Fire Toad logo stars-4.6

Hodnotenie: 4.6 / 5

Fire Toad

 • Dátum vydania
  08.04.2021
 • Typ hry
  Slot mriežky 5x4
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.20%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Vysoká
 • Maximálna expozícia
  x5000
 • Podporovaný OS
Fire Toad image
Hrajte Fire Toad zadarmo
Fire Toad zadarmo

Fire Toad: Prehľad slotu

V skutočnom živote môže existovať stvorenie nazývané ropucha ohnivá, ale Play’n GO sa mu vyhýbalo, aby pri navrhovaní farebného automatu Fire Toad prišiel s vlastným tvorom. Jedným z darčekov je plameň, ktorý preteká na hlave kráľa Ohnivej ropuchy. Druhý je dosť bizarný, no zároveň zábavný príbeh. V ohnivej krajine Cash-a-Mundo neustále vybuchujú sopky, z ktorých v kotli pary kvapká láva do mora. Čo je na tomto ostrove zvláštne, je zmes ohňa a vody, z ktorej vznikol legendárny druh Ohnivej ropuchy. Ohnivá ropucha sa rýchlo rozvíja zo štádia pulca až po dospelých, čo je dobrá správa pre hráčov, pretože čím sú vyspelejší, tým je ich hodnota väčšia.

Môže to znieť trochu zvláštne, ale Play’n GO pekne spojilo postupnosť rastu s funkciou inovácie symbolov. Znamená to tiež, že Fire Toad je príťažlivo jasná hra, ktorá sa hrá na 5×4, 1024 výplatnej sieti, na pozadí ostrova Cash-a-Mundo, kde je všetko tajomne zaparené tam, kde sa láva stretáva s morom – proces je rovnako kreatívny ako deštruktívny. . Celá scenéria je trochu Isla Nublar; Napriek tomu je toto prostredie obývané oveľa benígnejšími tvormi ako bandou nahnevaných, geneticky modifikovaných dinosaurov.

Každý, kto má záujem byť svedkom životného cyklu Ohnivej ropuchy, tak môže urobiť na akomkoľvek zariadení, kde možno nastaviť stávky od 10 p/c do 100 £/€ za zatočenie. Sopečné ostrovy môžu byť definíciou volatility, ale Fire Toad nie je až taká nepredvídateľná. Napriek tomu hodnotenie volatility 7 z 10 znamená, že hráči by sa mali pripraviť na nejaké sústo. Dávajte si pozor aj na premenlivú hodnotu RTP, kde je optimálna úroveň 96,20 %.

Hra hádže mince, keď 3 až 5 rovnakých symbolov pristane vedľa valca úplne vľavo – každý riadok je v poriadku. Symboly so strednou až super vysokou mzdou zobrazujú Ohnivú ropuchu v 5 rôznych životných štádiách od bábätka po kráľa, pričom 5-krát dlhé kombá majú hodnotu 1 až 5-násobku vášho vkladu. Zvyšné 4 symboly sú točiace sa kartové farby – palice, diamanty, srdce a piky. Je tam divoký symbol, ktorý sa zdvojnásobuje ako rozptyl, takže sa mu budeme venovať ďalej.

Fire Toad: Funkcie slotu

Fire Toad využíva dve bonusové funkcie, z ktorých obe sa točia okolo vylepšenia symbolov v tej či onej forme. Pristátie presne 2 symbolov scatter spustí menší modifikátor. Pomocou tejto funkcie sa náhodne vyberie 1 symbol ropuchy a všetky menšie symboly ropuchy v zobrazení sa premenia na tento. Vaša výplata sa potom vypočíta po transformácii; táto funkcia však nezaručuje výhru.

Éterický motýľ je divoký aj rozlietaný. Ako divoký nahrádza akýkoľvek výplatný symbol a dopĺňa výhernú kombináciu. Ako scatter, 3, 4 alebo 5 v zobrazení udeľuje 9, 12 alebo 15 bezplatných zatočení na odštartovanie bonusovej hry. Navyše, rozptyly spúšťajú výplatu až 250x za 5 na valcoch. Bonusovú hru je možné spúšťať na neurčito a 3, 4 alebo 5 rozptylov vám doplní 3, 4 alebo 5 zatočení zdarma navyše.

Teraz, počas bezplatných zatočení, je už najmenšia ropucha vylepšená o 1 veľkosť. Pri opätovnom spustení funkcie sa upgradujú aj symboly strednej a vysokej mzdy. Vylepšenia majú stanovené poradie, kde sa najnižší nekartový symbol farby zmení na ďalší na výplatnej tabuľke. Optimálna situácia je mať aktívne iba symboly kráľa ohnivých ropúch.

Fire Toad: Slot Verdikt

Mimo ázijských automatov často nenarazíte na príliš veľa ropúch, ktoré si preskakujú cestu po valcoch. Play’n GO posúvajú svoju inšpiráciu o krok ďalej a prichádzajú s úplne novým imaginárnym druhom. Prinajmenšom na povrchnej úrovni tak vniesli kúsok originality. Jasné, sympatické symboly odvádzajú na chvíľu dobrú prácu, pretože pomáhajú odvrátiť pozornosť od pomerne nenáročnej základnej hry. Keďže zatočenia zadarmo sú sprevádzané iba modifikátorom dvoch rozptylových základných hier, môže sa to dosť opakovať. Fire Toad je nakoniec pomerne očarujúca, ale jednoduchá hra, vhodná pre hráčov, ktorí nechcú niečo príliš zložité.

Keď je Fire Toad v akcii, funkcia upgradu symbolov bezplatných točení rýchlo pripomenula Thunderkickov hit Pink Elephants a jeho pokračovanie. Súperiace hry nie sú úplne rovnaké, aj keď sú dosť blízko na to, aby ich bolo možné porovnávať. Témou nemusí byť bežný štýl hry GO, ale spôsob, akým sa všetky prvky Fire Toad musia zbližovať, aby dosiahli plné možnosti hry, je pre štúdio typický. Napríklad mimo symbolu Ohnivého kráľa sú ostatné prémiové hodnoty relatívne nízke, takže pri zvyšovaní závisíte od inovácie symbolu. Keď sa to spojí, Fire Toad môže produkovať slušné výhry až 5 000-násobok stávky. Maximálna výhra má tiež pravdepodobnosť, že sa vyskytne raz za 15 miliónov zatočení, čo je oveľa častejšie ako zvyčajne.

V konečnom dôsledku sa Fire Toad javí ako jedna z tých zvláštností, kde buď nemáte tému, alebo rodina Bufonidae jednoducho nie je vaša vec. Systém upgradovania symbolov je sľubný a môže sa zblázniť, ak postúpite dostatočne ďaleko v životnom cykle na úroveň King Toad. Avšak skutočnosť, že tento druh mechanizmu upgradu už bol vykonaný efektívnejšie a zároveň ponúka väčšie odmeny v procese inde, obmedzuje nadšenie.

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil