Fruit Case logo stars-4.0

Hodnotenie: 4.0 / 5

Fruit Case

 • Dátum vydania
  11.11.2011
 • Typ hry
  Slot mriežky 5x3
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.42%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Vysoká
 • Maximálna expozícia
  x600
 • Podporovaný OS
Fruit Case image
Hrajte Fruit Case zadarmo
Fruit Case zadarmo

Sloty na puzdro na ovocie

Fruit Case je video automat, ktorý vám prináša spoločnosť Net Entertainment (NetEnt). Tento video automat obsahuje 20 výherných línií a 3 riadky, rôzne multiplikátory, divoké a 3D grafiku. Hra je kompatibilná s Mac, Windows a Linux. Fruit Case je jednou z prvých hier s aplikáciou Smart Range od Net Entertainment. To dáva hráčom všetku zábavu a vzrušenie z iných hier Net Entertainment v menšej veľkosti súboru na stiahnutie, čo hráčom umožňuje rýchlejšie sa dostať do hry.

Téma

Ovocie je prospešné pre ľudstvo už od čias, keď prví ľudia ťahali svoje kĺby po zemi. Ovocie však až do Fruit Case nikdy nebolo také zábavné a prospešné. Vy rozhodujete o kombinácii stávkových línií a hodnôt mincí, aby bolo každé zatočenie také zaujímavé, ako chcete. Na základnej škole ešte nikdy nebola taká zábava! Hra je tradičná automatová hra s farebným a nápaditým nádychom. Hra ponúka jasnú a farebnú atmosféru s rôznymi druhmi ovocia, zaváraninovými pohármi, multiplikátormi a divokými symbolmi. Zvuková stopa je tiež dobre skomponovaná a ponúka vhodnú hudbu na pozadí hry.

Hra a funkcie

Začnite svoje dobrodružstvo vo video automate Fruit Case nastavením počtu výherných línií. Urobte to pomocou zelených tlačidiel vedľa riadkov na ľavej strane obrazovky. Počet výherných línií nie je nastaviteľný vo video automate Fruit Case, je nastavený, ale môžete upraviť úroveň stávky a môžete si vybrať medzi 1 a 10 úrovňami. Nastavenie úrovne stávky je tiež hračka s Fruit Case. Použite zelené tlačidlá vedľa úrovne stávky a nakoniec vyberte stávky vedľa tlačidiel hodnoty mincí na pravej strane obrazovky. V spodnej časti obrazovky je suma stávky na zatočenie, ktorá zaokrúhli vaše možnosti stávkovania. Spustite točenie pomocou okrúhleho zeleného tlačidla v strede spodnej časti obrazovky. Toto tlačidlo bude fungovať aj ako rýchle zastavenie počas roztočení. Ak máte šťastie a chcete hrať 20 výherných línií na najvyššej úrovni, stačí kliknúť na maximálnu stávku a nechať to tak! Najprv však skontrolujte, či je hodnota mince nastavená podľa vašich preferencií. Po kliknutí na možnosť maximálnej stávky sa valce okamžite začnú točiť a podľa toho budú nasledovať výplaty.

Fruit Case ponúka aj automatickú hru, ktorá vám umožňuje zatočiť určitým počtom zatočení nastavených na rovnakej úrovni stávky bez zastavenia. Výherná kombinácia symbolov sa vo video automate Fruit Case počíta iba vtedy, keď začína na valci úplne vľavo a prechádza doprava. Vyplatená bude iba najvyššia výhra na aktívnej výhernej línii. Hráči sa môžu dozvedieť o všetkých možnostiach výplat v tabuľke výplat Fruit Case kliknutím na modré pole tabuľky výplat, čím sa tieto informácie zobrazia.

Bonus

Video automat Fruit Case sa od niektorých automatov líši v tom, že nemá žiadne tradičné valce. Fruit Case obsahuje rozbaľovacie symboly, ktoré vytvárajú to, čo sa nazýva funkcia Avalanche. Zakaždým, keď hráč roztočí výhernú kombináciu na konkrétnej línii, táto kombinácia vybuchne a zmizne z obrazovky. Namiesto predchádzajúcej výhernej kombinácie je viacero symbolov, ktoré sa často označujú ako kaskádové symboly. Akonáhle hráč roztočí ďalšiu výhernú kombináciu, tento proces sa opakuje. Vzrušenie prichádza, keď sa ku každej víťaznej kombinácii Avalanche pridá multiplikátor. Hráči môžu získať multiplikátory až 8-krát, aby zvýšili výhry a zábavu. Táto funkcia Avalanche bude pokračovať, kým už nebudú žiadne výherné kombinácie. Divoké symboly v Fruit Case môžu nahradiť iné symboly a zvýšiť tak šancu na dokončenie výhernej kombinácie. Keď hráči dokončia výherné línie so symbolom Wild, získajú multiplikátor Wild. Divoké multiplikátory sa však nedajú sčítať a je povolený iba jeden multiplikátor na výhernú líniu.

Limity

Na rozdiel od iných výherných automatov sa výherné línie v Fruit Case vždy hrajú na 20. Zábavu zvyšujú nastaviteľné úrovne stávok a mincí. Desať rôznych úrovní stávok a šesť úrovní mincí poskytuje hráčom veľa zábavy Fruit Case. 6 rôznych hodnôt mincí je: 1 cent, 2 centy, 5 centov, 10 centov, 20 centov a 50 centov.

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil