Flowers logo stars-4.1

Hodnotenie: 4.1 / 5

Flowers

 • Dátum vydania
  11.11.2013
 • Typ hry
  Slot mriežky 5x3
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.32%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Stredná/Vysoká
 • Maximálna expozícia
  x1500
 • Podporovaný OS
Flowers image
Hrajte Flowers zadarmo
Flowers zadarmo

Sloty na kvety

Flowers je úplne nový video automat, ktorý vám prináša spoločnosť Net Entertainment (NetEnt). Tento 5-valcový video automat s 30 výhernými líniami obsahuje 3 riadky, symboly bezplatného točenia, divoké symboly, dvojité symboly, x3 multiplikátory a 3D grafiku. Hra je kompatibilná s operačnými systémami počítačov/laptopov Mac, Windows a Linux a je tiež kompatibilná s iOS a Androidom.

Flowers je kompatibilný aj s dotykovými mobilnými zariadeniami. Hry Net Entertainment Touch maximalizujú grafické používateľské rozhranie a obsahujú mnoho ďalších dômyselných funkcií, vďaka ktorým hry skutočne vyčnievajú z davu.

Téma

Kvety rozosmejú každého, najmä tie, ktoré vám môžu vyhrať peniaze! Tieto kvety určite nie sú „prepáč“ kyticou vašej mamy. Vy rozhodujete o kombinácii stávkových línií a hodnôt mincí, aby bolo každé zatočenie také zaujímavé, ako chcete. Na základnej škole ešte nikdy nebola taká zábava! Hra je tradičná automatová hra s farebným a nápaditým nádychom. Hra ponúka jasnú a farebnú atmosféru s kvetmi, písmenami, točeniami zadarmo a divokými symbolmi. Hudba je tiež dobre skomponovaná a dokonale sa hodí k téme. Symboly Double upútajú vašu pozornosť hneď od začiatku a správne. Tieto dvojité symboly obsahujú rovnaký symbol dvakrát, takže môžete získať celkovo 10 symbolov na výhernej línii, čo môže priniesť extra vysoké zisky.

Hra a funkcie

Spustenie video automatu Flowers je rovnako jednoduché ako nastavenie počtu výherných línií. Urobte to pomocou zelených tlačidiel vedľa riadkov na ľavej strane obrazovky. Nastavenie výherných línií je možné vykonať aj kliknutím na jedno z čísel na stranách valcov. Nastavenie úrovne stávky je tiež hračka s kvetmi pomocou zelených tlačidiel vedľa tlačidiel úrovne stávky. Nakoniec si vyberte stávky výberom hodnoty mince na pravej strane obrazovky. V spodnej časti obrazovky je suma stávky na zatočenie na zaokrúhlenie možností.

Ak máte šťastie a chcete hrať všetkých 30 výherných línií na maximálnej úrovni, vyberte tlačidlo maximálnej stávky a nechajte ho bežať, aby sa valce začali otáčať automaticky. Možnosť automatickej hry vám dáva na výber, či chcete automaticky hrať určitý počet zatočení na nastavenej úrovni stávky. Okrúhle tlačidlo v strede spodnej časti obrazovky spôsobí, že sa valce roztočia a zastavia, ak chcete otáčanie rýchlo zastaviť.

Bonus

Symbol Wild je váš najlepší priateľ v kvetoch. Tento symbol zvyšuje šance na výhru, pretože môže skompletizovať výhernú kombináciu. Symbol Wild môže nahradiť iné symboly na aktívnej výhernej línii, ale nie každý symbol. Symboly, ktoré nemožno nahradiť symbolom Wild, sú symboly Free Spins a Double. Počas akéhokoľvek režimu roztočení zadarmo sa môžu objaviť symboly Stacked Wild, čo je dobrá vec! Tieto divoké symboly sa potom na niekoľko kôl prilepia na valce, aby vám poskytli ešte viac šancí na výhru a zvýšili vašu zábavu. Symboly Free Spins ponúkajú v Flowers ešte viac výherných možností. Zatočenia zadarmo sa môžu objaviť ako jednoduché a dvojité symboly. Až zo 4 symbolov Free Spins sa aktivuje režim Free Spins. Môžete vyhrať až 30 bezplatných zatočení, keď na valcoch získate 8 symbolov bezplatných zatočení. Výhry dosiahnuté v režime roztočení zadarmo sa vynásobia 3. Počas režimu roztočení zadarmo 4 alebo viac symbolov bezplatných zatočení pridajú ďalšie roztočenia zadarmo.

Limity

Možnosti stávkovania vo video automate Flowers sú rozmanitejšie ako rôzne druhy kvetov v hre. Táto hra ponúka množstvo rôznych možností stávkovania vďaka nastaviteľným nastaveniam hry. Možnosti hodnoty mincí zahŕňajú: 1 cent, 2 centy, 5 centov, 10 centov, 20 centov a 50 centov. Vzrušenie z hry sa ešte zvýši s 5 rôznymi úrovňami stávok. Úroveň stávky je počet mincí, ktoré vsadíte na výhernú líniu a zatočenie. Aby toho nebolo málo, Flowers ponúka aj 30 výherných línií. Rôzne úrovne mincí, úrovne stávok a výherné línie sa kombinujú pre širokú škálu možností stávkovania v hre Flowers.

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil