Finn’s Golden Tavern logo stars-4.4

Hodnotenie: 4.4 / 5

Finn’s Golden Tavern

 • Dátum vydania
  04.12.2019
 • Typ hry
  Slot mriežky 5x5
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.1%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Stredná/Vysoká
 • Maximálna expozícia
  x1000
 • Podporovaný OS
Finn’s Golden Tavern image
Hrajte Finn’s Golden Tavern zadarmo
Finn’s Golden Tavern zadarmo

Ako hrať Finn’s Golden Tavern

Finn’s Golden Tavern™ je zameraný na mobil, podobne ako originál, a využíva slávneho víriaceho mechanika. Hra je 5-valcový, 5-riadkový video automat s divokým symbolom, truhlicou s roztočením zadarmo, zatočeniami zadarmo s multiplikátorom a bonusom na mince a 2 rôznymi náhodnými funkciami. Tiež prináša návrat populárnych špirálových navijakov… s obratom!

Téma, zvuk a grafické prvky zavedú hráčov na pohlcujúcu cestu, od plavebného kompasu až po pásku cez oko na symboloch Divokej hviezdy. Kombinácia vzrušujúcich funkcií a dynamických špirálových kotúčov vytvára skutočné herné dobrodružstvo.

Vlastnosti

Wilds

V tejto hre každá normálna výhra, ktorú získate, zničí výherné symboly a na ich mieste zanechá divočinu. Divoké symboly nahradia akékoľvek iné symboly a pomôžu tak vytvoriť výherné línie. Výhry Wilds však nevytvoria ďalšie symboly Wild,

Funkcia náhodných mincí

Ak sa symbol na hrudi zatočenia zadarmo nachádza v bezprostrednej slučke symbolov okolo centrálnej pozície, možno náhodne aktivovať funkciu náhodných mincí, ktorá mení symboly nízkej výplaty na symboly mincí.

Funkcia Fist Slam

V hlavnej hre na nevýhernom točení je možné náhodne aktivovať funkciu Fist Slam a posunúť symbol mince tak, aby sa vygenerovala výhra. Táto funkcia posunie umiestnenie mince na valcoch, aby bola zaručená výhra.

Mince Ahoj

V tejto hre má každý symbol mince na valcoch priradenú hodnotu. Akákoľvek skupina 3 alebo viacerých symbolov mincí vypláca súčet všetkých hodnôt mincí v zápase. Hráči musia spojiť 3 alebo viac symbolov mincí, ale nemusia mať rovnakú hodnotu.

Finn’s Golden Tavern Bezplatné zatočenia a bonusy

Na začiatku každého točenia začína pokladnica na začiatku špirálových kotúčov. Ak sa hráčovi podarí získať dostatok po sebe nasledujúcich výhier, aby sa truhlica dostala do stredu, odomkne bonusové kolo bezplatných zatočení. Dostanete päť bezplatných zatočení, počas ktorých sa s každým vytvoreným Wild symbolom zvyšuje multiplikačný bonus. Naplňte meradlo piatimi divočinami, aby ste zvýšili násobiteľ výhry o jeden.

Záver

Finn’s Golden Tavern™ je zábavná hra, ktorá má čo ponúknuť. Lavíny a náhodné funkcie v základnej hre oslovia príležitostných hráčov, ktorí hľadajú zábavu, zatiaľ čo zvyšujúci sa multiplikátor v bezplatných zatočeniach pritiahne hráčov, ktorí hľadajú veľký výherný potenciál – multiplikátor nemá žiadne obmedzenie!

Pre hráčov, ktorí zažili prvý zápas, ideme iným smerom. Toto je nové dobrodružstvo s inovatívnym, ľahko pochopiteľným výplatným mechanizmom a vyšším výplatným potenciálom. Je to veľmi očakávaná epizóda 2 Finnovho dobrodružstva!

V hre Finn’s Golden Tavern™ sa hráči sústredia na vzrušujúci symbol hrude, ktorý sa dostane do centrálnej pozície na valcoch, aby spustil roztočenia zadarmo so zvyšujúcim sa násobiteľom výhry. Medzitým budú hráči neustále vidieť potenciál v hre s Wilds generovanými po každom víťazstve v kombinácii s Avalanches a všetkými extra mincami z náhodných funkcií!

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil