Fruit Shop MegaWays logo stars-4.1

Hodnotenie: 4.1 / 5

Fruit Shop MegaWays

 • Dátum vydania
  21.01.2021
 • Typ hry
  Slot mriežky 6x7
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.06%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Vysoká
 • Maximálna expozícia
  x1000
 • Podporovaný OS
Fruit Shop MegaWays image
Hrajte Fruit Shop MegaWays zadarmo
Fruit Shop MegaWays zadarmo

Obchod s ovocním megaways recenzia automobilov

Fruit Shop MegaWays je titul vyvinutý známym štúdiom NetEnt. Vydané 21.01.2021 sa stalo okamžitým úspechom medzi hráčmi pre svoj vzrušujúci motor a úžasné umelecké dielo. Táto recenzia popisuje všetky jeho hlavné charakteristiky, ktoré spolu s bezplatným demo režimom dostupným na Clash of Slots poskytujú skvelú predstavu o zážitkoch, ktoré získate.

Príďte sa zoznámiť s automatom Fruit Shop MegaWays, aktualizovanou verziou známeho automatu Fruit Shop od spoločnosti NetEnt. Pri hraní automatu Fruit Shop MegaWays sa stretnete s rovnakým žiarivým a šťavnatým ovocím ako v pôvodnej verzii, ktorú používatelia zbožňovali ešte v roku 2011. Tentoraz dostalo ovocie ešte viac priestoru, pretože hracie pole sa vďaka hre MegaWays výrazne zväčšilo. herný engine.

Slot Fruit Shop Megaways využíva engine Megaways od Big Time Gaming, vďaka ktorému sa hlavná akcia odohráva na 6 valcoch. Na každom valci pristane iný počet symbolov (2 až 7) – čím viac symbolov na valci, tým viac MegaWays získate. Na hranie až 117 649 spôsobmi potrebujete 7 symbolov na všetkých šiestich valcoch.

Zahrajte si automat ovocný predaj zadarmo

Ovocný obchod si môžete nielen pochutnať na ovocí, ale aj vyhrať od 0,20 do 100 eur za zatočenie. Slot Fruit Shop MegaWays je možné hrať na akomkoľvek kompatibilnom zariadení v manuálnom alebo automatickom režime, kde si môžete vybrať až 1 000 automatických otočení. RTP Fruit Shop Megaways je 95 %, čo je menej ako originál, rozptyl je vysoký a maximálna výhra bude 10 000+-násobok vašej stávky.

Špeciálne symboly v automate MegaWays Fruit Shop

Rovnako ako v pôvodnej verzii je divokým symbolom logo automatu. Môže sa objaviť na akomkoľvek valci okrem prvého a šiesteho v hlavnej hre, ako aj počas bezplatných zatočení. V automate Fruit Shop MegaWays nie je žiadny symbol scatter a získate prístup k zatočeniam zadarmo zakaždým, keď vygenerujete výhru so symbolmi strednej výplaty.

Vlastnosti hracieho automatu Fruit Shop

Rovnako ako v pôvodnej verzii sú točenia zadarmo hlavnou črtou automatu Fruit Shop MegaWays. Ako je uvedené vyššie, spúšťajú sa, keď získate výhru so symbolmi strednej výplaty (ovocie a bobule). V závislosti od symbolov získate rôzny počet zatočení:

Pri generovaní trojitej výhry vám slivka, citrón, pomaranč a vodný melón prinesú 2 zatočenia zadarmo. Ak je kombinácia vytvorená s akýmikoľvek štyrmi symbolmi strednej výplaty, získate 3 zatočenia zadarmo. Ak kombinácia obsahuje 5 z vyššie uvedených symbolov, získate 4 zatočenia zadarmo. Nakoniec, ak vašu výhru vygeneruje šesť sliviek, citrónov, pomarančov alebo vodných melónov, získate 5 bezplatných zatočení.

Ďalší stredný platobný symbol – čerešňa – má trochu iné podmienky. Na získanie bezplatných zatočení stačia dva takéto symboly. Ak kombinácia pozostáva z dvoch, troch, štyroch, piatich alebo šiestich čerešní, získate 1, 2, 3, 4 alebo 5 zatočení zadarmo.

Zatočenia zadarmo vždy začínajú násobiteľom x1, ktorý sa s každým výherným zatočením zvyšuje o jeden; maximálny multiplikátor môže byť až x10. Nezabudnite, že výhry počas bezplatných zatočení so symbolmi strednej a nízkej výplaty vám poskytnú zatočenia navyše.

Na záver možno povedať, že NetEntu sa podarilo vytvoriť slušné pokračovanie dlho vydávaného slotu. Fruit Shop MegaWays prešiel niekoľkými zmenami a doplnkami, aby bola hrateľnosť ešte lepšia.

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil