Forge of Gems logo stars-4.4

Hodnotenie: 4.4 / 5

Forge of Gems

 • Dátum vydania
  14.04.2022
 • Typ hry
  Slot mriežky 5x3
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.20%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Vysoká
 • Maximálna expozícia
  x20000
 • Podporovaný OS
Forge of Gems image
Hrajte Forge of Gems zadarmo
Forge of Gems zadarmo

Prehľad automatov Forge of Gems

Forge of Gems je nový kasínový automat od Play’n GO, kde si opäť môžeme užiť hru v rámci ich série drahokamov. Táto séria zvyčajne ponúka lukratívne nastavenie kotúča, ktoré sa počas hry môže zvýšiť v počte spôsobov výhry, pričom tentokrát môžeme získať až 36288 spôsobov výhry. V rámci ich predchádzajúcej verzie, Prism of Gems, to bol špeciálny horizontálny kotúč, ktorý poskytoval zábavu, kde mohol rozdeliť symboly a aktivovať multiplikátor. Opäť je to herné dobrodružstvo plné vzrušujúcich funkcií a teraz je čas, aby sme sa ponorili do tohto slotu a zistili, čo môžete očakávať, že uvidíte počas zatočení.

Forge of Gems je video automat od Play’n GO, ktorý má 5 valcov a 3 riadky, ktoré sa môžu počas hry zvyšovať. Toto zvýšenie počtu riadkov má za následok až 36288 spôsobov, ako vyhrať. Môžete si vybrať medzi Min.bet 0,10 a Max.bet 100. Štandardne je RTP 96,20 %, ale tento slot bol vytvorený aj s inými RTP, ktoré si môžu herní operátori zvoliť. Tieto ostatné RTP sú 94,20 %, 91,20 %, 87,20 % a 84,20 %. Hra má extrémne vysokú volatilitu, kde môžete vyhrať až 20 000-násobok stávky.

V rámci tohto herného dobrodružstva medzi trblietavými drahokamami máme niekoľko krásnych funkcií, ktoré nám pomôžu v našom úsilí o väčšie výhry. Funkcie sú Wild Symbol, Cascade, Forge Reel, Win Multiplier, Gembox a Free Spins.

Informácie o automate Forge of Gems

Dizajn hry je témou drahokamov, kde sa ocitneme pri rozpálenej peci, kde sa kujú drahokamy. V pozadí kotúčov môžete vidieť túto veľkú pec, ktorá je zapálená a osvetľuje inak tmavú miestnosť. Tento slot môžete hrať na všetkých zariadeniach, notebookoch, stolných počítačoch a mobiloch. Výhernú kombináciu vytvoríte umiestnením 3 alebo viacerých symbolov rovnakého typu na susedné valce začínajúce úplne vľavo.

Nižšie platiace symboly sú 10, J, Q, K a A. Pristátie 5 rovnakého typu symbolu vyplatí 0,3- až 0,4-násobok stávky. Vyššie platiace symboly sú drahokamy vo farbách ružovej, zelenej, žltej a modrej. Pristátie 5 rovnakého typu symbolu zaplatí 0,5- až 1-násobok stávky. Divokým symbolom hry je veľký diamant obklopený zlatom, z ktorých 5 vypláca 3-násobok stávky. Červený drahokam je symbol scatter v hre a počas zatočení môžete získať aj symboly falšovania valcov. Poďme zistiť, čo funkcie robia.

Záver automatu Forge of Gems

Je to ďalšie skvelé herné dobrodružstvo v rámci série drahokamov a tentoraz sme dorazili na miesto, kde sú tieto drahokamy kované. Rovnako ako ostatné automaty v tejto sérii, je tu opäť očarujúca a luxusná téma, ktorá preniká do hry. Jedna vec, ktorú si rýchlo všimnete, je, že tentoraz vytvorili horný valec, ktorý má 5 pozícií a je tak umiestnený nad všetkými valcami, na rozdiel od napríklad Prism of Gems, ktorý mal horný valec iba na prostredných 3 hlavných valcoch. Toto zvýšenie má za následok, že slávnostné symboly falšovacích valcov môžu pristáť na viacerých valcoch a pomôcť tak rozdeliť viac symbolov, pričom môžete získať až 36288 spôsobov, ako vyhrať. Divoké symboly hry, ako obvykle, pomáhajú generovať viac výherných kombinácií a vďaka možnosti rozloženia do viacerých pozícií je hra niekedy veľmi výbušná. Násobiteľ výhier dáva ochutnať svoju silu, keď pristane v základnej hre, ale keďže sa resetuje pred každým novým roztočením, len zriedka má čas skutočne narásť.p>

To je dôvod, prečo sa funkcia bezplatných zatočení stáva niečím, po čom veľmi túžite, kde sa násobiteľ výhry medzi zatočeniami neresetuje a ani prázdne symboly nemôžu pristáť, čo ponecháva priestor pre viac lepších symbolov. Predtým, ako budete môcť aktivovať funkciu roztočení zadarmo, musíte získať 3 alebo viac symbolov scatter, aby ste aktivovali Gembox. Táto škatuľa je určite plná šťavnatých vecí, kde môžete získať okamžité výhry a/alebo zatočenia zadarmo. Stále je to veľmi vysoký potenciál maximálnej výhry 20 000 X, ale oproti predchádzajúcej verzii 30 000 X sa značne znížil. Jeho RTP je v rovnakom rozsahu a za predpokladu, že sa použije ten vyšší, je v rámci dobrej veľkosti. Tu je veľa toho istého, ale rozšírenie navijaka určite pomáha vytvárať vzrušujúcejšie momenty. Tento špeciálny kotúč ponúka viac akcie a jeho potenciál poskytnúť až 36 288 spôsobov, ako vyhrať, pridáva do roztočení ďalšie korenie.

Forge of Gems z Play’n GO je automat, kde predchádzajúce funkcie z tejto série dostali niekoľko vylepšení a vytvorený výsledok poskytuje zábavnejšie točenia ako predtým.

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil