Funk Master logo stars-4.6

Hodnotenie: 4.6 / 5

Funk Master

 • Dátum vydania
  25.05.2022
 • Typ hry
  Slot mriežky 8x8
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.04%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Vysoká
 • Maximálna expozícia
  x3300
 • Podporovaný OS
Funk Master image
Hrajte Funk Master zadarmo
Funk Master zadarmo

Zamerajte sa na automat Funk Master

Funk Master™ vyzerá a pôsobí ako tanečná párty zo 70. rokov. Všetky symboly v tomto 8-riadkovom a 8-valcovom automate sú lesklé disko gule, ktoré padajú na svoje miesto prostredníctvom mechaniky Avalanche™. Výhry spúšťajú funkciu Avalanche. Pozostáva zo symbolov, ktoré sa striedajú po obrazovke. Keď vytvoríte výhernú kombináciu na výhernej línii, symboly zmiznú a nahradia ich iné padajúce symboly. Čím viac výherných stávkových línií získate, tým viac lavín vznikne.

Funk Master vás obklopí farebným animovaným diskotékovým prostredím, aby ste vytvorili zábavný, retro herný zážitok. Symboly sú viacfarebné lesklé disko gule. Násobiteľ je poistková bomba, ktorá ukazuje hodnotu užitočného zaťaženia násobiteľa, ktoré dodáva. The Dancing Wild je najúžasnejšia disco guľa zo všetkých – ružová, modrá a zlatá explózia vzrušujúcich farieb. Sú to diskotékové video automaty, zlato!

Ako hrať Funk Master

Veľkou funkciou v hre je Dancing Wild Hotspot, štvorcová plocha 2×2, ktorá je náhodne umiestnená na valcoch na začiatku každého točenia v hlavnej hre. Keď sa symboly na tomto poli stanú súčasťou výherného zoskupenia, ich pozície sa odomknú a zostanú odomknuté, keď symboly padnú. Ak sa počas jedného herného kola odomknú všetky pozície, získate 1 symbol Dancing Wild. Tie sa môžu objaviť kdekoľvek na valcoch v hlavnej hre a vo Free Spins. Kedykoľvek tvoria časť víťazného zoskupenia, nezmiznú, ale radšej sa prenesú do prázdnej pozície, ktorá susedí horizontálne, vertikálne alebo diagonálne.

A práve keď ste si mysleli, že táto tanečná párty už nemôže byť intenzívnejšia, objavia sa multiplikátory! Vyzerajú ako červené bomby s číslami. Tieto symboly sú skvelé, pretože znásobujú vaše výhry. Multiplikátory môžu pristáť kdekoľvek, v hlavnej hre aj v bezplatných zatočeniach, čím sa výhry dostanú do nebeských výšok.

Akokoľvek je hlavná hra skvelá, naozaj sa chcete dostať do bezplatných zatočení, hákom alebo podvodníkom (teraz si môžete kúpiť zatočenia zadarmo pomocou funkcie Kúpiť). Free Spins je oblasť diskotéky, kde visia tučné mačky.

Vlastnosti

Naštartujte svoje tempo so vzrušujúcimi funkciami Funk Master, ktoré priam kričia disco horúčku!

Zatočenia zdarma

Pretancujte si cestu do bezplatných zatočení! Nazbierajte 3 alebo viac symbolov Dancing Wild, aby ste aktivovali 6 bezplatných zatočení. Dancing Wilds, ktoré aktivovali roztočenia zadarmo, zostávajú na valcoch a zostávajú až do konca bezplatných zatočení.

Funkcia kúpiť

Neradi čakáte? Zatočenia zadarmo si môžete aktivovať pri stávke 125x. Keď sú roztočenia zadarmo aktivované pomocou funkcie Kúpiť, odohrá sa jedno bezplatné zatočenie hlavnej hry, ktoré zaručene aktivuje 6 zatočení zadarmo.

Tanec divoký symbol

Tie sa môžu objaviť kdekoľvek na valcoch v hlavnej hre a vo Free Spins. Kedykoľvek tvoria časť víťazného zoskupenia, nezmiznú, ale presunú sa na prázdnu pozíciu, ktorá susedí horizontálne, vertikálne alebo diagonálne. Keď sa symbol Dancing Wild pohne, aktivuje sa funkcia Avalanche™.

Tanečný divoký hotspot

Na začiatku každého točenia v hlavnej hre sa na valce náhodne umiestni Dancing Wild Hotspot, ktorý zvýrazní plochu 2×2 štvorcových. Keď sa symboly na tomto poli stanú súčasťou výherného zoskupenia, ich pozície sa odomknú. Ak sú všetky pozície odomknuté počas jedného herného kola, získate 1 symbol Dancing Wild. Všetky pozície Dancing Wilds Hotspot, ktoré nie sú odomknuté v rámci jedného herného kola, sa znova uzamknú.

V bezplatných zatočeniach je to ešte lepšie. Vo Free Spins má Dancing Wilds Hotspot plochu 3×3 štvorcových. Odomknutie všetkých pozícií hotspotu Dancing Wilds v roztočení zadarmo udeľuje DVA symboly Dancing Wild A rozšíri valce o 1 rad vyššie. Maximálny možný počet riadkov je 12. V hlavnej hre aj zatočení zadarmo sa ocenené symboly Dancing Wild náhodne objavia na jednej z prázdnych pozícií hotspotu Dancing Wilds.

Symboly násobovateľa

Multiplikátory sú bomba… doslova! Multiplikátory sú zobrazené ako zapálené zápalné bomby a môžu sa objaviť kdekoľvek na valcoch v hlavnej hre a bezplatných točeniach. Multiplikačné symboly sa nepovažujú za súčasť výherného zoskupenia; namiesto toho vynásobia celkovú výhru z točenia ich hodnotou: x2, x3, x5 alebo x10. Ak sa na valcoch objavia dva alebo viac symbolov multiplikátora počas toho istého točenia v hlavnej hre alebo točení zdarma, celková výhra z tohto točenia sa vynásobí súčtom ich hodnôt.

Záver

S najnovším automatom od NetEnt, Funk Master, to bude divoké, horúce a vzrušujúce! So svojou estetikou zo 70. rokov, funky hudbou a trblietavým vizuálom jednoducho kričí na párty po celý deň. Tento slot je ďalšou najlepšou vecou po stroji času, kde môžete zažiť éru diskoték a zároveň získať šancu na obrovské výhry, takže si vezmite svoje disko nohavice, prineste svoje tanečné pohyby a pripravte sa na skutočný výbuch z minulosti! Sme presvedčení, že si tento automat zamilujete rovnako ako my, a vieme, že táto hra bude obľúbená pre všetkých nostalgikov 70. rokov.

Ste pripravení na diskotékovú horúčku? Choď dole so svojím zlým ja! Funk Master™ je najúžasnejší automat na tejto strane 70. rokov. Pridajte sa k párty!

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil