Fat Frankies logo stars-4.8

Hodnotenie: 4.8 / 5

Fat Frankies

 • Dátum vydania
  10.03.2022
 • Typ hry
  Slot mriežky 5x3
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.20%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Stredná
 • Maximálna expozícia
  x6000
 • Podporovaný OS
Fat Frankies image
Hrajte Fat Frankies zadarmo
Fat Frankies zadarmo

Fat Frankies: Prehľad slotov

Ak ste si užili všetku zdravú výživu ovocia a príležitostne zeleniny, online automatov je veľa, tu je cheat day jedlo, ktoré by ste mohli hľadať. Politicky nesprávne nazvaný Fat Frankies je online automat od Play’n GO, ktorý oslavuje skromné cestné food truck a všetky jeho pochúťky z mastného jedla. Robí to odzbrojujúcim kresleným spôsobom a zároveň ponúka ponuku funkcií, ako sú Burger Bonanzas, Flip the Tip, Greasy Wilds a 5 Star Spins.

Ako už bolo spomenuté, Play’n GO navrhol Fat Frankies v kreslenom štýle pripomínajúcom také predstavenia ako Bob’s Burgers alebo dokonca Simpsonovci – okrem iného. Má každodenný, nenútený vzhľad, ktorý majú niektoré karikatúry, vďaka ktorým sa dajú ľahko sledovať a rovnako ľahko ospravedlniť ich vulgárnejšie momenty. Frankiesov food truck je hostiteľom 5-valcovej hernej siete s 243 výhernými spôsobmi, ktorá prinajmenšom vyzerá, že by prešla hygienickou kontrolou. Nevidíme veľa Frankieho, ale jeho produkcia je rozstrekovaná na všetkých piatich valcoch ako spadnutý hustý otras.

Keď už hovoríme o poklese, Play’n GO vytočil späť volatilitu pre Fat Frankies, ohodnotil ju ako strednú alebo 6 z 10, aby som bol presnejší. Ako obvykle, RTP prichádza v niekoľkých konfiguráciách, pričom 96,2 % je najvyššia hodnota, pričom v závislosti od trhu klesá na úroveň pod 90 %. Pred prijatím objednávky si hráči nastavia stávky od 10 p/c do 100 £/€ za zatočenie, zatiaľ čo mastné hranie bolo možné na stolných aj vreckových zariadeniach.

Pristátie troch až piatich zodpovedajúcich symbolov zľava doprava tvorí výhernú kombináciu. Všetky symboly boli prispôsobené pre hru, ako napríklad poháre na nealkoholické nápoje používané na zobrazenie štyroch symbolov kariet s nízkou výplatou. Tie majú hodnotu 0,5 až 0,8-násobku vášho vkladu za päť kusov. Ďalej v ponuke sú prémiové symboly – hranolky, tacos, párky v rožku a hamburgery, ktoré majú hodnotu 2 – 10-násobku stávky na päťkový rad. Zaokrúhľovaním symbolov je zatiaľ divoký symbol dolárov a centov, ktorý nahrádza niektorý z výplatných symbolov a má tiež hodnotu 10-násobku stávky na líniu piatich divokých symbolov.

Fat Frankies: Funkcie automatu

Fat Frankies ponúka štyri funkcie, ktoré sa aktivujú, keď 3 bonusové symboly pristanú na valcoch 1, 3 a 5. Ďalej sa náhodne udeľuje jeden z týchto bonusov:

 • Burger Bonanza – Resp sa spustí tam, kde môžu pristáť iba symboly burgerov. Symboly burgerov sú lepkavé a zakaždým, keď zasiahne nový, je udelená extra odozva, celkovo až 15. Keď nepristane žiadny nový burger, funkcia končí.
 • Flip the Tip – Sú odmenené tri mince a hráči sa ich snažia dostať do nádoby s tipmi. Zakaždým, keď sa vám to podarí, získate jednu mincu navyše a kreditná cena sa zvýši z 5x na 2500x. Mince, ktoré minuli nádobu, sa stratia a funkcia sa skončí, keď sú všetky vaše mince preč alebo keď sa vyhrá hlavná cena.
 • Greasy Wilds – Jednoduché zatočenie s 1-5 náhodnými divokými valcami.
 • 5 točení hviezd – na začiatku sa udeľuje 10 bezplatných točení pomocou špeciálneho symbolu hviezdy. Akékoľvek pristátie hviezdy na valcoch zvyšuje multiplikátor o +1 až do maximálnej hodnoty x6. Hviezdy tiež pridávajú +2 bezplatné zatočenia k zostávajúcej sume, až do maximálnej výšky 20.

Fat Frankies: Slot Verdikt

Niet pochýb o tom, že ovplyvnený témou, Fat Frankies pôsobili ako hamburger, ktorý sa nesnaží byť ničím iným ako slaným, kalorickým hitom. Vynakladá malé alebo žiadne úsilie na to, aby bol zdravý – v dobrom slova zmysle. Všetko, od grafiky, efektov, atmosféry a funkcií, doslova pôsobí ako rýchle občerstvenie. Je to, ako keby sa časť vás chcela vydať po hlavnej ceste do najbližšieho obchodu priateľského k pasu, ale jednoducho nedokážete odolať výbuchu chuti, na ktorý sa dá spoľahnúť mäso uvarené v masti a zaliate majonézou alebo horčicou.

Shoot, skoro sme zabudli, že sme tam ani na sekundu recenzovali hru a nie reštauráciu. Ak sa držíme metafory jedla a zdá sa, že to nemôžeme nechať tak, potom jednoduchosť Fat Frankies môže byť po chvíli trochu nevýrazná. Nikto nemôže donekonečna hádzať hranolčeky do pasce? Nakoniec sa zmenšujúce sa zisky určite nakopnú, takže predstava len jedného ďalšieho poteru bude neznesiteľná. Tak je to s jednoduchým nastavením Fat Frankies, ktoré je zábavné na pár roztočení; možno aby ste videli, čo všetky štyri funkcie dokážu, potom keď to urobíte, novinka začne kolísať. Výherný potenciál je medzitým v poriadku, maximálne 6000-násobok stávky. Pravdepodobne je to možné počas 5 zatočení hviezd s x6 vo vrecku a plných 20 zatočení. Okrem toho je najlepšou stávkou pravdepodobne Flip the Tip, kde by 2 500-násobná hlavná cena nebola zlou cenou útechy.

Fat Frankies je zábavná hra plná funkcií a vynikajúcich animácií z Play’n GO, ktorá je trochu odlišná od toho, čo zvyčajne robia. Jeho stredne prchavá povaha mu bráni v tom, aby sa skutočne presadil, no nie je ťažké vidieť, ako sa niektorí hráči oddávajú tomu, čo Fat Frankies ponúka, ako napríklad prefíkané polnočné občerstvenie.

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil