Fire Joker Freeze logo stars-4.2

Hodnotenie: 4.2 / 5

Fire Joker Freeze

 • Dátum vydania
  22.04.2021
 • Typ hry
  Slot mriežky 3x3
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.18%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Stredná
 • Maximálna expozícia
  x1000
 • Podporovaný OS
Fire Joker Freeze image
Hrajte Fire Joker Freeze zadarmo
Fire Joker Freeze zadarmo

Fire Joker Freeze: Prehľad slotov

Séria Joker od Play’n GO sa spúšťa opätovnou návštevou jedného z najpopulárnejších titulov v rade, Fire Joker (2016). Aktualizovaná verzia, Fire Joker Freeze, sa so vzorcom príliš nezaoberala, okrem pridania ďalšej funkcie, zmrazenej dimenzie prostredníctvom nového symbolu a mierne zvýšeného výherného potenciálu. Fanúšikovia Fire Joker sa však určite nemusia obávať, jadro hry zostáva takmer úplne rovnaké.

To isté možno povedať o vzhľade Fire Joker Freeze, kde hráči dostanú mriežku 3×3 podloženú červeným pozadím s diamantovým vzorom, ktoré sa nachádza v prvom. Základné je jedno slovo, ale svoju prácu zvládne, ak jediné, po čom skutočne túžite, je jednoduchá hra s ovocím. Prirodzene, pre váš pôžitok z počúvania sa rozbehne funky sprievodná skladba. Je to všetko nevzrušene všeobecné, aj keď to často súvisí s územím v týchto druhoch hier, kde sa všetko zameriava na rýchle akcie odohrávajúce sa na mriežke.

Veci sa príliš nezmenili ani matematicky povedané. Predvolené RTP je o niečo štedrejšie ako predtým, kde Fire Joker Freeze prichádza s teoretickou hodnotou 96,18% – alternatívne 94,20% alebo dokonca nižšou v závislosti od toho, kde hráte. Volatilita zostáva tiež na strednej úrovni (hodnotenie 6 z 10), takže v žiadnom prípade nejde o automat typu všetko alebo nič. Pokiaľ ide o výherné možnosti, zvýšili sa o 20 %, pričom sa zvýšili z 800-násobku na 1000-násobok v jednom otočení, čo fanúšikovia určite ocenia.

S 5 pevnými výhernými líniami sa výherné kombinácie tvoria z 3 zodpovedajúcich symbolov, ktoré sa nachádzajú na nich. Symboly sú nahromadené, takže je možné získať výhry na celej obrazovke, na čom sú postavené funkcie. Okrem nového symbolu ľadového žolíka sú všetky ostatné rovnaké, kde dostaneme „X“, čerešne, citróny, hrozno, slivky, BAR, hviezdy a 7. Hodnoty týchto symbolov sa líšia od 4 do 40-násobku vášho vkladu. Ľadový žolík sa pripojí k Fire Jokerovi ako 2 divoké symboly hry. Obidva žolíky nahrádzajú všetky symboly a majú hodnotu 100-násobku stávky na rad 3.

Fire Joker Freeze: Funkcie automatu

Fire Joker Freeze väčšinou dokáže veci zjednodušiť, ale hromady symbolov, odozvy a výherné kolesá dokážu posypať pár vzrušením. Po prvé, funkcia Respin of Ice sa spustí, keď symbol ľadového žolíka pristane na nevýhernom točení. Ľadový žolík je uzamknutý na mieste a roztiahne sa, aby pokryl všetky pozície na cievke. Potom sa všetky ostatné valce otáčajú, aby ste získali ďalšiu šancu na výhru.

Ak pri nevýhernom točení pristanú 2 kôpky symbolov, spustia funkciu Respins of Fire. V tomto prípade sú 2 stacky držané, zatiaľ čo tretí valec sa otáča, aby ste získali druhú šancu na výhru.

Ak sa vám podarí naplniť mriežku rovnakým symbolom výplaty alebo ohňovými alebo ľadovými žolíkmi, získa sa Koleso ohňa a ľadu. Aby sme vám pomohli, ak sú k dispozícii 2 kôpky rovnakého symbolu plus ľadový žolík na druhom valci, ľadový žolík sa rozšíri na hromádku a spustí funkciu Koleso ohňa a ľadu.

Koleso obsahuje 4 úrovne zobrazujúce multiplikátory alebo symboly snehových vločiek. Vždy to začína na vnútornej úrovni, pokiaľ to nespustí ľadový žolík. Ak 1, 2 alebo 3 stacky žolíka spustili koleso, začína sa na úrovni 2, 3 alebo 4. Ak sa koleso zastaví na snehovej vločke, hráči postupujú na ďalšiu úroveň, kde sú väčšie multiplikátory. V najlepšom prípade si môžete vybrať násobiteľ x20, ktorý sa použije pri spúšťacom roztočení.

Fire Joker Freeze: Slot Verdikt

Ako sa hovorí: „Ak to nie je pokazené, neopravuj to“, tak prečo nevyhadzovať sloty Joker, kým sa zoradí dostatok tipujúcich, aby si ich mohli vyskúšať. Tento má trochu histórie a je pokračovaním Fire Jokera. Takže ak prvý otriasol vaším svetom, potom to bude aj Fire Joker Freeze so svojimi extra funkciami a väčšími multiplikátormi. Ak ste nehrali prvého Fire Jokera, je to v poriadku; za pár nanosekúnd budete vedieť, či sa jej pokračovanie hodí. Pre tých, ktorí nemajú radi tento druh hier, Play’n GO neurobilo nič, čo by vás presvedčilo o opaku. Pre zvyšok si to rozoberme a uvidíme, prečo by ste si mohli vybrať tento z nespočetného množstva iných.

Jedným z pozitív pre príležitostných hráčov je ľahká a svieža povaha hry. Fire Joker Freeze sa pohybuje stabilným tempom, stredná volatilita by mala umožniť predĺženie hracieho času a nie je toho veľa, s čím by ste sa mali vyrovnať, pretože je to všetko veľmi známe. Ak prižmúrite oči, môžete ľahko zabudnúť, akú hru vlastne hráte, pretože je taká podobná ostatným. Na druhej strane, maximálna výhra je stále dosť nízka, a to aj napriek niektorým statným multiplikátorom, ktoré ponúka koleso cien. Najviac, v čo môžete dúfať, je hotovostná výplata v hodnote 1 000-násobku vášho vkladu. Možno to nie je až také zlé pre hru 3×3, pretože v poriadku peniaze sa dajú vyhrať pri akomkoľvek roztočení, ktoré spustí funkciu Wheel of Fire and Ice. Ďalšia vec týkajúca sa maximálnej výhry je, že pravdepodobnosť jej výskytu raz za 109 878 zatočení je nižšia ako čísla, ktoré zvyčajne vidíme.

Aby som si požičal ďalšie príslovie, rôzne ťahy pre rôznych ľudí. Niet pochýb, že tu bude miesto pre Fire Joker Freeze. Ak chcete, aby to bolo jednoduché, neformálne, staromódne a jednoducho vyzerajúce – strieľajte, rýchlo spustite Fire Joker Freeze. Pre kohokoľvek iného bude mať problém vyvolať niečo viac, než len malý povzdych.

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil