zatočenia.

Pozrite sa na tri extra funkcie

Ak sa bonusový symbol dostane na valce jedna, tri a päť v akomkoľvek točení, môžete si vybrať z troch špeciálnych funkcií. Je tu tiež šanca, že len dva bonusové symboly v nevýhernom točení spôsobia, že sa kúzlom objaví tretí symbol. Tri zlaté škatule sú zoradené a vy si jednu z nich vyberiete, aby ste zistili, ktorá vlastnosť sa skrýva vo vnútri.

Bonus za ťažbu sa odohráva hlboko v jaskyni, kde je vidieť deväť farebných kryštálov. Vašou úlohou je rozbiť každého krompáčom a odhaliť výhry od 50 do 500 mincí v každom. Funkcia Coin Win je veľmi jednoduchá výplata rovnajúca sa 15-násobku celkového vkladu Funkcia Free Spins pozostáva z 10 bonusových hier, počas ktorých sa zrkadlo môže objaviť na akomkoľvek mieste a premeniť sa na kráľovnú alebo princeznú.

Magické možnosti stávkovania

S iba 0,10 potrebnými na hranie o skutočné peniaze a maximálnou stávkou 100,00 na zatočenie si každý nájde úroveň stávky, ktorá dokonale vyhovuje jeho bankrollu. Jednoducho prejdite cez možnosti hodnoty mincí, upravte hodnoty a potom sa rozhodnite, koľko mincí budete mať v hre. Ide o rýchle a jednoduché nastavenie, ktoré je ešte jednoduchšie vďaka tlačidlu Max Bet, ktoré fixuje stávky jediným kliknutím.

So systémom 243 Ways to Win si nemôžete vybrať a vybrať počet výherných línií, ktoré chcete aktivovať. Celá hra je vždy aktívna, takže zakaždým, keď na valcoch z ľavej strany uvidíte dostatok zodpovedajúcich symbolov, vyhrávate cenu.

Ak si chcete sadnúť a sledovať, ako sa valce točia znova a znova, stačí aktivovať funkciu Auto. Môžete ich prinútiť, aby sa zastavili, keď váš hotovostný zostatok dosiahne určitú úroveň, alebo keď sa spustí funkcia, takže herný softvér bude robiť všetku tvrdú prácu, zatiaľ čo vy budete dúfať, že budete sledovať prichádzajúce výhry.

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil