Free Reelin Joker logo stars-4.8

Hodnotenie: 4.8 / 5

Free Reelin' Joker

 • Dátum vydania
  17.07.2021
 • Typ hry
  Slot mriežky 3-6x1
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.17%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Stredná
 • Maximálna expozícia
  x1000
 • Podporovaný OS
Free Reelin Joker image
Hrajte Free Reelin' Joker zadarmo
Free Reelin Joker zadarmo

Free Reelin’ Joker: Prehľad automatov

Stačí pohľad na názov a snímky obrazovky, aby ste rozpoznali Free Reelin’ Joker ako ďalšiu položku v obľúbenej ponuke slotov Joker od Play’n GO. Tento redukuje všetko na to najnutnejšie, čo znamená náhradné 3-valce s 1 aktívnou výhernou líniou – a množstvom symbolov starej školy posiatych mriežkou. Ako vždy v modernom žánri ovocných automatov, hra Free Reelin’ Joker prichádza s niekoľkými doplnkami, ktoré namiešajú akciu a udržia hráčov v nedohľadne.

V súlade s voľným navíjaním, v akomkoľvek duchu, má hra priateľskejšiu atmosféru ako ostatné v rade žolíkov Play’n GO. Nemá to zlovestnosť, vážnosť alebo tajomnosť niečoho ako napríklad Chronos Joker alebo Ice Joker. Toto sa hrá v nejakom fyzickom kasíne, ako keby hráči mali súkromnú miestnosť vyhradenú na točenie Free Reelin’ Joker. Okolo hernej mriežky blikajú svetlá a kockovaná podlaha veľkej strechy sa spája so zážitkom z offline kasína. Žolík, ktorý sa objavuje na valcoch, je oveľa veselší ako ostatní, s ktorými sme sa stretli, aj keď počas funkcie Free Reelin’ Fun má strašidelné momenty, ktoré pretáčajú oči – viac o tom nižšie.

Napriek tomu, že máme iba 1 výhernú líniu, nezískame tak celkom status centového automatu, pretože stávky začínajú na 10 p/c za točenia a stúpajú na 100 £/€. Bezstarostný prístup sa prenesie aj na matematickú stránku veci, kde volatilita Free Reelin’ Joker bola ohodnotená 4 z 10, čo ju radí na spodnú hranicu strednej úrovne. Predvolené RTP je na slnečnej strane 96% alebo 96,17%, aby som bol presný, ale ako vždy, nezabudnite si to skontrolovať, pretože Play’n GO používa flexibilné RTP.

Základným cieľom hry Free Reelin’ Joker sú tri výhry svojho druhu, ale jej funkcia pridáva valce, takže sú skutočne možné aj dlhšie kombinácie – až šesť druhov. Všetky symboly, ktoré sa v hre nachádzajú, sú klasikou tohto typu automatov, vrátane sliviek, citrónov a čerešní ako najnižšej výplaty, potom jednoduchých sedmičiek alebo dvojitých sedmičiek ako najvyšších. Je tiež možné získať kombináciu zmiešaného poistného alebo zmiešaného nízkeho platu za nižšiu výplatu. Vysaďte trojicu čistých kombinácií sedmičiek, aby ste vyhrali 10-15-násobok vašej stávky alebo šestka má hodnotu 100 až 250-násobku vkladu.

Nakoniec sa dostávame k divočine Free Reelin’ Joker. Existujú dva druhy divých, štandardné a zlaté. Obidva nahrádzajú ľubovoľný výplatný symbol na dokončenie výhry a 6 bežných divokých má hodnotu 500-násobku stávky. V hernom kole sa môže objaviť iba jeden zlatý divoký a je dodávaný s pripojeným x2 multiplikátorom.

Free Reelin’ Joker: Funkcie automatu

Rovnako ako zvyšok hry, aj Free Reelin’ Joker udržiava túto časť jednoduchou. Je potrebné pokryť len jednu funkciu s názvom Free Reelin’ Fun. Ako to funguje, keď žolík pomôže vytvoriť výhru, na mriežku sa pridá ďalší kotúč. Jedinou výnimkou z tohto pravidla sú zmiešané výhry; nerozširujú sa. Napríklad, ak vám pristane slivka, citrón a žolík – navijak sa v tomto prípade nepridá.

Ak pridaný kotúč zvýši výhru, pridá sa ďalší a tak ďalej až do šírky 6 kotúčov. Keď zasiahnete 6, nepridajú sa žiadne ďalšie valce a vyplatí sa celková výhra.

Free Reelin’ Joker: Slot Verdikt

O tomto nie je veľa čo povedať. Pre hráčov po ľahkej akcii s jednou výhernou líniou v hre zameranej na žolíka by bol Free Reelin’ Joker celkom dobrou voľbou. Pravidlá sú jednoduché, funkcie sú málo a nekomplikované; všetko, čo sa vyžaduje, je sadnúť si, stlačiť otočku a potom skrížiť prsty, aby ste dostali čo najviac žolíkov. Play’n GO urobilo grafiku iskrivou, animácie hodvábne, takže to vyzerá elegantne. Prinajmenšom vizuálne je to jedna z najatraktívnejších hier s tematikou žolíkov, ktoré pochádzajú od tohto štúdia.

Odtiaľ sa presunieme k hrateľnosti, kde funkcia Free Reelin’ Fun pohlcuje hru a zároveň vytvára väčšie výhry. Táto funkcia funguje podobným spôsobom ako v hre Crazy Tooth v hre Seven 7’s. Avšak, Free Reelin’ Joker nie je nikde tak jedinečný alebo potenciálne ziskový ako Seven 7’s.

V tomto sa chcete stať žolíkmi na všetkých 6 valcoch, vrátane zlatého žolíka, aby ste prelomili hlavnú cenu hry. Urobte tak a výhra v hodnote 1 000-násobku vkladu sa blíži. Pre hráčov, ktorí radi poznajú šance, je šanca, že sa tak stane, jedna k 735 917. Inými slovami, maximálna výhra sa nebude vyskytovať často, ale nižšia volatilita znamená pravidelné výhry pre hráčov, ktorí majú radi neustále, aj keď maličké zásahy, ktoré ich udržujú v zábere.

Je fér povedať, že hardcore gambleri nájdu o Free Reelin’ Joker len málo, aby sa o tom rozplakali. Na druhej strane by to bolo ideálne na príležitostné rozptýlenie jednej línie, pokiaľ nie sú podmienkou masívne výhry. Celkovo vzaté, Free Reelin’ Joker je ďalší hladko vyleštený automat Play’n GO, ktorý ponúka iný typ hry ako ostatné v ich rozširujúcej sa ponuke žolíkov.

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil