Frozen Gems logo stars-4.3

Hodnotenie: 4.3 / 5

Frozen Gems

 • Dátum vydania
  10.12.2020
 • Typ hry
  Slot mriežky 5x3
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.36%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Vysoká
 • Maximálna expozícia
  x10000
 • Podporovaný OS
Frozen Gems image
Hrajte Frozen Gems zadarmo
Frozen Gems zadarmo

Frozen Gems: Prehľad slotov

Developer Play’n GO opäť zníži teplotu pre hrací automat s ľadovou tematikou s názvom Frozen Gems. Názov súvisí sčasti s lesklými kameňmi, ktoré tvoria polovicu výplatnej tabuľky, sčasti so spôsobom, akým sa bonusové symboly rozmrazujú pri vstupe do akcie. Keď tak urobia, hráči profitujú z divokých a deliacich symbolov, ktoré rozširujú valce, ako aj predvolených 243 výherných ciest až na 8 748. Play’n GO sa v minulosti zaoberal touto myšlienkou v niekoľkých slotoch, ktoré úplne neosvetlili svet iGamingu, darí sa Frozen Gems lepšie?

Play’n GO, ktorý prináša spomienky na Ice Joker, sa drží zimnej témy a obklopuje predvolenú 5-valcovú hernú oblasť s množstvom ľadových snímok. Je trochu ťažké presne určiť, kde sa nachádzate. Je zrejmé, že je to nejaký druh jaskyne, ako baňa, ale je tu aj pocit pod vodou, ktorý dodáva nádych klaustrofóbie. Drahokamy posiate obrazovku, prilepené na steny v surovej forme, zatiaľ čo rafinované verzie sa objavujú na valcoch. Mriežku zdobí trocha zlatého lemovania, no toto nie je práve najlepšia grafika Play’n GO – určite sme zo štúdia zažili vizuálne pôsobivejšie sloty.

Zbieranie drahokamov prebieha na mobilných zariadeniach, tabletoch alebo stolných počítačoch výberom stávky od 20 p/c do 100 £/€ na zatočenie. Hra nie je úplne volatilná, ale stredné/vysoké hodnotenie 7 z 10 znamená, že môže hodiť nepárne alebo dve. Potenciál je na Play’n GO nezvyčajne vysoký, takže keď sa hra rozbehne na jednom zo svojich pozitívnych ohýbačov, narastajúce kotúče, hádzanie multiplikátorov a podobne, sú tu odmeny. Dajte si pozor na plávajúce RTP, ktoré kolíše podľa rozmaru jednotlivých operátorov. Predvolená verzia je tá, ktorú chcete, kde RTP je 96,34%, klesá na 94,34% alebo ešte menej v závislosti od jurisdikcie a kasína.

Výhry dosiahnuté v hre Frozen Gems, keď od prvého valca pristanú zľava doprava aspoň tri zodpovedajúce symboly. Keď sa to stane, spustí sa kaskádový systém a možno sa nabalí na niekoľko ďalších funkcií. Oceníte akúkoľvek pomoc, ktorú môžete získať, pretože jednotlivé výhry sú nižšie ako zvyčajne. Výplatné symboly začínajú s 10 až A kartou Royals, kde päť kusov vyhrá 0,3 až 0,5-násobok stávky. Lepšiu, aj keď nie oveľa lepšiu hodnotu majú štyri drahokamy vo farbe zelenej, fialovej, červenej a oranžovej – päť z týchto symbolov má hodnotu 0,65x až 1x stávky. Divoký symbol má o niečo vyššiu hodnotu pri 2,5-násobku stávky za päť kusov. Tiež nahrádza akúkoľvek pravidelnú mzdu, aby sa dala dokopy kombinácia.

Frozen Gems: Funkcie slotu

Kľúčom k hre Frozen Gems je mrazivý horizontálny kotúč, ktorý sa tiahne cez vrch. Nachádza sa tam päť bonusových symbolov, ktoré vstupujú do hry, keď hráči získavajú výherné kombinácie. Pri každom roztočení bude bonusový valec niesť nasledujúce kombinácie:

 • Dva x2 deliace divoké symboly spolu s jedným divokým a dvoma x3 deliacimi symbolmi.
 • Dva x2 deliace divočiny spolu s dvoma divokými a jedným x3 deliacim symbolom.

Ak sa teraz na valci objavia 3 po sebe idúce výherné symboly v rovnakom poradí, príslušné bonusové symboly nad nimi sa rozmrazia a použijú svoj modifikátor, napríklad:

 • Wild – zmení všetky pozície na valci na divoké, okrem scatterov.
 • x2 Splitting Symbol – rozdelí všetky symboly okrem scatterov na valci na 2 symboly.
 • x3 Splitting Symbol – rozdelí všetky symboly okrem scatterov na valci na 3 symboly.

Pri rozdelení maximálneho počtu symbolov pomocou modifikátorov rozdelenia môže existovať maximálne 8 748 spôsobov, ako vyhrať. Každá výhra navyše spúšťa funkciu kaskády, ktorá odstraňuje výherné symboly z mriežky a vpúšťa nové, aby získali ďalšiu šancu. Hra tiež prichádza s násobiteľom výhry od x1 vo všetkých fázach hry. Po každej kaskáde sa multiplikátor zvýši o +1 tam, kde nie je stanovený limit, ako vysoko sa môže dostať.

Konečným prvkom je 9 bezplatných zatočení, ktoré sa udelia, keď sú viditeľné 3 rozptyly, spolu s výhrou stávky x5. Akýkoľvek extra rozptyl na valcoch udeľuje dodatočnú 5-násobnú cenu. Majte na pamäti, že tieto rozptylové výhry nie sú ovplyvnené násobiteľom výhier. Akýkoľvek násobiteľ výhry bol pri spúšťacom roztočení, prenesie sa na začiatok kola. Hlavnou výhodou je, že násobiteľ výhier sa nikdy neresetuje tak, ako sa to deje počas hlavnej hry. Ak pristanú symboly scatter, každý z nich udelí +1 bezplatné zatočenie. Rovnako ako multiplikátor neexistuje žiadny limit.

Frozen Gems: Slot Verdikt

V istom zmysle Frozen Gems preberá tam, kde Perfect Gems skončil. Aj keď je mechanika rozdelenia zábavná, zdá sa, že vývojár pomocou nich úplne nezvládol zásadný menič hry. Treba spomenúť, že konkurencia v tejto konkrétnej kategórii je veľká a mnohí poskytovatelia už dlhšiu dobu experimentujú s rôznymi prístupmi, ako hráčom predstaviť rozširujúce sa valce a vyhrať cesty.

Frozen Gems nie je ani horší, ani výrazne lepší ako jeho predchodca. Hra je celkom zaujímavá, ale koncept rozdeľovacieho symbolu/rozširujúceho sa valca sa robí inde, aby sa dosiahol lepší efekt. Rad PopWins od Avatar UX sa okamžite vynorí v mysli ako konkurent, ktorý v tejto oblasti žiari, rovnako ako mechanik Splitz od Yggdrasil. Nesnažíme sa tu znevažovať Frozen Gems, niektorí môžu preferovať tradičnejšie vyzerajúce nastavenie. Ak však túžite po veľkom vzrušení a ešte väčšom potenciáli, automaty s programom PopWins to vyhodia z vody.

Keď už hovoríme o potenciáli, Frozen Gems prichádzajú s jednou z vyšších odmien Play’n GO. Zdvojnásobili obvyklú hodnotu, aby poskytli výplaty až 10 000-násobku vkladu. Keď sú hodnoty symbolov takto nízke, do hry bude musieť vstúpiť obscénny počet deliacich symbolov x2 alebo x3. Všadeprítomný multiplikátor výhier je prekvapivo vítaným doplnkom. Nie je to nezvyčajný jav, ale mimo bonusovej hry sa to nestáva každý deň.

Keď všetko zhrniete, Frozen Gems dokáže pôsobiť ako niečo trochu iné. Nezdá sa to však ako prelomový automat, skôr ako zvláštnosť, ktorá môže niektorých hráčov potešiť rovnako, ako iných nechá chladnými.

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil