Gemix 2 logo stars-4.3

Hodnotenie: 4.3 / 5

Gemix 2

 • Dátum vydania
  08.07.2021
 • Typ hry
  Slot mriežky 7x7
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.26%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Vysoká
 • Maximálna expozícia
  x7500
 • Podporovaný OS
Gemix 2 image
Hrajte Gemix 2 zadarmo
Gemix 2 zadarmo

Gemix 2: Prehľad slotov

Po siedmich rokoch sa Play’n GO vrátilo k jednému zo svojich predchádzajúcich hitov na hracích automatoch, Gemix, a vydalo jeho pokračovanie. Zatiaľ čo Play’n GO celkom dobre zrekapitulovalo víťazný vzorec originálu, v ktorom hrá veľkú rolu aj soundtrack, bolo vykonaných niekoľko šikovných zmien v spôsobe fungovania funkcií v Gemix 2, ako aj pridanie novej postavy a inú lokalitu. Vylepšili aj zvyšok hry a po zhliadnutí hry Reactoonz 2 bude Play’n GO dúfať, že Gemix 2 vyvolá pozitívnejšiu odozvu.

Vizuálne sú si tieto dve hry veľmi blízke, ani jedna, ani druhá nie sú jasným víťazom v oddelení vzhľadu. Gemix 2 má fantastickejšie pozadie, ak to niečo znamená. Hráči sa pohybujú svetmi, takže sa príliš nepripútajte k počiatočnej veci Sacré-Coeur v oblakoch, pretože snímky sa menia s miestom. Ak poznáte originál, je veľká šanca, že počas čítania budete počuť hudbu vo svojej hlave. Rousing je jedným slovom, ktoré popisuje soundtrack Camelot/house, ktorý je pravdepodobne jednou z najikonickejších melódií vo svete iGaming.

Gemix 2, ktorý je dostupný na akomkoľvek zariadení, umožňuje hráčom nastavovať stávky od 10 p/c do 100 £/€ na zatočenie – zvyčajný rozsah Play’n GO. RTP je celkom typické aj pre štúdio, s hodnotou 96,2%, zatiaľ čo volatilita je vyladená na strednú úroveň – približne rovnaká ako v prvej časti. Nie je prekvapením, že potenciál je väčší ako predtým, a to 7 500-krát, aj keď nie výrazne, pretože Play’n GO tvrdí, že originál môže vyhrávať až 4 500-násobok (čoho sa ešte o 7 rokov neskôr nedočkáme).

Jedno z odčítaní je v oblasti symbolov. Gemix 2 má rovnaký počet výplatných symbolov – 8 kameňov alebo cukríkov v rôznych tvaroch a farbách. Sú to hodnoty, ktoré klesli. Teraz majú zhluky 15+ symbolov hodnotu 4 až 200-násobku vkladu v porovnaní so 7,5 – 1 000 ako predtým. Hráči získajú výherný zhluk, keď sa 5 alebo viac zhodných symbolov spojí vertikálne alebo horizontálne. Tieto zhluky sú potom odstránené a nahradené novými symbolmi, ktoré pribúdajú zhora. Opakované výhry sú nielen možné, ale aj nevyhnutné na spustenie funkcií.

Gemix 2: Funkcie slotu

Spoločným prvkom, ktorý sa nachádza v mriežkových slotoch Play’n GO, je merač nabitia, ktorý tu vedie k 4 modifikátorom. Tu sa to však nekončí pri dlhom zábere, kde hráči profitujú aj z Super Charge, World Patterns, Pick A Pocket a World Wilds.

Merač Crystal Charge sa naplní, keď sa v jednom točení nazbiera 25 alebo viac výherných symbolov. Keď k tomu dôjde, jeden zo 4 modifikátorov Crystal Charge zasiahne mriežku:

 • Nova Blast – jeden symbol exploduje a zničí a premení susedné symboly.
 • Krištáľová deformácia – jeden typ symbolu je náhodne vybraný a deformuje sa na iné symboly.
 • Svetelný lúč – jeden symbol vyžaruje svetelné lúče a transformuje všetky zasiahnuté symboly.
 • Reťazový blesk – dva rohové symboly sú spojené bleskom. Všetky zasiahnuté symboly sa prelínajú do jedného z rohových symbolov.

Ak sa nazbiera 50 alebo viac symbolov, aktivuje sa Super Charge, čím sa uvoľnia všetky 4 efekty plus multiplikátor x2. Každá ďalšia dávka 50 zozbieraných symbolov znovu spustí Super Charge a zvýši multiplikátor o 2 až x20.

Ako predtým, vracia sa svetový vzor. Toto je sada modrých dlaždíc pod výplatnými symbolmi na mriežke. Tieto dlaždice zožltnú, keď sa na nich objavia výhry. Ak zmeníte celý vzor na žltú, vymažete ho, zatiaľ čo všetky výhry zvyšujú peňaženku s názvom World Bonus. Keď je svet vyčistený vyplnením svetových vzorov, na obrazovke sa objaví G-Nome s 2 vreckami na kabáte. Kliknite na ten správny a vyhrajte svetový bonus.

Okrem toho sa počas hry náhodne objavia 4 strážcovia, z ktorých každý udeľuje jedinečný divoký symbol. Šikovný hrdina pridá až 2 mega divočiny s pripojenými multiplikátormi, zatiaľ čo baník pridá až 10 divočinov naraz. Princezná prispieva divočinou, ktorá sa môže šíriť od okraja k okraju, a čarodejník doručí až 5 lepkavých divochov.

Gemix 2: Verdikt slotu

Ak hľadáte zábavný mriežkový slot, ktorý je roztomilejší ako prchavý, Gemix 2 by bol vhodnou voľbou. Má vrece šarmu, svojrázne postavy, otáčavé miesta a množstvo funkcií. Vylepšenia z nej robia jedinečnú hru samu osebe, aj keď možno nie dosť na to, aby sme ju nazvali lepšou alebo výrazne odlišnou ako predtým. Veci ako menšie hodnoty symbolov spôsobujú, že Gemix 2 je ťažšie rozbehnúť na nižších úrovniach, no väčšie multiplikátory znamenajú, že môže prekonať svojho súrodenca, keď sa darí dobre.

Gemix 2 je určite veľmi hrateľný. Nielenže má vzhľad a dojem z Candy Crush, ale má aj rovnaký šialený „len ešte jeden“ spinový faktor, takže je ťažké ho odložiť. Jedným z hlavných motivátorov je, napodiv, funkcia World Pattern. Iste, existuje peňažný stimul na zmenu týchto blokov z modrej na žltú, ale deje sa niečo hlbšie. Je to rovnaké nutkanie, ktoré vzniká pri ukladaní kociek, rovnako ako v hrách ako Tetris alebo pri vytváraní uspokojivých rovných čiar pri kosení trávnika. Možno je tu nejaké zakorenené nutkanie, ktoré musíme vniesť do náhodného, chaotického sveta poriadok a symetriu. Potom to môže byť len hotovosť.

Pokiaľ ide o hotovosť, potenciál pre Gemix 2 sa zvýšil, pretože sa často stáva, že pokračovanie je žiaduce, aj keď opäť, zmena nie je šialene obrovská. Čo by bolo šialené, je točenie, ktoré vybuchlo na 7 500-násobok výplaty stávky. Hovoríme o tom, že Gemix 2 hodí do mixu všetko okrem kuchynského drezu, aby tak vyhral. Čo často bráni vašim šanciam, sú výrazne znížené hodnoty symbolov. Ako kompenzáciu získate prvý diel na mega hode a násobiteľ x20 je oveľa vyšší ako x3 v origináli a je jeho prvkom, ktorý mení hru.

Po zhliadnutí ľahostajnej reakcie, ktorú Reactoonz 2 dostal, bude zaujímavé sledovať, ako Gemix 2 klesá. Zdá sa, že Gemix od Gemix 2 oddeľuje viac ako dve hry Reactoonz, ale čas ukáže. Pokiaľ ide o čas, po hraní Gemix 2 oceníte, ako dobre bol originál vyrobený. Gemix 2 môže znieť trochu spletito, ale scvrkáva sa na získanie čo najväčšieho počtu po sebe idúcich výhier na opätovné spustenie funkcie Super Charge. Teoreticky jednoduché, v praxi ťažšie ako kedykoľvek predtým.

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil