Feline Fury logo stars-4.5

Hodnotenie: 4.5 / 5

Feline Fury

 • Dátum vydania
  24.09.2020
 • Typ hry
  Slot mriežky 5x3
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.20%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Stredná
 • Maximálna expozícia
  x5000
 • Podporovaný OS
Feline Fury image
Hrajte Feline Fury zadarmo
Feline Fury zadarmo

Feline Fury: Prehľad slotov

Vývojár Play’n GO bol buď zasiahnutý kreatívnym bleskom, alebo sa zúfalo ponáhľal z čudného slotu, aby dodržal svoj napätý plán výroby. Či tak alebo onak, Feline Fury je zvláštna, plná druhého najpopulárnejšieho domáceho maznáčika na svete, mačiek. Napriek tomu to nie sú domáce mačky, ani nie sú prezentované super roztomilým spôsobom, ako sú často v slotoch. Tu nájdete obchodné mačky, mystické mačky, pirátske mačky… ste stále s nami? Keď vás prevedieme surrealistickým svetom Feline Fury, budete musieť na chvíľu zastaviť neveru.

Nielenže máme čo do činenia s množstvom mačiatok, ale tiež sa vraciame do stredoveku, aby sme to urobili. Nepýtaj sa prečo. 5-valcový herný priestor s 20 výhernými líniami stojí pred hradným hradom počas náladového sivého dňa na lyžiach. Možno je pochmúrne prostredie súčasťou toho, prečo sú tieto mačky také zúrivé? Mačky majú radi teplo a starý hrad s vysokým stropom plný prievanových miestností by bolo ťažké vykúriť. Je to skutočne zvláštny pohľad, ale poďme na to teraz.

Hráči sa pripájajú k zúrivosti výberom stávok od 20 p/c do 100 £/€ na zatočenie na všetkých zariadeniach. Štatistiky matematického modelu umožňujú upokojujúce čítanie, pretože mnohé z nich sú bežné čísla Play’n GO. To nie je zlé, pretože štúdio neustále vytvára spoľahlivé štatistiky, ako je predvolená RTP 96,2%. Volatilita je nižšia, ako zvyčajne nájdete, jej stredné nastavenie má oficiálne hodnotenie 6/10. Možno si myslíte, že volatilita by bola vyššia, keďže tieto mačky sú také šialené, ale toto je hra plná nepredvídaných zvratov. K miere výhier prispieva niekoľko funkcií a celkový potenciál je ďalšou spoľahlivo solídnou sumou Play’n GO.

Zapojené symboly vás prinútia pokrútiť hlavou alebo sa smiať nad absurdnosťou toho všetkého. No, možno nie nízke platy v štvorkartovej farbe, ale vysoké platy pozostávajú z Mystic Cat, Captain Cat, Cat Merchant a nakoniec Cat-at-Arms. Aby som bol spravodlivý, všetci vyzerajú z niečoho dosť zmätení. Pokiaľ ide o hodnotu, prémie sa pohybujú od 2,5 do 10-násobku vkladu za päť kusov.

Všetky symboly mačiek sa môžu počas funkcií zmeniť na divokú, ale existuje aj štandardná divoká koruna, ktorá sa môže objaviť kedykoľvek. Má rovnakú hodnotu ako najvyššia prémia a môže nahradiť akýkoľvek iný symbol okrem rozptylu zlatého grálu.

Feline Fury: Funkcie slotu

Feline Fury prichádza s 3 doplnkami – Feline Wilds, Fury Reels a Free Spins s rôznou úrovňou zložitosti. Funkcia Feline Wild sa spúšťa náhodne počas základnej hry. Tu sa 1-4 typy symbolov mačiek zmenia na divoko, nahradia iné symboly alebo platia obvyklou sadzbou.

Keď je funkcia Feline Wilds aktívna, existuje šanca, že spustí až 5 Fury Reels. Akékoľvek mačacie divočiny pristávajúce na Fury Reel sa rozšíria, aby vytvorili celý kotúč divočiny. Ak na Fury Reel pristane druhá mačkovitá šelma, použije násobiteľ x2. Tretia divoká mačka na Fury Reel aplikuje x3 multiplikátor. Viac ako jeden násobiteľ na výhernej línii sa spočíta.

Vrcholom je kolo bezplatných zatočení. Ak chcete spustiť 5 bezplatných zatočení, budete musieť získať rozptyl Svätého grálu na valcoch 1, 3 a 5. Cieľom tejto bonusovej hry je zbierať obleky. 12 z každého zmení zodpovedajúci symbol mačky na divokú mačku pre zvyšok funkcie. V poradí sú palice pre Mystic Cat, Diamanty pre Caption Cat, srdcia pre obchodníka a piky pre Cat-at-Arms. Akonáhle je spustený prvý Feline Wild, Fury Reels sa stanú možnými, čím sa do kola dostanú ich multiplikátory. Každé pristátie rozptylu počas bezplatných zatočení pridáva k celkovému počtu ešte jeden.

Feline Fury: Slot Verdikt

kde začať? Feline Fury je jednou z tých zvláštnych hier, ktorým sa jednoducho musíte poddať a ísť s nimi, aby ste z nej vyťažili maximum. Je to ako zdĺhavé pôsobenie na YouTube, keď skončíte v cudzom kúte a premýšľate, ako ste sa tam dostali. Potom opäť, skryté nugety sa niekedy nájdu tam, kde ich najmenej čakáte. Je nepravdepodobné, že Feline Fury bude jedným z tých pre mnohých hráčov, ale môže existovať káder, ktorý je oproti tomuto v mačacom nebi. Iní budú bojovať s úrovňou nereálnosti a budú si priať, aby bola Feline Fury vykastrovaná vo fáze rysovacej dosky.

Sú teda mačky hrajúce ľudské roly v stredovekom prostredí geniálne, alebo sme svedkami toho, ako Play’n GO škriabe dno suda, pokiaľ ide o témy? Všetci vieme, akí plodní sú títo chlapci. Narazili na kreatívnu stenu a boli nútení prehrabávať sa v odpadkovom koši starých odhodených nápadov, aby našli nejakú starú vec, ktorú by mohli vyhodiť von?

Potom znova, z času na čas potrebujete takéto veci vo svojom živote. Kúsok čudáctva nikdy nezablúdi, práve naopak. Mačiatka v stredovekom cosplayi však môžu byť príliš veľa aj pre tú najotvorenejšiu myseľ. 5000-násobok potenciálu stávky v hre môže zmierniť akúkoľvek averziu, aj keď túto úroveň odmeny nájdete v mnohých hrách Play’n GO.

Feline Fury môže byť šialená, ale hranie nie je zlé vďaka svojim dobrým funkciám a potenciálu. Pre hardcore to nemusí byť dosť prchavé, no každého, kto hľadá nádych šialenstva alebo brilantnosti, môže tento predpoklad prilákať.

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil